Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     nosicie zsuniety napletek
Autor Wiadomość
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 28 Maj, 2019   

To jeszcze oprócz higieny, można dodać względny "wizualne" członka...

Już o tym teraz nie wspominałem, ale oczywiście masz rację - mnie osobiście bardzo podoba się członek bez skóry napletka - wydaje mi się, że jest bardziej estetyczny, może wydaje się większy i grubszy, ale to rzecz gustu. A co do spuchniętego napletka po podwinięciu, też tak poczatkowo miałem, związene jest to jak mi sie wydaje z n ienormalnym położeniem napletka podczas spoczynku (jest bardziej napięty). Mnie po jakimś czasie było już normalnie, t.zn. bez opuchlizny.
_________________
janek
 
 
Boskizigolo 

Wiek: 22
Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 12
Skąd: Elbląg
Wysłany: Wto 28 Maj, 2019   

Ja chodzie juz bardzo dlugo ze sciągniętym napletkiem ale z przerwami. Teraz juz 3 miesiace tak chodzie ale zawsze w nocy mi sie zzsuwa. Mam wedlug mnie dlugi napletek mysle ze to przez to. Myslicie ze to przejdzie ?
_________________
Hejooooo
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 28 Maj, 2019   

Mnie też zdarzało się, że w nocy się zsunął. Na wszelki wypadek zakładałem gumkę, ale czułem dyskomfort. Też miałem zbyt długi napletek. Trening czyni mistrza, może uda się, że nie będzie się zsuwał. Próbuj !Ale przyznasz, że chodzenie z odsłoniętą główką daje wspaniałe odczucia. :lol:
_________________
janek
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 28 Maj, 2019   

A ja jakoś nie widzę różnicy. Tzn nie jest to dla mnie ani dyskomfort ani jakoś lepiej się czuje kiedy jest odsłonięta główka
 
 
Boskizigolo 

Wiek: 22
Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 12
Skąd: Elbląg
Wysłany: Sro 29 Maj, 2019   

Tez zakladam gumke aby sie w nocy nie zzsywal ale to monotonna robota ale chodzie ze sciągniętym jest zaczepiste. Nic nie pachnie brzydko i wyglada super. Zaczolem sie masturbowac jak obrzezany. Roznicy w odczuwaniu przyjemnsci to nie zauwazylem.

[ Dodano: Czw 30 Maj, 2019 ]
Pokaze ktos zdjęcia swojego penisa co chodzi bez napletka?
_________________
Hejooooo
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Czw 13 Cze, 2019   

Boskizigolo napisał/a:


[ Dodano: Czw 30 Maj, 2019 ]
Pokaze ktos zdjęcia swojego penisa co chodzi bez napletka?


Mój napletek jest krótki i zazwyczaj odsłania 3/4 główki, jak na tych zdjęciach
http://www.imagebam.com/image/210c3d291356285
http://www.imagebam.com/image/73d778424403427

W tak zwanym półwzwodzie najczęściej napletek mi się zsuwa i wygląda to tak
http://www.imagebam.com/image/4d1f63548536214
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
naroznik01 

Wiek: 29
Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 97
Skąd: Opole
Wysłany: Sro 03 Lip, 2019   

Hej, widzę, że znowu pojawił się wątek obrzezania, dlatego postanowiłem, że dodam coś od siebie :)

Jestem po zabiegu 1,5 roku. Robiłem go w Krakowie i kosztował ok. 1000 zł.

Styl obrzezania - high&tight - szperając po forum może odnajdziecie zdjęcia ;) Chodzi o to, że nie ma napletka, który by kiedykolwiek nachodził na żołądź (cały czas odkryta), a w zwodzie skóra na penisie jest mocno (ale nie za mocno) napięta (i to jest meeega) :D blizna jest oddalona od korony żołędzi o jakieś 2,5 cm. Wędzidełko usunąłem całkowicie (Standard przy tym typie)

Wizualnie jestem bardzo zadowolony, nawet to jak się odkształca na bieliźnie/kąpielówkach jest wg mnie super ;)

Higiena - lepiej chyba być nie może. zawsze czysto, bez jakiś mało przyjemnych zapachów.

Seks/Odczucia - jest inaczej, ale na pewno nie gorzej niż przed obrzezaniem. Są miejsca bardzo wrażliwe i dają mnóstwo przyjemności, ale ogólnie seks można sobie wydłużyć (nie mylić z problemem ze skończeniem :D Uważam, że ani usunięcie wędzidełka ani napletka nie pozbawiło mnie żadnych odczuć. Orgazmy są często bardzo intensywne. Jeśli chodzi o wrażenia drugiej strony - też pozytywnie - penisa jest lepiej wyczuwalny ;)

Także każdemu kto się nad obrzezaniem zastanawia bardzo polecam. Sam żałuję, że nie poszedłem na zabieg z 5 lat wcześniej, gdy zacząłem o tym myśleć. Przed obrzezaniem też wiele lat chodziłem z odsuniętym napletkiem - ten efekt mi się podobał, choć szybko uświadomiłem sobie, że to tylko rozwiązanie tymczasowe, bo byłem nastawiony na zabieg.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Lip, 2019   

naroznik01, dzięki że napisałeś, może komuś przyda się Twoja opinia i kiedy będzie rozważał za i przeciw takiemu zabiegowi.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 22 Lip, 2019   

naroznik01, bardzo rzeczowa opinia nieźle !:)
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 03 Sty, 2020   

Siema, chciałem trochę odświeżyć temat. Przeczytałem cały wątek, ale nie znalazłem odpowiedzi.
Otóż zastanawiam się nad tym, żeby też chodzić ze zsuniętym napletkiem. Głównie po to żeby mieć mniej wrażliwą żołądź, bo chyba to jest główny powód mojego szybkiego dochodzenia. I tu pytania:
1. Panowie, jak długo chodziliście ze zwiniętą skórką zanim odczuliście efekty i faktycznie dłużej mogliście się zabawiać?
2. Czy efekt jest długotrwały, czy raczej jak zacznę znowu chodzić w skórce, bo "wrażliwość powróci"? :)
 
 
 
Nagi 

Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 17
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 05 Sty, 2020   

potrzebny napisał/a:
jak długo chodziliście ze zwiniętą skórką zanim odczuliście efekty i faktycznie dłużej mogliście się zabawiać?

od bardzo dawna chodzę ze ściągniętym napletkiem i nie pamiętam po jakim czasie odczuwałem jakieś efekty, na pewno na początku jest wrażliwy i jakoś się to odczuwa że jest ściągnięty - może podrażniać (stymulować) się o bieliznę i prowadzić do krótkich wzwodów, ale myślę, że to kwestia kilku dni przyzwyczajenia. Czy faktycznie dłużej można się zabawić - trudno powiedzieć, pewnie jest to jedną z kwestii które składają się na szybkość dochodzenia, skoro sam żołądź po czasie jest mniej wrażliwy na dotyk, pocieranie. Na pewno nie jest to jednak drastyczna utrata wrażliwości - i dobrze.
potrzebny napisał/a:
Czy efekt jest długotrwały, czy raczej jak zacznę znowu chodzić w skórce, bo "wrażliwość powróci"?

Myślę, że efekt nie będzie długotrwały jeśli zrezygnujesz z chodzenia z obciągniętym po np. 2 tygodniach, ale po co zaczynać znowu "chodzić w skórce"?. Spróbuj chodzić bez i wytrwaj co najmniej miesiąc lub dwa, to myślę, że już nie wrócisz do "chodzenia w skórce".
Tylko, że niektórym skórka sama się zsuwa i nie da rady chodzić ze ściągniętą cały czas. Moja akurat opiera się o koronę żołędzi penisa i pozostaje tam gdzie powinna.
 
 
myopic 


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 100
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 07 Sty, 2020   

U mnie sie dosc czesto zsuwa i musze ja poprawiac. Musze jednak przynac, ze chodzenie z zsunietym napletkiem jest przyjemne
 
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 14 Sty, 2020   

myopic napisał/a:
chodzenie z zsunietym napletkiem jest przyjemne


A dla mnie to jakoś bez różnicy, niby co takiego szczególnego czujesz?
 
 
penis.com.pl
bathmate
myopic 


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 100
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 19 Lut, 2020   

zbychwawawa napisał/a:
myopic napisał/a:
chodzenie z zsunietym napletkiem jest przyjemne


A dla mnie to jakoś bez różnicy, niby co takiego szczególnego czujesz?


Jak jest skora zsunieta, to fajnie drazni zoladz. Niestety im dluzej tak chodze, tym mniej reaguje. Chyba sie skora do bodzcow przyzwyczaja.
 
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 23 Lut, 2020   

myopic napisał/a:
Chyba sie skora do bodzcow przyzwyczaja


To widocznie ja od zawsze miałem odsłonięty to dla mnie norma czy jest odsłonięty czy ściągnięty
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group