Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - próbował ktoś?
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 08 Wrz, 2019   

DTTPO, z tego co mi wiadomo chociaż sama nie korzystałam :D to efekt wypełnienia zależnie od miejsca utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy :) jeżeli ta informacja będzie przydatna :)
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Pon 09 Wrz, 2019   

W pensie taki kwas to pewnie trudno rozprowadzić równomiernie. jeżeli ktoś ma to pieniądze to zawsze jakieś rozwiązanie.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 11 Wrz, 2019   

Przy takim zabiegu to się nakłuwa w kilku miejscach i wtedy się rozprowadza ? są o tym jakieś artykuły jak prowadzi się taki zabieg ?
 
 
penis.com.pl
viamax
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2019   

Ano tak przecież to logiczne że nie wstrzykuje się w jedno miejsce, pardon moja wina :D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 15 Wrz, 2019   

miro123, to nie tak że to wstrzykuje się w jedno miejsce. wypełniasz w kilku i wtedy jest efekt.
 
 
waflemaslane 

Dołączył: 31 Mar 2019
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 07 Paź, 2020   

onesa napisał/a:
Oby waflemaslane wrócił do nas :)

Mówisz masz :lol:
Ten 1-2 mm które były są dalej. W moim odczuciu przez pierwsze miesiące kwas miał tendencję do przemieszczania się i musiałem rozmasowywać żeby nie było gródek. Teraz niewprawione oko pewnie nic nie zauważy, ja natomiast widzę dwie plamki gdzie skóra na penisie jest bardziej gładka.
To był tylko 1 ml ;) Sam nie podjąłbym się wstrzyknięcia większej ilości raczej, może kaniulą żeby nie robić tylu nakłuć.
Jeżeli ktoś napompował kiedyś solidnie penisa czy poćwiczył że podszedł limfą to wie jak to wygląda. Wydaje mi się że przy większej ilości kwasu, penis wyglądałby nieestetycznie, jak galareta. Mając jednak mniejszego/cieńszego to pewnie i tak bym się zdecydował.

Teraz trochę ćwiczę penisa po swojemu 1-2 razy w tygodniu. Ale raczej muszę zaakceptować ten obwód i tyle - 12 cm. Nie jest to tragedia, ale też nie ma kokosów. Kobiety za bardzo nie chcą rozmawiać na te tematy i raczej chwalą mojego penisa, ale to kwestia długości myślę. Mając za sobą kilkanaście partnerek seksualnych stwierdzam, że nie jest to obwód uniwersalny, a po prostu mały. Tylko w przypadku kilku partnerek czułem że je fajnie wypełniam.
To nie znaczy jednak że te w których ja czułem się luźniej miały mniejszą przyjemność. Kobiety różnie odczuwają różne penisy, do tego różne kąty penetracji, pozycje, jest pełno różnych czynników które wpływają na udany seks.
Mimo wszystko nie jestem zadowolony z tego wymiaru.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 07 Paź, 2020   

waflemaslane napisał/a:
onesa napisał/a:
Oby waflemaslane wrócił do nas :)

Mówisz masz :lol:
Ten 1-2 mm które były są dalej. W moim odczuciu przez pierwsze miesiące kwas miał tendencję do przemieszczania się i musiałem rozmasowywać żeby nie było gródek. Teraz niewprawione oko pewnie nic nie zauważy, ja natomiast widzę dwie plamki gdzie skóra na penisie jest bardziej gładka.
To był tylko 1 ml ;) Sam nie podjąłbym się wstrzyknięcia większej ilości raczej, może kaniulą żeby nie robić tylu nakłuć.
Jeżeli ktoś napompował kiedyś solidnie penisa czy poćwiczył że podszedł limfą to wie jak to wygląda. Wydaje mi się że przy większej ilości kwasu, penis wyglądałby nieestetycznie, jak galareta. Mając jednak mniejszego/cieńszego to pewnie i tak bym się zdecydował.

Teraz trochę ćwiczę penisa po swojemu 1-2 razy w tygodniu. Ale raczej muszę zaakceptować ten obwód i tyle - 12 cm. Nie jest to tragedia, ale też nie ma kokosów. Kobiety za bardzo nie chcą rozmawiać na te tematy i raczej chwalą mojego penisa, ale to kwestia długości myślę. Mając za sobą kilkanaście partnerek seksualnych stwierdzam, że nie jest to obwód uniwersalny, a po prostu mały. Tylko w przypadku kilku partnerek czułem że je fajnie wypełniam.
To nie znaczy jednak że te w których ja czułem się luźniej miały mniejszą przyjemność. Kobiety różnie odczuwają różne penisy, do tego różne kąty penetracji, pozycje, jest pełno różnych czynników które wpływają na udany seks.
Mimo wszystko nie jestem zadowolony z tego wymiaru.


Fajnie napisałeś ale sobie zaprzeczasz trochę. Masz niestety kompleksy. Pytanie czy warto? Tyle jesteś wart co te 12 cm? A jak by było 21 cm to co by się zmieniło? Jakoś to wpłynęłoby na to gdzie pracujesz, jak spedzasz czas z rodziną, jak realizujesz swoje zainteresowania i hobby? To jest tylko kutas, który "urósł" w Twojej głowie, i innych powiękaszających, do rangi problemu i kompleksu.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 08 Paź, 2020   

1 ml? Tak szczerze to wydaje mi się to bardzo małą ilościa. Tyle właśnie często używa się do wstrzykiwania sobie w usta za pierwszym razem i wcale nie daje to takiego dużego rezultatu. Zwykle potem wchłania sie to w przeciągu 3 miesięcy. Potem trzeba iść ponownie na dostrzyknięcei 0,5 do 1 ml. Potem co pół roku powtórki.

Wiem bo orientowałam sie w temacie bo za miesiąc idę na powiekszanie ust ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group