Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój trening, efekty, spostrzeżenia
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Sty, 2019   

ffuu, przy obecnych twoich pomiarach 18-19cm to może być na odwrót :D
 
 
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 16 Sty, 2019   

No właśnie tylko że ja jakoś ciągle nie mogę uwierzyć że ta średnia wielkość wynosi faktycznie tyle ile wynosi. Wystarczy spojrzeć do galerii dumy męskiej i nawet przy moim rozmiarze można poczuć ziarenko niepewności. Zwłaszcza że wielkość penisa to nie tylko długość ale również grubość, a w tym aspekcie akurat nie mam za dużo do powiedzenia.

To co onesa zabierasz się za ankietę czy mam ci pomóc? Bo mam już nawet plan jakby to mogło wyglądać i przy okazji możnaby było "upiec 2 pieczenie na jednym ogniu" albo nawet 3.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 17 Sty, 2019   

ffuu, napisz wiadomość prywatną z planem
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 17 Sty, 2019   

Ankiet nigdy za wiele, jestem za :)
 
 
sta.march123 

Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 11
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 17 Sty, 2019   

ffuu napisał/a:
No właśnie tylko że ja jakoś ciągle nie mogę uwierzyć że ta średnia wielkość wynosi faktycznie tyle ile wynosi. Wystarczy spojrzeć do galerii dumy męskiej i nawet przy moim rozmiarze można poczuć ziarenko niepewności. Zwłaszcza że wielkość penisa to nie tylko długość ale również grubość, a w tym aspekcie akurat nie mam za dużo do powiedzenia.

To co onesa zabierasz się za ankietę czy mam ci pomóc? Bo mam już nawet plan jakby to mogło wyglądać i przy okazji możnaby było "upiec 2 pieczenie na jednym ogniu" albo nawet 3.


Nie przesadzaj, masz 14 cm grubości to myślisz, że jest mało?
 
 
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 18 Sty, 2019   

Jeśli bierzesz pod uwagę najgrubsze miejsce to masz rację. Ale wydaje mi się że najwazniejszy jest środek, a tam mam nieco ponad 13. Niby tylko 1 cm, a różnica jest bardzo duża.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group