Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z prąciem budzący pewien dyskomfort
Autor Wiadomość
uurbanyep 

Dołączył: 30 Mar 2019
Posty: 3
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob 30 Mar, 2019   Problem z prąciem budzący pewien dyskomfort

Witam, zaznaczę na początku tematu, że mam 17 lat i już w takim wieku widzę pewien problem z moim przyrodzeniem, z którym już byłem u urologa bezefektownie (jak to się mówi lepiej wcześniej niż później)

Otóż bez żadnej operacji udało mi się pokonać stulejkę (niecalkowitą - mialem problem jedynie w stanie erekcji), lekarz zalecil mi maść Travogen i intensywna pracę kinestetyczną (na szczęście obeszlo sie bez zabiegu) ale doszły nastepne komplikacje - uzaleznilem sie od masturbacji od jakiegos miesiaca non stop choc potrafię 2-3 dni przestac co najwyzej ale potem kilka x dziennie to na jedno wychodzi.

Przede wszystkim bardzo narzekam na rozmiar mojego penisa (w spoczynku nawet nie mierze, bez sensu) - w stanie erekcji ma 12-13 cm, gdzie mojemu znajomemu zaledwie rok mlodszemu sięga17cm. Moge dodac, ze genetycznie jestem bardzo niski i szczuply (166cm,44kg).

Czy jest ktos tu, na tym forum, kto może mi doradzić poradzić z moimi problemami i poprawić komfort mojego zycia?
Bo troche nie wyobrazam sobie "meczenia sie" z takim rozmiarem penisa, wagą, brakiem muskulatury i wzrostem zycia w wieku 18-19/20 lat.
A w związku z tym, że idzie wiosna, jestem otwarty na jakiekolwiek zmiany i sie ich podejme w związku z dalszą przyszłością mojego ciała
Liczę na jakies mądre i konstruktywne porady od tutejszych forumowiczów :D
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 31 Mar, 2019   

Tak naprawdę Twój penis dobija do średniej, 13,5-14,5cm, a że jesteś niski, to nawet pewno wygląda proporcjonalnie, szczególnie na chudym ciele. Porównywanie się z kimkolwiek, to pierwszy krok do kompleksow. Mojemu przyrodzeniu znacznie zlizej do Twojego, niż do 17cm, które ma tamten kolega, a naprawdę nic więcej nie potrzeba. Przyjemności fizycznej z takiego dostaniesz tyle samo, co z większego - nerwów tyle samo. A na pewno łatwiej w Twoim wypadku łatwiej o super dobra erekcję i mniejsze zagrożenie impotencja.

Co do uzależnienia się od masturbacji... Ja też mam fazy po kilka - kilkanaście, dni z rzędu, że wale kilka razy dziennie albo mam ochotę. Ale nie jest to dla mnie problemem większym niż znalezienie kabiny, by to w spokoju zrobić. Mam 34 lata i uprawiam seks z żoną kilka razy w miesiącu. Masturbacja mi w tym nie przeszkadza.

Czy Ty jesteś uzależniony, to zależy, jak bardzo Ci to w życiu przeszkadza...

Ze wzrostem nic nie zrobisz, możesz się pogodzić, z brakiem muskulatury możesz próbować ja coś zrobić, ale ja bym odradzał ten kierunek. Sprawność fizyczna jest dobra, ale to co innego niż zdobywanie masy. Zdobywanie masy w większości końcu się podorszeniem zdrowia i kontuzjami. Mam znajomego, kilka cm wyższego od Ciebie, ale sama skóra i kości, uprawia sport, rolki, rower, biega maratony. Zawsze był chudy i jest chudy, ale kondycja super. Moim zdaniem lepiej ćwiczyć dla ciała i ducha, bo ćwiczenia fizyczne pozytywnie wpływają na psychikę, jest dobre, ale ćwiczenie dla wyglądu dla mnie już nie takie fajne, bo cel niezdrowy.

Pozdrawiam
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2019   

Znam chłopaka, który w twoim wieku miał niecałe 160 cm. Ojciec w końcu wybrał się z nim do endokrynologa. Pod wpływem hormonów młody człowiek śmignął w górę kilkanaście centymetrów.

Nie zaczynaj teraz ćwiczeń siłowych bo mogą zablokować wzrost. Kiedy tylko poprawisz wymiary wertykalne, weź się za trening. Młody chłopak zwykle szybko nabiera muskulatury.
Penisa zostaw w spokoju, jeszcze rośnie. Po kilku latach możesz zabrać się za ćwiczenia PP. Na pewno zyskasz na rozmiarze. Dwa centymetry są całkiem realne.

Musisz za wszelką cenę odstawić masturbację, która blokuje wzrost wszystkich twoich członków i prowadzi do depresji.
 
 
penis.com.pl
viamax
Devasta 

Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 109
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2019   

tom-sta664 napisał/a:
Znam chłopaka, który w twoim wieku miał niecałe 160 cm. Ojciec w końcu wybrał się z nim do endokrynologa. Pod wpływem hormonów młody człowiek śmignął w górę kilkanaście centymetrów.

Nie zaczynaj teraz ćwiczeń siłowych bo mogą zablokować wzrost. Kiedy tylko poprawisz wymiary wertykalne, weź się za trening. Młody chłopak zwykle szybko nabiera muskulatury.
Penisa zostaw w spokoju, jeszcze rośnie. Po kilku latach możesz zabrać się za ćwiczenia PP. Na pewno zyskasz na rozmiarze. Dwa centymetry są całkiem realne.

Musisz za wszelką cenę odstawić masturbację, która blokuje wzrost wszystkich twoich członków i prowadzi do depresji.


Wszystko fajnie tylko:

Odnośnie ostatniego zdania. Masturbuje się od 12 roku życia i wszystko mi urosło. Wzrost 188cm, penis też duży, a i depresji nie mam i nie miałam.
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2019   

Depresja dotyka ludzi wrażliwych, utalentowanych, ponadprzeciętnych, geniuszy. Łatwo to sprawdzić w Internecie.
Omija natomiast osobników przeciętnych, tępych, niewrażliwych na cudzą krzywdę, nie posiadających zasad moralnych. Czyli takich, którzy wegetują na poziomie ucywilizowanego zwierzęcia.
W nauce nie operujemy jednostkowymi przykładami. Posługujemy się statystyką.
Depresja na ogół pojawia się w starszym wieku. Towarzyszy jej zwykle straszliwy lęk.

Ja też byłem taki chojrak jak ty, aż przyszedł ten fatalny dzień i znalazłem się na samym dnie piekła. Pisałem już o tym.
 
 
Devasta 

Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 109
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2019   

tom-sta664 napisał/a:
Depresja dotyka ludzi wrażliwych, utalentowanych, ponadprzeciętnych, geniuszy. Łatwo to sprawdzić w Internecie.
Omija natomiast osobników przeciętnych, tępych, niewrażliwych na cudzą krzywdę, nie posiadających zasad moralnych. Czyli takich, którzy wegetują na poziomie ucywilizowanego zwierzęcia.
W nauce nie operujemy jednostkowymi przykładami. Posługujemy się statystyką.
Depresja na ogół pojawia się w starszym wieku. Towarzyszy jej zwykle straszliwy lęk.

Ja też byłem taki chojrak jak ty, aż przyszedł ten fatalny dzień i znalazłem się na samym dnie piekła. Pisałem już o tym.



Nigdy nie uważałem się za kozaka to raz, dwa odniosłem się do jednego twojego zdania. Trzy, tylko dlatego że nie mam/miałem depresji jestem tępy? Nie tedy droga.
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2019   

Wybacz!

Nie zamierzałem cię urazić. Zresztą, nic nie wiem o tobie, poza tym, że interesuje cię męska anatomia. Ale na tym forum to normalne. Mogę ci tylko współczuć uzależnienia od masturbacji.
Mężczyźni od wieków mają z tym problem.
Onanizm osłabia organizm i ten sposób zwiększa ryzyko wszelkich chorób, w tym również systemu nerwowego. Dzieje się to powoli. Pierwsze objawy zazwyczaj pojawiają się po czterdziestce.
Masz więc jeszcze trochę czasu, aby przystopować.

Oczywiście, możesz zlekceważyć moje ostrzeżenia, twoja sprawa. Tym niemniej, zależy mi abyś ty i wszyscy koledzy z forum cieszyli się zdrowiem, życiem i super potencją.

Jeszcze raz proszę o wybaczenie.
 
 
uurbanyep 

Dołączył: 30 Mar 2019
Posty: 3
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2019   

@tom-sta664

Ale proszę trzymaj się wątku głównego, gdyż moje problemy naprawdę nie są przelewkami, a odpowiadania na swoje własne komentarze jest pewnego rodzaju kłótnią. Bez offtopu i będzie super :wink:

[ Dodano: Pon 01 Kwi, 2019 ]
Apropos mojego nałogu od onanizowania się, nie wiem czy tak jest, ale urolog powiedział mi, że w moim wieku jest to normalne i jest to zjawisko przejściowe, nie ma się czym przejmować, bowiem nawet ma swoje zalety m. in. usłyszałem, że prącie staje się bardziej elastyczne i się rozciąga, ale z czasem z biegiem wieku popęd do tych czynności stopniowo maleje bądź znacznie zmniejsza się częstotliwości tychże masturbacji.
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2019   

Młody przyjacielu!
Na tym forum często zbaczamy z głównego tematu podczas dyskusji. Dzięki temu unikamy nudy i schematyzmu. Musisz się z tym pogodzić.

Nikt nie lekceważy twoich problemów. Zastanawiamy się wspólnie nad wpływem masturbacji na męskie zdrowie, potencję, samopoczucie, udany seks.
Ja twierdzę, że onanizm jest szkodliwy (w twojej sytuacji wręcz zabójczy), koledzy twierdzą, że niekoniecznie. Oczywiście, możesz zlekceważyć moją wiedzę i doświadczenie związane z wiekiem.
Jeśli jednak będziesz kontynuował obecny styl życia, może się okazać, że utrwalisz złe nawyki raz na zawsze. Uzależnienia w sferze seksualnej są bowiem bardzo silne.

Na pewno są mężczyźni bardzo silni genetycznie, którzy mogą fapować codziennie przez długie lata, bez szkody dla zdrowia. Ale to wyjątki.
Nie przypuszczam, abyś należał do tej grupy.

Zainteresuj się wizytą u lekarza (endokrynologa). Na początek możesz zapisać się na wizytę w Matce Polce czyli CZMP w Łodzi.
 
 
uurbanyep 

Dołączył: 30 Mar 2019
Posty: 3
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto 02 Kwi, 2019   

Stary kolego ! :D
Otóż tak się składa, że chodziłem regularnie do endokrynologa łódzkiego, do czasu, gdy to nie miało sensu, po 2-3 latach copólrocznych wizyt doszliśmy do wniosku, że wszelkie badania czy roentgeny nie mają wgl poprawy, a ot tak hormonów nie mógł mi przepisać.
Najbardziej to ja właściwie nie chciałbym poprawić wzrostu, ale oczywiście PP bądź jakąś inną dietę, która by mnie z tej wagi wyprowadziła znacznie w przód, bo nie oszukujmy się, waga 40+ kg w wieku 17 lat jest poprostu śmieszna, przy tym wzroście, a nie wspomnę, że mam bardzo szybką przemianę materii i fastem spalam, próbowałem nawet ograniczyć ruch, ale jest to sprzeczne z moją natura, zawsze trzeba gdzieś wyjść :P
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 03 Kwi, 2019   

Na twoim miejscu poszukałbym innego lekarza, może nawet kilku.

Czy masz za sobą badania laboratoryjne poziomu witamin, minerałów, homonów itd.?
Brak witaminy D jest często przyczyną niedorozwoju młodego człowieka.

Chińska medycyna operuje zasobami energetycznymi ciała ludzkiego. Poziom energii maleje w starszym wieku, ale bywa też krytyczny w młodości przy wyczerpujacym trybie życia. Każda utrata nasienia (masturbacja) traktowana jest w taoizmie jak tzw. mała śmierć.
W okresie dojrzewania organizm potrzebuje szczególnie dużo energii potrzebnej do rozwoju fizycznego. Nie wolno jej marnować przez częste wytryski. Bardzo ważny jest sen, pożywienie, słońce oraz umiarkowany wysiłek fizyczny.

Być może jesteś obciążony genetycznie (niscy rodzice i dziadkowie). Tym niemniej można lekami stymulować hormon(y) wzrostu do działania.

Masz jeszcze szansę na rozbudowę wzdłuż i wszerz, bo zdarzają się chłopcy, którzy dojrzewają dopiero w wieku 18-19 lat.

Nie rezygnuj. Zrób wszystko co możliwe aby odkryć przyczyny niedorozwoju.
Inaczej, będziesz cierpiał całe życie na kompleks niskiego wzrostu i cherlawej sylwetki.

Przy obecnej wadze ćwiczenia siłowe niewiele pomogą. Moim zdaniem, trzeba znaleźć medyczne przyczyny twoich zaniżonych parametrów i wdrożyć leczenie. I nie marnować energii potrzebnej do rozwoju.

Sprawa rozmiarów penisa jest obecnie drugorzędna. Jest szansa, że ogólny rozwój poprawi również wymiary twojego członka.
 
 
Cypron 

Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 6
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019   

Nie wierzę... Taoizm, "mała śmierć", zabójczy onanizm... Masters się w grobie przewraca.

uurbanyep - wykaż się rozsądkiem i nie słuchaj proszę "starszego kolegi". Rozmiar Twojego penisa jest w europejskiej normie, a codzienna masturbacja w Twoim wieku nie jest żadnym złem. Jesteś bardzo szczupły - to fakt - ale jeżeli rzeczywiście byłeś pod opieką endokrynologa i on niczego złego nie zauważył, to ja bym wyluzował.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019   

Autorowi tematu mogę jeszcze dodać to samo, co osobie z innego wątku

http://www.penis.com.pl/f...p=108538#108538

Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Kwi, 2019   

DTTPO, zawsze możesz zacytować jakiś fragment swojego wpisu,tak na przyszłość :)
 
 
Micał 

Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Maj, 2019   

Im wcześniej zaczniesz ćwiczyć tym większego będziesz miał penisa. A jak kupisz sobie extended i będzie nosił 3 razy dzienne po godzinie to za 5 lat 20cm osiągniesz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group