Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     UWAGA NA POMPKI SĄ NIEBEZPIECZNE
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Paź, 2018   

kadeon, Devasta, z kulturą pisać posty
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 19 Paź, 2018   

Devasta napisał/a:
kadeon napisał/a:
Devasta napisał/a:
Czyli ile cm zyskałeś w najlepszym czasie ?
Teraz to co przez lata cwiczen zyskales juz straciles czy nadal jest, ale nie mozesz dojsc do pelnej erekcji ?


Czytam takie posty i ręce mi opadają chłopie czy Ty w ogóle się zastanowiłeś o co pytasz??, bear834 stracił wszystko a Ty pytasz go o wymiary ile zyskał no kur..... jak on został z niczym to weź się zastanów co mógł zyskać ale wątpię że się domyślisz bo treść jego posta jest ostrzeżeniem by przestać ćwiczyć i cieszyć się życiem. Troche współczucia jako człowiek dla drugiego człowieka.


Wiesz co? Chyba wiedział jak to się może skończyć? Jak nie brał pod uwagę niebezpieczeństwa to o jakim współczuciu mówimy? To tak jak współczuć kierowcom z ostatnio bardzo głośnego wypadku, raz poszaleli i nie żyje człowiek. Zastanów się co ty pierdo****.

Miałem prawo zapytać, nie pomyślałes że chciałem się dowiedzieć co nim kierowało? Duży przyrost? Nie miał nic wcześniej? Wiem, nie zadałes sobie trudu spojrzeć na to z tej strony.


Jasne że po części wiedział ja już wcześniej ostrzegałem przed pompkami ale jak dotąd nikt tak mocno nie ucierpiał nie znasz historii bear834 on to robił bo dziewczyny go wyśmiewały że ma za mały rozmiar i mu zniszczyły psychikę bo trafił na idiotki którym chodzi o pusty seks i wielka pałę i to twoje porównanie do kierowców którzy szaleli i kogoś potrącili czy co gorsza wiadomo co jest nie adekwatne do tego co mu się przydarzyło więc jak mu współczuje bo w efekcie przez jakaś pusta idiotkę zrobił sobie krzywdę bo wypaczyła i zniszczyła jego psychikę na temat seksualności i zdrowego normalnego związku i biedak myślał że tylko to dla kobiet się liczy a tak nie jest wiec dla tego mu powinieneś współczuć a nie się pytać ile uzyskał jak erekcji nie może uzyskać a co za tym idzie efekty poszły do diabła przepraszam bear834 ale w twoim imieniu muszę uświadomić pewnych ludzi.

Ale też Cie przepraszam za ostro odpisałem bo nie znałeś jego historii i tego co nim kierowało teraz już wiesz.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Don Vito 

Wiek: 47
Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Paź, 2018   

Najgorsze jest to, że Bear nic już nie odpisuje :( Któż wie w jakim stanie jest teraz jego psychika i co naprawdę myśli. Ja wielokrotnie ostrzegałem przed pompkami bo z nimi jest trochę jak z bronią palną, niby wszystko wiadomo co i jak ale zawsze istnieje element ryzyka. I nie ważne czy po prostu przeliczymy swoje siły czy przegniemy z ciśnieniem nawet na krótko to może być już "po ptokach" bo organizm nie zawsze daje nam sygnały ostrzegawcze, jeden słabszy dzień i cytując klasyka:

https://www.youtube.com/watch?v=KdhwopvTf18

mamy pozmiatane!
_________________
Natura nie dała wiele, ja naturalnie wiele dam by to odmienić ;)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 25 Paź, 2018   

Dzięki Panowie za miłe słowa pocieszenia. Szczególnie Tobie Kadeon za to co napisales. kilka slow napisze co i jak - niestety u mnie juz lepiej nie bedzie, bylem u kilku lekarzy i niestety rozkladaja rece. bede mial flaka juz do konca zycia. kobieta odemnie odeszla, w pracy tez sie sypie - praktycznie jestem na wylocie - ale ciezko sie wziasc w garsc, ciagle mysli nachodza po co mi to bylo i po co sie w to wpakowalem.

oczywiscie wiem ze tylko ja jestem temu winny i wiedzialem ze tak moze sie to skonczyc. dla tych co pytaja jak bylo z wymiarami - w moim temacie dosc skrupulatnie to opisalem, cwiczylem ponad 12lat, czasami byly przerwy ale w kluczowym momencie bylo na linijce ok 21cm, na starcie z ok 17 - ale to ciezko tak dokladnie stwierdzic gdyz decydowalo wiele czynnikow. pomiar pomiarowi nierowny i czasem po mega treningu bylo i 18cm w obwodzie.

u mnie efekty nie byly trwale -tzn. musialem ciagle cwiczyc. poswiecilem temu ogrom czasu ktory moglbym przeznaczyc na rozwoj osobisty lub np sport. i w sumie wszystko przepadlo. tylko kilka osob na forum wie co oznacza rezim treningowy, gdy lacznie trenujesz np 3h codziennnie. wymaga to poswiecenia. z efektow bylem bardzo zadowolony, prezentowalem je z duma na forum a teraz jest katastrofa.

i historia dlaczego powiekszalem tak jak napisal Kadeon - spotkalem w swoim zyciu kilka kobiet ktore bardzo mocno zanizyly moja samoocene, wrecz smialy sie z mojego penisa - choc nie byl on przeciez maly a wrecz sredni.

niestety bylem mlody i glupi zbyt mocno wzialem to do siebie. jesli dla kogos to jest najwazniejsze to ciezko dogodzic.

takze z glowa panowie i nie ma co zbyt mocno forsowac
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 28 Paź, 2018   

Bear834 trzymaj się chłopie jestem z Tobą. Założyłem ten temat by przestrzec WAS PRZED TYM CO MOŻE SIĘ STAĆ i teraz zadajcie sobie pytanie czy warto stracić wszystko dla paru cm??.

Ja też się nawróciłem raz uszkodziłem penisa miałem kontuzje wylew podskórny ale wróciłem do treningu i uszkodziłem go jeszcze bardziej skończyłem z pompką ćwiczyłem jelq ale i to powodowało u mnie dziwna przypadłość o której nie pisałem(bo występowała raz na kilka miesięcy i olałem to ale im mocniejszy był jelq tym częściej) mianowicie po mocnym i intensywnym jelq mój penis w nocy stał na tyle mocno ze się budziłem i nie potrafiłem w żaden sposób zatrzymać tej dziwnej erekcji by przeszedł w stan spoczynku czułem jak cały penis pulsuje i boli w odcinku tam gdzie wchodzi do podbrzusza i łączy się z mięśniami pc to nie był mocny ból ale bardzo specyficzny po prostu penis bolał bo miał zwód cała noc a ja się budziłem o 4 nad ranem i czułem jak cały pulsuje i boli jedyne co pomagało to oddanie moczu i rozluźnienie mięśni i w pozycji stojącej wzwód zanikał ale trwał to ponad 30min.

WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI WRESZCIE BO JA MIAŁEM WIĘCEJ SZCZĘŚCIA NIŻ ROZUMU.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 31 Paź, 2018   

powodzenia bear834,
 
 
mui33041 

Dołączyła: 05 Paź 2019
Posty: 2
Skąd: net
Wysłany: Sob 05 Paź, 2019   

bear834 może powstała przetoka i dałoby się ją zdiagnozować na USG? Może chirurg by się podjął operacji?
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Czw 10 Paź, 2019   

mui33041 ale bear834 był już u kilku lekarzy. No można próbować robić kolejne usg. Ale jaki zabieg chirugiczny by poprawił ten stan?
 
 
mui33041 

Dołączyła: 05 Paź 2019
Posty: 2
Skąd: net
Wysłany: Pią 11 Paź, 2019   

miro123 napisał/a:
mui33041 ale bear834 był już u kilku lekarzy. No można próbować robić kolejne usg. Ale jaki zabieg chirugiczny by poprawił ten stan?


Zamknięcie przetoki.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 13 Paź, 2019   

bear834, coś się zmieniło u ciebie ? jaki jest obecny stan twojego penisa ?
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Sob 19 Paź, 2019   

mui33041, tak pogooglowałem i z tego co wyczytałem to nie jest taki bardzo skomplikowany zabieg, tylko opis brzmi skomplikowanie. Ale to bear834 musiałby skonsultować z lekarzem czy nadaje się na taki zabieg.
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro 18 Lis, 2020   

Bardzo mi przykro :( ale mam przestrogę :!: jestem z wami mam nadzieję że wszystko się ułoży i naprawicie swoje błędy :? . Z ciśnieniem na pewno nie przesadzę spokojnie sobie pompuje o mnie się nie martwcie :wink: .
 
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 18 Lis, 2020   

zbychwawawa napisał/a:
bear834, coś się zmieniło u ciebie ? jaki jest obecny stan twojego penisa ?


dzieki za pamiec, stan jest taki ze calkowitej erekcji jak mialem juz nigdy nie bede mial, tzn takiej ze penis stoi pionowo sztywno, praktycznie dotyka do brzucha i nie idzie go odgiac w dol. lata temu to bylo dla mnie utrapienie jak rano nie moglem sie normalnie odlac bo drag stal tak sztywno, teraz dalbym kazde pieniadze zeby miec taki stan.
erekcje na solidnej dawce sildenafilu i mega pobudzeniu, oceniam tak na 80% stanu idealnego. penis nie jest twardy, stosunek odbyc sie da ale przyjemnosc duzo mniejsza :(
jedny plus ze bardzo ciezko dojsc, moge i z godzine zasuwac i nic, co wczesniej juz po 5 minutach konczylo sie strzalem.

takze radze uwazac
 
 
penis.com.pl
masturbator
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro 18 Lis, 2020   

bear834
Może jeszcze trochę czasu potrzeba? Myślę że jednak będzie lepiej wszystko wróci do normy. Trzymam kciuki :wink:
 
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 19 Lis, 2020   

czas dziala na moja niekorzysc, juz mlodszy nie bede i czuje kazdego dnia uplyw czasu mimo iz prowadze mega zdrowy tryb zycia i duzo sportu, dobrze sie odzywiam.
dlatego zawsze bede mlodym doradzal aby korzystali z zycia jak jest mlodosc i sily witalne, nie ma co kombinowac pod gore.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group