Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     mocne skrzywienie w dół
Autor Wiadomość
patrycjusz23 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 42
Skąd: małopolska
Wysłany: Czw 28 Mar, 2019   mocne skrzywienie w dół

Witam, mój penis we zwodzie wygląda okropnie nie dość że jest mały to jeszcze skierowany ku dołowi i wogóle nie wygląda jakby był we wzwodzie. Skrzywienie jest dość mocne ale mogę go trochę wyprostować ręką. Jestem prawiczkiem mimo iż mam już 26 lat i czuję że przegrałem życie i nigdy nie znajdę dziewczyny i będę zawsze sam przez tego mojego okropnego penisa. Nawet nie próbuje zagadywać do płci pięknej bo gdyby doszło co do czego to na pewno zostałbym wyśmiany i odrzucony bo nie dość że mały to jeszcze krzywy . Proszę o jakieś rady, czy da się z tym normalnie funkcjonować czy może są jakieś pozycje które umożliwiłyby normalny stosunek :(


penis we wzwodzie
https://www.fotosik.pl/zdjecie/b71d9f4f593328dc
https://www.fotosik.pl/zdjecie/cd1820d3e4ad82bc
https://www.fotosik.pl/zdjecie/1af475e224b40094

w spoczynku
https://www.fotosik.pl/zdjecie/834910d813742bad
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Mar, 2019   

patrycjusz23, chyba za bardzo dramatyzujesz, faceci mają mniejsze oraz bardziej krzywe penisy i jakoś znajdują partnerki. Nie każda kobieta szuka u faceta tylko wielkiego penisa.
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 29 Mar, 2019   

Trudno uwierzyć, że dotąd nie przeszkadzała ci ta dolegliwość. Przecież już 10 lat temu widziałeś, że coś jest nie tak z twoim penisem. A co na to rodzice?
Ale, głowa do góra. Penis da się wyprostować i powiększyć. Tu masz przykładowy artykuł na ten temat.
https://www.tourmedica.pl...towanie-penisa/

Możesz próbować ćwiczeń, które trochę ( może nawet nie trochę) wyprostują i powiększą twój sprzęt.
Mam na myśli przede wszystkim intensywne rozciąganie ręczne (dwa razy dziennie) oraz mechaniczne, za pomocą odpowiedniego ekspandera, który będzie ciągnął w górę twojego pena. Można tu zastosować silistretcher i wiele innych. Przejrzyj przykładowo stronę https://shop.mattersofsize.com.

Tu masz przykład faceta, który dzięki rozciąganiu pozbył się kompleksów.
https://www.thundersplace...rComparison.jpg
Pisałem o tym na forum.

Mam podejrzenia, że cierpisz na słabą erekcję. Spróbuj zażyć sildenafil, uruchom mięśnie Kegla i zobacz czy coś się zmieni.
Jeśli załatwisz sobie operację prostowania, to możesz też zdecydowac sie na przecięcie wiązadeł, co pozwoli wydłużyć członek nawet o 2 cm.
  
 
 
penis.com.pl
andropenis
patrycjusz23 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 42
Skąd: małopolska
Wysłany: Pią 29 Mar, 2019   

Właśnie o to chodzi że bardzo boję się operacji i powikłań, czytałem że po operacji prostowania traci się trochę na długości A mój i tak jest bardzo mały, naprawdę nie da się współżyc z takim penisem?? Może są jakieś pozycje?? Już dawno zauważyłem że jest coś z nim jest nie tak ale wstydzilem się i teraz nawet wstydzę się powiedzieć rodzicom o problemie. Dodatkowo mój pan jest bardzo mały i czasem czuje się jak eunuch bo chodzę na siłownię i widzę że faceci maja pełne wypchane gatki a ja tam nie mam prawie nic :( ale chyba nie da się współżyc takim ptakiem i chyba operacja będzie nieunikniona :(
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 29 Mar, 2019   

Operacja będzie chyba najlepszym rozwiązaniem. Odczekasz potem kilka miesięcy i zaczniesz solidnie ćwiczyć. Po kilku latach będziesz cieszył się normalnym penisem.
Obiecuję modlitwę w twojej intencji.
Napisz od czasu do czasu o swoich postępach.
 
 
patrycjusz23 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 42
Skąd: małopolska
Wysłany: Pią 29 Mar, 2019   

A najgorsze jest to że nie mam o tym komu powiedzieć. Mam też bardzo słaby charakter, jestem cholernie nieśmiały i niepewny siebie. Czuje że przegrałem zycie, ogólnie czuje się ostatnio jak nie facet tylko jakieś takie nie wiadomo co taki wybryk natury :(
 
 
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Pią 29 Mar, 2019   

Daj spokój, idź do Urologa, porozmawiaj z nim jak człowiek, zapytaj o wszystko czego się obawiasz, powiedz o tym, co doradzili Ci tu na forum, skonsultuj się i będziesz wiedział co robić. Na pewno nie jest to sytuacja bez wyjścia, ale bez okresu cierpienia raczej się nie obejdzie
 
 
patrycjusz23 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 42
Skąd: małopolska
Wysłany: Pią 29 Mar, 2019   

Ale właśnie chciałbym uniknąć tej operacji, chciałbym nawet może spróbować seksu z tym moim ptakiem ale nie mam z kim, a nawet jeśli bym miał to i tak by mnie pewnie wysmiala :( ogólnie to czuje się jak jakaś p, a nie facet, bo to co mam między nogami to jakaś porażka nawet jajka mam male, małe dzieci mają więcej w majtkach niż ja, przegrałem zycie, szansę na miłość, udane zycie erotyczne i normalną rodzinę :(
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 29 Mar, 2019   

Nie kombinuj!
Idź do lekarza i wymuś skierowanie na operację. Ryzyko jest minimalne, albo żadne.
Chirurdzy potrafią przyszyć rękę, przeszczepić twarz, więc nie będą mieli problemu ze skrzywionym penisem.
Po wyprostowaniu weźmiesz się za ćwiczenia i twoje kompleksy znikną. Jajka masz normalne, duże są dzisiaj niemodne.
Seks musi zaczekać.
Takich nieśmiałych chłopaków jest wszędzie pełno, na tym forum też.
Życia nie przegrałeś, bo masz dopiero 26 lat. Masz szansę je przegrać, jeśli usiądziesz i będziesz płakał.
Tu na forum masz przyjaciół, którzy będą cię wspierać w budowaniu męskości.
Napisz wkrótce, co załatwiłeś u lekarza.
 
 
patrycjusz23 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 42
Skąd: małopolska
Wysłany: Pią 29 Mar, 2019   

Ok, ale może są jakieś pozycje, które umozliwilyby mi seks z takim penisem ??
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 29 Mar, 2019   

Młody przyjacielu!
Rozumiem twoją udrękę, ale musisz trochę zaczekać.
Rzeczywiście, dla mężczyzny nie ma nic lepszego od dobrego seksu.
Natomiast seks byle jaki jest źródłem frustracji i będzie dodatkowym stresem dla ciebie.
Eros nie służy do zabawy. W zamyśle Stwórcy ma wyrażać miłość mężczyzny do ukochanej kobiety (i odwrotnie), budować jedność w małżeństwie i przekazywać życie. Ma być źródłem szczęścia i uskrzydlać człowieka.
Co to ma wspólnego z twoim kaprysem?
Tak więc, mimo, że hormony kipią, musisz panować nad swoim ciałem.
Dobrze, że ćwiczysz na siłowni. Zajmij się też rozwojem intelektualnym, abyś mógł błyszczeć wiedzą, dowcipem, mądrością w towarzystwie kolegów czy ukochanej dziewczyny.
26 lat to najlepszy wiek na zdobywanie wiedzy. Wkrótce już będzie za późno. Umysł nie ćwiczony szybko jałowieje.
Dla nieśmiałego chłopaka godne polecenia są wszelkiego rodzaju sztuki walki. W czasach mojej młodości to było karate.

Tak więc, buduj siłę fizyczną i duchową, czekając na operację. Kiedy się wygoisz, zabierzesz się za ćwiczenia PP. Jeśli będziesz się oszczędzał (zero seksu czy masturbacji) i ćwiczył umiejętnie, to masz dużą szansę dorobić się sprawnego sprzętu o normalnych rozmiarach. Będziesz mógł się kochać z zapałem w każdej pozycji. Ale to dopiero za kilka lat. Teraz musisz uzbroić się w cierpliwość.
 
 
patrycjusz23 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 42
Skąd: małopolska
Wysłany: Pią 29 Mar, 2019   

Ale ja nie chce długo czekać :(
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 29 Mar, 2019   

Ręce opadają (i wszystkie członki)!
Nie mam siły do dalszej dyskusji. Poddaję się.
Może ktoś z kolegów posiada magiczną pałeczkę i wyczaruje ci wspaniały seks, ja takiej władzy nie posiadam.
 
 
penis.com.pl
viamax
patrycjusz23 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 42
Skąd: małopolska
Wysłany: Sob 30 Mar, 2019   

Czyli pewnie zostanę prawiczkiem do końca życia bo żadna mnie nie będzie chcieć :(
 
 
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Nie 31 Mar, 2019   

Z takim podejściem pewnie tak, na własne życzenie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group