Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak wspominacie swój pierwszy raz?
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Cze, 2015   Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Pierwszy raz jest chyba bardzo stresujący, ale też i ekscytujący. Jeśli chcecie, to opiszcie, jak go wspominacie i ile mieliście wtedy lat. Czy nadal to dobrze pamiętacie i czy rzeczywiście to taka ważna sprawa?
 
 
men1995 

Wiek: 28
Dołączył: 08 Maj 2013
Posty: 66
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 18 Cze, 2015   

Miałem 16 lat i akurat nie był to pierwszy raz z moją dziewczyną tylko z koleżanką którą znałem już sporo czasu i przyjechała do mnie na wakacje.
Wypiliśmy kilka piw i leżymy sobie grzecznie w łóżku :lol: nagle temat zszedł na temat seksu itp, mój twardziel niemal rozerwał slipy :D gadamy gadamy i gadamy i nagle mówi, że chciałaby zobaczyć co facet trzyma w gaciach :mrgreen: alkohol sprawił, że slipy do dołu i ptaszysko na wolności :P
Ona go w ręke, odwdzięczyłem się masażem jej ciasnego otworu (pierwszy raz dotykałem ciasnej i w dodatku dziewiczej cipki :P ) odczucia super.
Propozycja seksu wyszła w sumie z obu stron, stres był ale faja stała wszystko wyszło bardzo nieplanowanie i szybko.
Położyłem się na Nią, byka przystawiłem i trochę pomasowałem żołędzią "wejście" żeby oczywiście dziewczyna miała przyjemność zamiast bólu czy dyskomfortu i powoli go "przecisnąłem" :D 20 minut i ładnie wchodził po same jaja :P (oczywiście w gumce i dodatkowym lubrykantem)
 
 
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018   

Mój pierwszy raz był chyba taki... wymarzony, dla mnie jak i dla mojej partnerki. Byliśmy parą, bardzo się kochaliśmy, po kilku spotkaniach i jakichś zabawach postanowiliśmy spróbować, miałem 22 lata, ona 18, jako iż bardzo mi na niej zależało, jak i jej na mnie, wszystko odbyło się w bardzo zmysłowy, delikatny i romantyczny sposób, trwało jedynie chwilę, ale zupełnie wtedy nie myślałem o tym, żeby osiągnąć orgazm a jedyne na czym się skupiałem, to to, żeby jej nie sprawić bólu
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018   

Czuly91, Nadal z Nią jesteś? czy jednak coś się zmieniło?
 
 
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2018   

onesa napisał/a:
Czuly91, Nadal z Nią jesteś? czy jednak coś się zmieniło?


Nie, już z nią nie jestem, nasze drogi się rozeszły z racji sporej odległości. Z seksualnego punktu widzenia nie żałuję, uczuciowo na tą chwilę także :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 12 Wrz, 2018   

Bywa i tak, czasami drogi się rozchodzą.
 
 
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2018   

onesa napisał/a:
Bywa i tak, czasami drogi się rozchodzą.


Dzięki temu że z nią nie jestem, nauczyłem się uprawiać seks. Ona była kilka lat młodsza ode mnie i to wszystko było bardzo mechaniczne... Kilka miesięcy po niej zacząłem się spotykać z 35 latką, która pokazała mi rzeczy o których nie śniłem 😁
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2018   

Czuly91, pewnie byłeś jej pierwszym facetem to czego może nauczyć ciebie 18 latka ?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018   

Jedni wspominają dobrze swój pierwszy raz inni wolą o nim zapomnieć. A jak to było u innych ?
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2018   

Szybki :D krótko i zwięźle i na temat :D hehhe
 
 
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Wto 02 Paź, 2018   

zbychwawawa napisał/a:
Czuly91, pewnie byłeś jej pierwszym facetem to czego może nauczyć ciebie 18 latka ?


nawet nie chodziło o naukę... po prostu brak było zaangażowania. Mimo uczucia jakim się darzyliśmy nie było jakiejś takiej... zmysłowości...
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 03 Paź, 2018   

Czuly91, widocznie jeszcze tej zmysłowości nie odkryła/odkryliście :)
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 23 Paź, 2018   

Czuly91, widocznie nie trafiłeś na tą właściwą
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Truwonder92 

Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 02 Lis, 2018   Mój pierwszy raz...

... był z dziewczyną. Chodziliśmy już razem od kilku miesięcy, ale jedynie się zabawialiśmy ręcznie i oralnie. Kiedyś byliśmy sami w domu, współlokatorzy w kinie. Oglądaliśmy coś na laptopie w salonie, po czym zaczęliśmy gadać o przyjemności, że dobrze nam ze sobą. Zaczęliśmy się dotykać, ubrania z nas szybko zleciały. Robiła mi loda na sofie, potem ja jej minetkę. Popatrzyliśmy się na siebie i stwierdziliśmy, że idziemy do mojego pokoju (mieszkaliśmy w osobnych, chociaż w jednym mieszkaniu.

Jak byliśmy już u mnie chwilę się masowaliśmy tu i ówdzie. Potem zapytałem, czy na pewno tego chce. Odpowiedź była twierdząca. Dlatego położyłem się na niej i powoli zacząłem wsuwać penia, który nie mógł chyba już być twardszy :P

Bardzo ją bolało na początku, choć penetracja była płytka. Powoli poruszałem się w niej - bez pośpiechu, delikatnymi ruchami. Kiedy czułem, że na dole robi się luźniej, pozwalałem sobie na więcej. Ona czasem dawała znać dotykiem, że mogę głębiej. I tak wszedłem cały. Masowałem jej cipkę od wewnątrz twardym drągiem. Wszystko odbywało się powolnymi ruchami. Całowaliśmy się, dotykaliśmy.

Nie trwało to długo, ale było romantyczne. Doszedłem w nią, położyliśmy się obok siebie i przytuliliśmy. Co ciekawe, zgodnie stwierdziliśmy, że fajerwerków nie ma, że to o to tyle szumu :P A zarazem chcieliśmy spróbować jeszcze raz. Więc zabraliśmy się za to znowu, i było duużo lepiej. I tak kilka razy w następnych dniach, aż nasz seks był naprawdę petardą :)
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 10 Lis, 2018   

Truwonder92 napisał/a:
Co ciekawe, zgodnie stwierdziliśmy, że fajerwerków nie ma, że to o to tyle szumu

To chyba norma bo się dopiero poznajecie w tej sferze potem nie ma takich hamulców
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group