Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zbyt ciasny napletek?
Autor Wiadomość
bradd90 

Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 11 Gru, 2019   Zbyt ciasny napletek?

Cześć, kilka lat temu miałem plastykę wędzidełka gdyż po zsunięciu napletka tworzył się lekki pierścień. Zabieg ten niestety niewiele poprawił, co prawa mogę zsuwać napletek we wzwodzie jak i bez, ale nie jest to takie bez probleme jak u niektórych. Nie wiem czy jest to spowodowane dużą żołędzią czy może jest jakiś inny powód. W związku z tym czy istnieje sposób aby samemu rozcignąc jakoś napletek czy może powinienem podjąć inne działania?
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 12 Gru, 2019   

Cześć. Jeżeli nie jest to spory problem, to zacznij chodzić ze ściągniętym napletkiem. W przeciągu pół roku powinien się sam rozciągnąć.
 
 
bradd90 

Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Gru, 2019   

Hmm, nie jest to niezdrowe?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 13 Gru, 2019   

W żadnym wypadku. Na forum jest kilka tematów o tym problemie, a i ja miałem podobnie.
 
 
Nagi 

Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 17
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 15 Gru, 2019   

bradd90 napisał/a:
czy istnieje sposób aby samemu rozcignąc jakoś napletek

Kuba85 napisał/a:
zacznij chodzić ze ściągniętym napletkiem. W przeciągu pół roku powinien się sam rozciągnąć

bradd90 napisał/a:
Hmm, nie jest to niezdrowe?

Wątpię, że napletek rozciągnie się od samego chodzenia ze ściągniętym napletkiem, raczej próbowałbym rozciągać go palcami najczęściej jak się da, może wtedy z czasem się rozciągnąć.
Ale chodzenie ze ściągniętym napletkiem z pewnością nie jest niezdrowe, wręcz przeciwnie jest bardziej higieniczne. Sam od lat chodzę ze ściągniętym napletkiem prawie cały czas.
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 16 Gru, 2019   

Nagi napisał/a:
Wątpię, że napletek rozciągnie się od samego chodzenia ze ściągniętym napletkiem

Jestem żywym przykładem na takie zjawisko. Samo ściągnięcie napletka nie pomoże ale nasza natura dokończy dzieło przez delikatne erekcje w trakcie dnia wywołane przez myślenie o seksie.

Cytat:
Sam od lat chodzę ze ściągniętym napletkiem prawie cały czas.

Właśnie dlatego jak już pozbyłem się problemu to nie wróciłem do chodzenie z zakrytą główką.
 
 
bradd90 

Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 17 Gru, 2019   

Znalazłem w internecie zdjęcie przedstawiające bardzo zbliżoną sytuację do tej mojej. Na poniższym foto napletek podczas erekcji wygląda podobnie. Czy w ogóle to jest problem? bo moża ja to wyolbrzymiam.
 
 
Nagi 

Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 17
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw 19 Gru, 2019   

bradd90 napisał/a:
Znalazłem w internecie zdjęcie przedstawiające bardzo zbliżoną sytuację do tej mojej. Na poniższym foto napletek podczas erekcji wygląda podobnie. Czy w ogóle to jest problem? bo moża ja to wyolbrzymiam.

ale da się go jeszcze ręcznie ściągnąć niżej ? - raczej powinno się dać.
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Pią 20 Gru, 2019   

bradd90, spróbuj ściągnąć ale delikatnie nic na siłę
 
 
bradd90 

Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 23 Gru, 2019   

Nom da się jednak on wraca do mniej więcej tej pozycji co na foto.
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 24 Gru, 2019   

Tak jak napisałem, chodź ze ściągniętym, a erekcje dokończą sprawę.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 27 Gru, 2019   

bradd90, chodź ze ściągniętym ale sam na siłę nic nie rób
 
 
bradd90 

Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 02 Sty, 2020   

Sam nie wiem, nie jestem jakoś przekonany do chodzenia ze ściągniętym. Z tego co czytałem to też może to nie być takie obojętne dla zdrowia. Nie ma jakichś innych sposobów poza wizytą u urologa?

Czy gdyby taki stan na jak na foto został i nic bym z tym nie robił, czy może to powodować jakieś problemy podczas stosunku?
 
 
penis.com.pl
andropenis
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 03 Sty, 2020   

bradd90 napisał/a:
Sam nie wiem, nie jestem jakoś przekonany do chodzenia ze ściągniętym
Miałem ten sam problem co Ty i od siedmiu lat chodzę ze ściągniętym. Jedyne czego żałuje, to fakt że tak późno odważyłem się na pozbycie problemu.

bradd90 napisał/a:
Z tego co czytałem to też może to nie być takie obojętne dla zdrowia.
Nie miałem żadnych problemów. Na początku główka była trochę nadwrażliwa ale po tygodniu przyzwyczaiła się do otoczenia.
 
 
Nagi 

Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 17
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 05 Sty, 2020   

bradd90 napisał/a:
może to nie być takie obojętne dla zdrowia.

a niby jakie negatywne skutki miałoby to przynieść ?
Ja chodzę cały czas ze ściągniętym napletkiem od lat i na zdrowie nie narzekam.
bradd90 napisał/a:
Czy gdyby taki stan na jak na foto został i nic bym z tym nie robił, czy może to powodować jakieś problemy podczas stosunku?

nie widzę powodów dla których taki stan miałby powodować problemy podczas stosunku.
Jeśli da się go jeszcze niżej ściągnąć, aby odsłonić całą koronę penisa, jak i naciągnąć na żołądź, to nie ma żadnego problemu. Jeśli chodzi o to, że po całkowitym obciągnięciu napletek sam wraca i opiera się o koronę to nie jest problem, chyba wielu facetów tak ma.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group