Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     powracajac do nagosci na basenie
Autor Wiadomość
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 14 Sie, 2009   

Podobnie ja robię, mam kolegę dużo młodszego, pod prysznicem "myje się" zawsze w kąpielówkach. Parę razy zwróciłem mu na to uwagę, zwłaszcza jak rzucił tekstem że jego ręcznik czuć chlorem, ja mu tylko odpowiedziałem: "widać jak dobrze się umyłeś".
Ostatnio coś zaczęło się zmieniać, zaczął się przebierać przy szafce a nie jak wcześniej w przebieralni.
Najlepiej dawać przykład, kiedy chłopak zobaczy że jest jedynym "odmieńcem" dostosuje się do reszty ludzi.
U mnie basen zamknęli na 2 tygodnie (przerwa techniczna - wymiana wody), nosi mnie żeby
pójść pogadać z kierownikiem basenu na temat ludzi.
Mało kto myje się przed wejściem do basenu, po roku woda nie jest pierwszej świeżości.
Wypadało by coś z tym zrobić, ja tracę czas na mycie się kiedy wszyscy inni maja to gdzieś.
 
 
Karolek1oo 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 44
Skąd: Pomorskie
Wysłany: Pią 14 Sie, 2009   

po prostu zapytaj czy ma jakiś problem. czy mozesz mu pomoc. opowiedz ze tez tak miales jak dojrzewales to sie chlopak uspokoii :lol:
 
 
zwirek0074 

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

Dzieki za odpowiedzi. To chyba beznadziejny przypadek: wczoraj przebierał się kąpielowki w domu i w nich maszerował na basen "bo poprzednio zapomniałem" ;-)
Może ja też przesadzam ;-) No cóż ze mną było tak że na WF-ie wszyscy brali prysznic nago po basenie i jak się do tego przez kilka lat przyzwyczaiłem i teraz też tak robię. To forum przekonało mnie że nie ja jeden. Chodzę na basen z tym chłopaczkiem w ramach jego wakacji. Jeszcze 2 lata temu przebierał się normalnie bez wstydu w szatni, a teraz go opętało. Pewnie z racji dojrzewania. Chłopcy w tym wieku albo wstydzą się panicznie albo wręcz odwrotnie podglądają się. Wszystko z powodu początków zainteresowania seksem i czystej ciekawości jak obdarzony jest kolega. Sam to przechodziłem. Takie nagie sytuacje wywołują mimowolne wzwody u młodych chłopców. Nie ma to wiele wspólnego z homoseksualizmem. Nawet 20-letni goście tak mają (znam z autopsji) ale w ich grupie wiekowej to nie taki problem jak u nastolatków. Z 17-18 latkiem bym na ten temat porozmawiał, ale otwarta rozmowa z 12 latkiem o nieprzejmowaniu się wzwodem podczas mycia jest chyba przedwczesna i wywoła więcej szkody niż pożytku. Miejmy nadzieję zę jak trochę podrośnie przeprowadzę taką rozmowę i skutek będzie pozytywny :-)
 
 
penis.com.pl
viamax
Barque 

Wiek: 40
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 72
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

Jak się wstydzi to trudno ma prawo. Ja jak byłem w wieku tak chyba 16-17 lat to też panicznie wstydziłem się pokazać kawałka nagości, na basenie czy nad woda szukałem kryjówki by się bezpiecznie przebrać. Tak było z racji dojrzewania zapewne. Mimo iż nie miałem może jakichś kompleksów dotyczących pojawiającego się owłosienia itd to jednak wstydziłem się nagości.
A potem mi przeszło, teraz nie mam najmniejszych oporów, nawet lobię paradować nago pod prysznicami i nie przeszkadza mi że ktoś się patrzy.
 
 
zwirek0074 

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

No więc właśnie należy się RAZ odważyć ściągnąć kąpielówki i wstyd znika
 
 
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009   

Hmm, ja na basenie raz spotkałem 14 latka który nago mył się pod prysznicem.
Ale zdecydowana większość się wstydzi, raz jak byłem pod prysznicem to naprzeciwko jakiś 12 latek stał jak wryty patrząc na mnie :P
Z własnego doświadczenia wiem że wstyd znika w wieku 18 do 22 lat, wtedy zazwyczaj pojawiają się pierwsze poważne związki z kobietami a co za tym idzie sex.
Mój brat nawet powiedział że jak chłopak się wstydzi rozebrać to jeszcze się kobiecie nago nie pokazał. Mnie odpowiednio nauczyli w pracy, wszyscy brali razem prysznic nago.
Inni to swój wstyd zostawiają w wojsku, bo tam też się nikt z tym nie cacka tylko ściąga portki.
 
 
boy2010 


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 761
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2015   

od 6 lat żadnego postu tutaj . czyżby coś się zmieniło ? :roll:
_________________
1. Nie liczy się to, co masz, ale jak tego używasz.
2. Zawsze jest ktoś gorszy od ciebie.
3. Nie przejmuj się krytyką na temat swojego kutasa.

-------------------------------------------------
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2015   

Raczej nic.
Jedyne co może zawstydzić pod prysznicem to niekontrolowany wzwód. Nie mam problemów, aby się rozebrać w szatniach.
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
cape_horn 

Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2015   

boy2010 napisał/a:
od 6 lat żadnego postu tutaj . czyżby coś się zmieniło ? :roll:

Może jest ta sprawa w innych wątkach? Z mojego doświadczenia to jeden z najczęściej pojawiających się tematów. A gdy się już jest na basenie, to prawie widać te parujące feromony oraz testosteron :D
 
 
 
zwirek0074 

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 10 Lip, 2019   

Co tu dużo pisac chłopaki, myjcie się swobodnie w swoim gronie :) Ja zawsze nago, lubie ta swobodę
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Lip, 2019   

No trochę odkopane zwłaszcza że jest już jeden aktywny temat
 
 
Damian2006 

Wiek: 24
Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 18 Lis, 2021   

Ja mam wf na basenie i często jak się przebieramy w kąpielówki to robimy to przy szafkach w szatni a nie w kabinie do przebierania, nasz trener tak samo. Pod prysznicami myjemy się bez kąpielówek bo tak jest nawet w regulaminie i często nam stoją pały. raz nawet nasz trener miał pół zwód
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group