Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Swędzenie, Peknięcia
Autor Wiadomość
mazi292 

Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 28 Maj, 2019   Swędzenie, Peknięcia

Witam.

Mam problem od jakiegoś czasu swędzi mnie skóra na penisie, najczęściej rano i wieczorem w dzień nie ma takiego problemu.
Dodatkowo rano po nocy penis jest taki suchy i przy np. próbie naciągnięcia skórki jest obawa że pęknie i potem jest problem przez 3 dni aż się zagoi.
Nie wiem dlaczego tak się dzieje, smaruję maścią clotrimazolum ale nie wiem czy dobrze i nie wiem czy to miałoby pomóc.
Maciej jakieś pomysły?
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 28 Maj, 2019   

Sugeruję wizytę u urologa albo dermatologa. Pękanie skóry, to raczej niepokojący objaw. Clotrimazolun nie powinno zaszkodzić, ale może nic nie pomóc, jeżeli problem jest inny.

Możliwe że też brakuje Ci jakiś witamin - chodzi mi o to pękanie. B Complex mi pomaga, jeżeli zadzierają mu się skórki przy paznokciach i wargi ust.

Dlaczego swędzi? Nie mam pojęcia, może być zaskarżenie jakieś, ale jakie to do lekarza. Może być też uczulenie. Choćby na proszek od gaci, żel itp.

Zanim trafisz do lekarza, przez kilka dni, ale nie dłużej możesz spróbować triderm, ale to strzelanie z miotacza ognia do niewiadomo czego i potem u lekarza będzie czasem już wszystko ok, a potem problem wróci, a rridermu nie można za długo używać. Przeczytaj ulotkę, zresztą to chyba na receptę.

Pozdrawiam.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 28 Maj, 2019   

mazi292, ja bym skonsultował się na twoim miejscu z lekarzem.
 
 
penis.com.pl
andropenis
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 29 Maj, 2019   

mazi292, czy byłeś u lekarza ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group