Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Maczuga Powiększa
Autor Wiadomość
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 29 Kwi, 2019   

maczuga, dalej powiększasz jakieś zmiany w wyniku?
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 29 Kwi, 2019   

Nieznacznie 20.5 cm po jelq mam 21 :twisted: . Ale nie poddaje się i ćwicze dalej Xd. Chyba się uzależniłem :mrgreen:
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Kwi, 2019   

maczuga, to pisz częściej jak tam idzie powiększanie, tylko z umiarem żeby się jakaś krzywda nie stała.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 30 Kwi, 2019   

Onesa
Nie bój żaby nic się nie stanie jak ćwicze jelq mam to pod kontrolą. Niedawno mnie zaczeły nachodzić myśli o pąpce jak myślicie kupować? Czy dać se spokój jak jakieś postępy są? Jak już to klosz 25 cm :mrgreen:
 
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Maj, 2019   

Już tutaj dwie osoby załatwiły się pompką, chcesz być trzeci?
 
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro 01 Maj, 2019   

Tak mnie coś pokusiło :lol: . Ok nie kupuję dzięki matko tereso z kalkuty Xd :mrgreen:
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Maj, 2019   

Ja tylko tak ostrzegałam.
 
 
Adaggio 

Wiek: 39
Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Maj, 2019   

Ćwiczę 1,5roku i nie mam rezultatów, jak czytam wpisy niektórych jak sobie powiększyli ćwicząc jeql to aż nie chcę mi się wierzyć, były dni gdzie codziennie ćwiczyłem, teraz ćwiczę 3razy w tygodniu i mój penis się nie powiększył jedynie co to przyznam że jest bardziej nabrzmiały, ukrwiony ale niestety nie jestem w stanie osiągnąć przyrostu na długości, mój trening rozgrzewka 10min, rozciąganie 10min i jeql normalny i odwrócony chwyt w sumie 400powtórzeń i teraz zwracam sie do Was z pytaniem czy ja coś robię źle, zastanawiam się nad zakupem np. arganiny oraz wieszaniem ciężarków na penisa, jeżeli macie jakieś pomysły to proszę o poradę.
 
 
Amanti 

Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 23
Skąd: ślunsk
Wysłany: Pią 03 Maj, 2019   

Adaggio napisał/a:
Ćwiczę 1,5roku i nie mam rezultatów, jak czytam wpisy niektórych jak sobie powiększyli ćwicząc jeql to aż nie chcę mi się wierzyć, były dni gdzie codziennie ćwiczyłem, teraz ćwiczę 3razy w tygodniu i mój penis się nie powiększył jedynie co to przyznam że jest bardziej nabrzmiały, ukrwiony ale niestety nie jestem w stanie osiągnąć przyrostu na długości, mój trening rozgrzewka 10min, rozciąganie 10min i jeql normalny i odwrócony chwyt w sumie 400powtórzeń i teraz zwracam sie do Was z pytaniem czy ja coś robię źle, zastanawiam się nad zakupem np. arganiny oraz wieszaniem ciężarków na penisa, jeżeli macie jakieś pomysły to proszę o poradę.


Odpowiedź jest prosta: jelq to mit
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sob 04 Maj, 2019   

Adaggio zapraszam na priv gg mam nadzieję że uda się rozwiązać twój problem :D
Onesa to było do redmana :lol:
Amanti jelq to nie mit na jednego nie działa odrazu lub robi coś źle ewentualnie nie ma predyspozycji. :x
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Maj, 2019   

A ok ok, no taki hmm dziwny zbieg okoliczności :P
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw 07 Lis, 2019   

Witam wszystkich wytrwałych forumowiczów powracam w wielkim stylu obecnie mam 20.9 cm 8) i cały czas ćwicze ale nie są to ćwiczenia rególarne co 2 dni owszem są co 2 dni ale serie mam tak np. Że mam tydzień przerwy a jak będe miał znów ochotę to ćwicze można powiedzieć że ćwicze jak stoi a jak nie chce stać to nie ćwicze Xd. Sprawdzam też ochote na ćwiczenia poprzez jaja jak wiszą to znaczy że nie będzie współpracował podczas ćwiczeń i będzie flaczał a jak są przy tunice napięte i okrągłe to znaczy że będzie się zajefajnie ćwiczyć. Postaram się o zdjęcia ale nie gwarantuje że akurat bedzie miał na nich dokładnie 20.9 może być mniej rozumiecie chyba że ciężko wykonać zdjęcie w 100% erekcji z przyłożoną lnijką. Wstawie też zdjęcie nowej linijki 30 cm :shock: ponieważ tamta już nie starczyła i penis ją przerósł :mrgreen: , obciołem plastik z przodu początek przy 0 aby zgadzał się ze starą ponieważ był za długi :lol: . Zapisuje se pomiary już około 2 lat i za każdym przypadkiem przeważnie penis urusł o 0.5 centa w rok :wink:

[ Dodano: Czw 07 Lis, 2019 ]
A tutaj wstawiam tabelkę z pomiarami oraz legende 8) . Stop oznacza dłuższą przerwę
https://m.fotosik.pl/u/anonimowy20/album/2530222
 
 
 
patyczek 

Dołączył: 11 Lis 2019
Posty: 10
Skąd: znikąd
Wysłany: Pon 11 Lis, 2019   

maczuga napisał/a:
Zapisuje se pomiary już około 2 lat i za każdym przypadkiem przeważnie penis urusł o 0.5 centa w rok :wink:


cześć, a możesz doprecyzować Twoje statystyki i podać,
czy ćwicząc Twoimi metodami masz jakieś przyrosty na grubości ?

Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro 13 Lis, 2019   

Ostatnio też urusł na grubość ale nie notuje tak skrupulatnie jak na długość. Ale nie zaprzeczam też rośnie
 
 
 
patyczek 

Dołączył: 11 Lis 2019
Posty: 10
Skąd: znikąd
Wysłany: Pią 15 Lis, 2019   

maczuga napisał/a:
Ostatnio też urusł na grubość ale nie notuje tak skrupulatnie jak na długość. Ale nie zaprzeczam też rośnie


witam,

tak pytałem, bowiem często spotkałem się z takim stwierdzeniem,
że te ćwiczenia jakie wykonujesz bardziej przyczyniają się
do zwiększenia obwodu niż długości.

(Przykład Kadeon'a...o ile dobrze pamiętam nick)

W Twoim przypadku z tego co się domyślam,
lepsze efekty masz przy przyroście jednak długości niż grubości.

(jak to nie problem, możesz podać jaki masz obecnie obwód...a jaki gdy zaczynałeś)

Można więc wysunąć taką tezę, że to, czy będziemy mieli
lepsze przyrosty na długości czy grubości,
to bardziej kwestia genetyki i budowy naszego "sprzętu"
niż zastosowanych ćwiczeń.

Co o tym sądzicie ??

Pozdrawiam,
Patyczek ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group