Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ogólnie o goleniu miejsc intymnych.
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 15 Maj, 2019   

spoko, wracamy do tematu!
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 15 Maj, 2019   

Tak, ciekawe, kto wypowie się o swoich upodobaniach (i partnerek)
_________________
janek
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 15 Maj, 2019   

Zapraszamy do aktywnego udziału w temacie.
 
 
penis.com.pl
masturbator
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 16 Maj, 2019   

Zatem mam pytanie do Forumowiczów - czy ktoś depiluje laserowo sobie okolice penisa na łyso, jakie są wrażenia i swoje opinie na temat skuteczności tej metody. Czy wykonuje to sobie sam (są dostępne w handlu laserowe depilatory), czy też zabiegi wykonuje kosmetyczka,
_________________
janek
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 18 Maj, 2019   

jan_kaz, takie zabiegi laserowe wykonuje kosmetyczka, sam jeszcze nie skorzystałem z takiej opcji depilacji :P
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 19 Maj, 2019   

jan_kaz, zdecydowanie kosmetyczka, a jeżeli chodzi o skuteczność
Cytat:
Żeby depilacja laserowa była trwała, musi być wykonana w kilku cyklach. Przeważnie są to trzy do pięciu zabiegów. Przerwa między zabiegami powinna wynosić cztery do ośmiu tygodni. Dopiero wówczas wynik będzie zauważalny, a co ważniejsze satysfakcjonujący. Skuteczność depilacji laserowej zależy od ilości zabiegów dostosowanych do karnacji i kolorów włosów. Trwała depilacja laserowa najszybciej zostaje osiągnięta u osób o jasnej karnacji i ciemnych włosach.
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 20 Maj, 2019   

Witam, pytałem czy depilację laserową wykonywać samemu, czy też skorzystać z usług kosmetyczki, bo kiedyś zastanawiałem się nad kupnem takiego depilatora. Ale doszedłem do wniosku, że po pierwsze jest to drogi instrument, a po drugie nie wiem, czy bym sobie da l radę wszędzie naświetlać (np. szparę pośladkową). poza tem przeczytałem, że nieumiejętne naświetlanie może doprowadzić do oparzeń. Dlatego najważniejsze miejsca dla mnie oddałem w ręce doświadczonej kosmetyczki. Chodzę do niej (po kilku nieudanych próbach) już chyba ze trzy lata, mniej więcej co 4 - 5 tygodni, sesja składa się z 8 naświetlań, a miedzy sesjami robię przerwy ok, pół roku, czasem nawet dłużej. Ale skutek jest super.
_________________
janek
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 21 Maj, 2019   

Może znajdzie się jeszcze jakiś facet który tak jak ty jest zadowolony z takiego zabiegu laserowego.

Sama nie wiem czy te depilatory "domowe" laserowe są takie skuteczne.
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 22 Maj, 2019   

Dlatego napisałem prośbę o opinie, bo sam jestem ciekaw, jak to odbierają inni faceci. Czytałem bowiem, że depilacją laserową zainteresowanych jest coraz więcej mężczyzn, w tym depilacją miejsc intymnych. Co do skuteczności laserowych depilatorów domowych nic nie wiem, bo pomimo myśli o zakupie, jednak zdecydowałem sie na usługi kosmetyczki. Musze jednak dodać, że nie wszystkie gabinety chcą wykonywać taki zabieg (bikini brazylijskie) u mężczyzn. Ja długo szulałe ale w końcu znalazłem. Okazało sie po kilku zabiegach, że firma zamknęła swój gabinet - i znów poszukiwania. Ale w końcu udało się i od kilku lat zabiegi wykonuję w jednym gabinecie.
_________________
janek
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 22 Maj, 2019   

No to jest mało spotykany zabieg u facetów w takim razie. A to może jakiś pomysł na biznes dla Ciebie :D
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 23 Maj, 2019   

Może nie tyle mało spotykany - chyba, ze miejsce. Nie każda kosmetyczka chce oglądać penisa klienta - chociaż w jednym oferowała jakieś jednorazowe majteczki. Ale wówczas jak wydepilować jądra no i samego członka? Zrezygnowałem. A co do biznesu - może to i dobry pomysł?
_________________
janek
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 23 Maj, 2019   

Spróbuj zawsze jakiś pomysł :D
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 26 Maj, 2019   

Tylko musisz mieć chętnych na takie zabiegi :D
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 26 Maj, 2019   

jan_kaz, spotkałeś się u facetów z zainteresowaniem taka formą depilacji? My babki to sobie gadamy czasem o takich rzeczach ale faceci? :)
 
 
Semaforek 

Dołączył: 29 Kwi 2019
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 26 Maj, 2019   

onesa napisał/a:
jan_kaz, spotkałeś się u facetów z zainteresowaniem taka formą depilacji? My babki to sobie gadamy czasem o takich rzeczach ale faceci? :)


Ogólnie faceci o takich sprawach ze sobą nie rozmawiają. Jak już padnie taki temat, to raczej bez szczegółów i krótko.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group