Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Smak spermy
Autor Wiadomość
Severti 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 64
Skąd: pl
Wysłany: Nie 22 Mar, 2020   Smak spermy

Nie widziałem podobnego tematu.

Jakie macie sposoby na poprawienie smaku waszego białka ?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2020   

Jest bardzo wiele możliwości na poprawienie smaku spermy. Ze swojej strony polecam głównie dietę, wprowadzenie do diety wiekszej ilości warzyw oraz owoców.

Bez wątpienia tutaj pomaga ananas :) Prawie 90% kobiet w badaniach twierdzi, ze odczuwało znacznie lepszy smak spermy po tym jak ich partner wprowadził do diety właśnie ananasa.
 
 
Techniczny95 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 233
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2020   

Dieta na pewno, zdarzyło mi się i na pewno nie tylko mi próbować swoich soków. Fakt nie palę, piję czasem, dieta średnio zdrowa ale smak jest dość neutralny, ciężko do czegoś porównać, ale nie jest to coś obrzydliwego, ale i dobrego. Podniecenie robi swoje :wink:
_________________
Snap: techniczny21
 
 
penis.com.pl
viamax
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2020   

Rzeczywiście, to zdrowa dieta i ćwiczenia sprawiają, że smak spermy jest obojetny. To co "psuje słodycz" naszego nektaru to energetyki oraz alkohol. Onesa ma rację pisząc, że smak spermy można podkręcić spożywając sok z ananasa, a to dzięki witaminom, które zawiera. Nie należy przesadzać z tym sokiem bo zawiera dużo cukru co wpływa na stan zdrowia faceta, i tym samym pogarsza smak śmietany.
 
 
Devasta 

Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 109
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2020   Re: Smak spermy

Severti napisał/a:
Nie widziałem podobnego tematu.

Jakie macie sposoby na poprawienie smaku waszego białka ?


Z tego co mi mówiły moje dziewczyny to po ananasie jest lepszy.
Kawa na pewno zmienia smak in minus.
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2020   

Na smak spermy wpływa głównie dieta. Ograniczyć tłuszcze, dużo owoców i odstawić używki. Tyle.
Tak jak onesa wspomniała, Ananas. :mrgreen:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2020   

Trzeba również wziąć tutaj pod uwage czynniki, które mogą negatywnie wpłynąć na smak spermy. Chodzi tutaj o produkty, które mają w sobie spore ilości siarki, takie jak: kalafior, kapusta i brokuły. Zmieniać smak spermy moze również czosnek

Powinno się też unikać jedzenia fast foodów ale nie tylko z uwagi na negatywne dzialanie na smak spermy, ale głównie z uwagi na swoje zdrowie.
 
 
Techniczny95 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 233
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 14 Lip, 2020   

Ostatnio przy dłuższych zabawach naszła mnie chęć spróbowania swoich soków 😋. Smak jest raczej neutralny, może lekko słony. Konsystencja coś ala kisiel, ale bardziej kremowa, jak śmietanka. Po piwie bywa lekko gorzka. 😋😋 Objętość to średnio pół kieliszka, czasem 3/4 😋
_________________
Snap: techniczny21
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 15 Lip, 2020   

Swoja drogą ciekawi mnie czy są jakieś środki dostępne profesjonalnie, które mają na celu zmiane smaku spermy?

Orientujecie się może w temacie?
 
 
Techniczny95 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 233
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 15 Lip, 2020   

Wydaje mi się, że jest jakiś specyfik, chyba tabletki. Gdzieś widziałem, ale nie pamiętam już gdzie. Moja jest raczej dobra, neutralna, nie jest gorzka czy słona 😅😅 😋
_________________
Snap: techniczny21
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Lip, 2020   

Z ciekawości, próbowałeś? ;)
 
 
Techniczny95 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 233
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 16 Lip, 2020   

onesa, tak swojej tak, nie raz i nie dwa, ciekawość była silniejsza i tak wyszło. 🤭😋
_________________
Snap: techniczny21
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 21 Lip, 2020   

Wydaje mi sie, ze każdy kiedyś próbował tylko nie każdy ma ochotę się do tego przyznac.
 
 
penis.com.pl
bathmate
steven19
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Kwi, 2023   

michalza napisał/a:
Wydaje mi sie, ze każdy kiedyś próbował tylko nie każdy ma ochotę się do tego przyznac.


Zgadzam się. Ja lubię jeść swoją spermę
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 14 Kwi, 2023   

Dziewczyna z chłopakiem wpadli do pubu na parę drinków. Siedzą,dobrze się bawią, i nagle kobieta zaczyna mówić o nowym drinku. Im więcej o nim mówi, tym bardziej się podnieca i w końcu namawia chłopaka, aby go skosztował. Chłopak się zgadza i pozwala, by zamówiła mu tego drinka. Barman podaje drinka i umieszcza na stole następujące składniki: solniczkę, kieliszek śmietankowego likieru Baileys oraz kieliszek soku z limonki. Chłopak patrzy na składniki z głupią miną, więc dziewczyna mu tłumaczy:
- Po pierwsze, sypiesz trochę soli na język, po drugie - wypijasz kieliszek Baileya i trzymasz w ustach, a następnie zapijasz wszystko sokiem z limonki.
Chłopak, pragnąc zadowolić dziewczynę, robi to, co mu kazała. Sypie sól na język - słone, ale OK. Dalej idzie likier - gładki, aromatyczny, bardzo przyjemny...Wporzo! W końcu bierze kieliszek z limonką... W pierwszej sekundzie uderza go w podniebienie ostry smak soku z limonki, w drugiej sekundzie Baileys się zwarza, w trzeciej - słono-zwarzono-gorzki smak daje mu w przełyk. To wywołuje, oczywiście, odruch wymiotny, ale nie chcąc sprawić dziewczynie przykrości, przełyka z trudem. Kiedy udaje mu się opanować, obraca się do dziewczyny. Ta się szczerze i szeroko uśmiecha:
- I jak ci smakowało? Ten drink ma nazwę "Zemsta za Loda".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group