Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     edge male
Autor Wiadomość
Fruzio 

Wiek: 54
Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   edge male

Witam,mam problem z używaniem edge male z najprostszym wyposażeniem.Zakupiłem wersjęnajprostsza.Nie ukrywam kupując, nie spodziewałem się że sprzedający tak niewiele przekaże mi informacji na temat użytkowania.Na rysunkach wszystko jest bartdzo proste.A w moim przypadku jest problem.Może ktoś podpowie jak mam sobie pomóc.Gdy za słabo zacisnę pierścień,zsuwa mi się z penisa jak za mocno to po godzinie noszenia końcówkę penisa mam dosłownie fioletową a ból przy tym nieperzeciętny.Skóra napletka dosłownie "parzy",jest po prostu stratowana przez gumę opaskiNIe wiem co mam z tym zrobić.Czy tzw.trakcja ma być taka ,że mam odczuwać lekki ból czy taka bym tylko odczuwał działanie urządzenia.Nie wiem ,czy mam coś dokupić do tego.Proszęo praktyczne rady.Dziękuję
_________________
Fruzio
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

niestety nie ma prostej rady sam fakt wrazliwa część ciała i nienaturalne materiały uciskające i naciagające penisa...zasada działania jak andropenisa którego uzywałem więc możesz poczytać troche w tematach ''phallosan czy andropenis'' wogóle w dziale o extenderach możesz znależć kilka rad typu podkladanie gabek czy bandażu...
 
 
Fruzio 

Wiek: 54
Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

ZmarszczonyFred napisał/a:
niestety nie ma prostej rady sam fakt wrazliwa część ciała i nienaturalne materiały uciskające i naciagające penisa...zasada działania jak andropenisa którego uzywałem więc możesz poczytać troche w tematach ''phallosan czy andropenis'' wogóle w dziale o extenderach możesz znależć kilka rad typu podkladanie gabek czy bandażu...

Dziękuję za odpowiedź.Tylko wiesz,podkładam bandaż, zeby trochę mniej dokuczyć penisowi.Ale i tak ,tak jak pisałem bol straszny po godzinie cały siny.Dodatkowo biorę tabletki z tej firmy.Po1,2 miesiąca i nie widzę specjalnie efektów.PO jakim czasie miałeś efekty?Może jestem niecierpliwy.Popatrzę na forum tak jak radziłeś..Pozdrawiam.
_________________
Fruzio
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Benito1 

Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: ZG
Wysłany: Pią 14 Lut, 2020   

Witam,

Pozwolę sobie wykorzystać ten temat do pytania o Male Edge. Otóż mam problem z ustawieniem trakcji, a bez tego chyba za daleko nie zajadę :? . Znalazłem polską instrukcję w internecie, pooglądałem filmiki na YouTube, ale nadal jestem na to za głupi.

Zakładam urządzenie i przesuwam do przodu pręty wydłużające o jedno kliknięcie. Tylko że wskaźnik trakcji ledwo co drgnie, nie dochodzi nawet do 1200 g (42 oz). Nie chcę za dużo się siłować i kręcić, bo pierwszy Male Edge szybko połamał mi się w diabły...

Pewnie jest to debilnie proste, ale coś nie mogę tego ogarnąć :P .

Z góry dzięki za pomoc.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Lut, 2020   

Benito1, musisz cierpliwie poczekać na odpowiedź
 
 
Benito1 

Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: ZG
Wysłany: Wto 18 Lut, 2020   

Poczekam.

I dodam drugie pytanie: dobrze robię zakładając Male Edge bezpośrednio po korzystaniu z pompki wodnej (Hydromax 7)? Wydaje mi się, że wtedy mój kolega jest rozgrzany i ma jakby większe możliwości. W każdym razie efekt jest zauważalny gołym okiem.

Jeszcze tylko opanuję tę trakcję, a w razie zatrzymania postępów dokupię suplement diety (brałem przez miesiąc, ale z pewnością to zbyt krótko), i będzie bardzo fajnie 8) .

Swoją drogą maść Penilarge także mogę śmiało polecić - po całej sesji treningowej jest to przynajmniej przyjemne :lol: (tak, pamiętam, by stosować ją co pół roku).

Ćwiczę kilka dni i już jestem zadowolony!

Pozdrawiam
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 23 Lut, 2020   

Benito1 napisał/a:
Swoją drogą maść Penilarge także mogę śmiało polecić - po całej sesji treningowej jest to przynajmniej przyjemne (tak, pamiętam, by stosować ją co pół roku).


Ale co ta maść tobie daje?
 
 
Benito1 

Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: ZG
Wysłany: Pon 24 Lut, 2020   

zbychwawawa napisał/a:
Benito1 napisał/a:
Swoją drogą maść Penilarge także mogę śmiało polecić - po całej sesji treningowej jest to przynajmniej przyjemne (tak, pamiętam, by stosować ją co pół roku).


Ale co ta maść tobie daje?


Kombinuję tak: bezsprzecznie maść poprawia erekcję (nie miałem z tym kłopotów, ale po niej jest jednak efekt wow), narzuciłem sobie wstrzemięźliwość seksualną (no chyba, że w realu zgrzeszę), i tak mój kolega po maści potrafił większość nocy przestać. Myślę, że po kwadransie z pompką i paru godzinach z Male Edge dziennie, ta maść pomoże utrwalić rezultaty ćwiczeń. A na pewno nie zaszkodzi.
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Pon 24 Lut, 2020   

Benito1, a tak z ciekawości która to maść dokładnie?
 
 
Benito1 

Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: ZG
Wysłany: Pon 24 Lut, 2020   

https://intymnosc.pl/pl/tabletki-i-kremy-na-powiekszanie-penisa/767-penilarge-cream-50ml.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group