Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Dokumentacja ćwiczeń ze zdjęciami. Czy to działa na prawdę?
Autor Wiadomość
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 21 Paź, 2018   

No tak masz rację - penis nie trzyma moczu, ale już samo to uczucie że coś się tam dzieje w okolicach krocza powoduje u mnie lekkie powiększenie w zwisie.
Nie próbowałem mantak chia. Jak będę miał czas to o tym poczytam. Narazie jednak postanowiłem skupić się maksymalnie na Angion Methods, zagłebiłem się nieco mocniej w temacie i zaczynam już powoli rozumieć jak zbudowany jest penis, jak krąży w nim krew i wydaje mi się że ten gość faktycznie mówi do rzeczy.
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 21 Paź, 2018   

ffuu, jeśli chodzi o AM3 to dzisiaj zauważyłem, że moja żyła na penisie, jest bardzo duża, wręcz miałem dziwne uczucie, ogólnie wszystkie żyły są bardzo widoczne w porównaniu do przed treningu AM.
 
 
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 22 Paź, 2018   

To fajnie że widzisz jakieś efekty, mam nadzieję że jesteś cierpliwy i nie zniechęcisz się zbyt wcześnie. Prawdopodobnie jesteś jedynym Polakiem, który się tego podjął. Ja narazie zaczynam 2 podejście do AM1 i odziwo udaje mi się utrzymać erekcję prawie przez cały czas trwania ćwiczeń. Jeśli chodzi o efekty to zauważyłem że po bardzo szybkim pyramid rush czuję jak cały penis pulsuje w rytm serca, dodatkowo przez większość dnia utrzymuje się lekko powiększony zwis tak jak wcześniej kiedy robiłem jelq i używałem pompki.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Pattaxoxo 

Dołączyła: 28 Lis 2018
Posty: 2
Skąd: BKK
Wysłany: Sro 28 Lis, 2018   

reklama
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 28 Lis, 2018   

Pattaxoxo, leci blokada
 
 
rafalsb 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 04 Sty, 2019   

No to Panowie dawajcie znać o wynikach. Potrzebuje przeczytać, że komuś coś urosło, bo zamierzam znów przycisnąć z ćwiczeniami i szukam motywacji.

U mnie ostatnie czasy zleciały w mocno nieregularnych treningach i codziennych strzałach. taki okres miałem, że nie wyobrażam sobie trzymać nasienia. Jakiś potwór się obudził we mnie.

Np w Sylwka miałem 4 orgazmy. Czasami przychodzi taka fala zwiększonego Libido. Rozmawiałem wczoraj z przyjacielem(33l) i mówi ze miał niedawno takie pół roku, że po 3-5x dziennie robił to z dziewczyną, a teraz mu się uspokoiło.

O ile na siłowni ktoś może Ci obiecać, że jak będziesz jadł i ćwiczył to będziesz rósł z PP jest tak, że robisz to nijako w ślepo dlatego nie trzymałem spustów nie mając dowodów medycznych. Są tylko opinie i nic poza tym.

Mój rozmiar sie trzyma. Dziewczyn mówiących, że jest duży przybyło i nawet czasami chciałem skrobnąć coś tutaj świeżo rozbawiony tym jak taki przeciętny penis jak mój potrafi zrobić furore. Aczkolwiek dużo mam rozmów z moim przyjacielem, który ma 17cm obwodu i to co mówią mu dziewczyny przekonuje mnie do tego, by znów się trochę pomęczyć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group