Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wydzielina z penisa po wytrysku
Autor Wiadomość
Problem Child 

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: GŚ
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014   Wydzielina z penisa po wytrysku

Witam.Za każdym razem, kilka minut po wytrysku, kiedy penis jest już w stanie spoczynku, z mojego członka wydobywa się dziwna wydzielina, jakby resztki spermy.Nie jest tego dużo, nie odczuwam przy tym żadnego bólu, wszystko jest ok. Moje pytanie brzmi, czy jest to NORMALNE? Urolog stwierdził, że wszystko jest ok. Dodam jeszcze, że wszystko wraca do normy gdy wszystko samo wypłynie, bądź gdy oddam mocz. Problem w tym, że jest to sytuacja bardzo irytująca, gdyż wydzielina zostawia dosyć widoczne plamy na bieliźnie i odczuwam spory dyskomfort z tym związany. Czy może ma to jakiś związek z krótkim wędzidełkiem które stwierdził u mnie doktor? :oops:
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014   

Wydaje mi się, że to całkiem normalne i uwierz też tak mam ;) To po prostu resztki spermy, która nie została "wytryśnięta". Najlepiej już po zakończeniu trochę sobie "wydoić" penisa i po problemie.
 
 
Problem Child 

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: GŚ
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

Co z tego, że wydaje ci się, że wszytko "wydoisz" a potem widzisz plamy na majtkach.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
maje 

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 134
Skąd: Jawor
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

Problem Child, mi przestaje się sączyć po wytrysku, jak się wysikam. Razem z sikami wydostaje się resztka spermy i po problemie. Spróbuj się wysikać jak ci już troche opadnie i powinno dobrze. No i umyć.
 
 
 
rayman 


Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014   

witam mam podobny problem. po stosunku wraz z spermą wydobywa się czerwona wydzielina, nie wiem czy to krew czy nie, czasem nawet kilkanascie a nawet dziesiąt minut po stosunku dalej jeszcze się "wykrapla" i ni cholery nie wiem co to jest. od razu wpadłem w szok i szukałem info. może to krew w spermie? poczytałem o tym; http://www.biomedical.pl/...ermia-1585.html i poszukałem jeszcze info na forum, być może to krew ale słyszałem, że to samo przechodzi. nie wiem teraz co robić, iść do lekarza czy nie? jak to krew to przejdzie i zaoszczędze a jak nie? ta wydzielina jest taka mniej gęsta od spermy, trudno ocenić bo te dwie substancje się wymieszały ;/
_________________
Łącze przyjemne z przyjemniejszym... kocham kobiety i gry ;D
 
 
Popypichaya
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Lut, 2019   

I try to captivate the importance of this content. Which I immediately knew that it was a very useful content.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 01 Mar, 2019   

zamykam temat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group