Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czerwone plamy na prąciu - pomocy
Autor Wiadomość
Nerenten 

Wiek: 24
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 20
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 12 Paź, 2018   Czerwone plamy na prąciu - pomocy

Cześć, jestem tu nowy i od razu piszę temat problematyczny..
A więc... korzystałem rok temu z pompki Bathmate, nic mi ona nie dała. Pamięam, że ciśnienie było czasem mocne, ale wtedy szybko wyjąłem penisa.. Później doszło do oparzenia gorącą wodą. O co mi chodzi? Wyskoczyły mi plamki, kropki praktycznie na pół prącia. Odczuwam ból, niezależnie czy penis jest w spoczynku, czy w stanie erekcji. Jest problem z osiągnięciem pełnej erekcji, nie jest taka silna jak kiedyś. Brzydko to wygląda i tak jak mowilem boli... przesyłam zdjęcie w całkowitym spoczynku (fotki robione na basenie). Jak temu zaradzić? Czytałem w internecie dużo - mam nadzieję, że nie doszło do uszkodzeń naczyń krwionośnych w penisie, choć sądząc po fotkach, tak chyba się stało.... Czy da się to wyleczyć, czy już mi grozi taki problem do końca życia brzydki i problem z seksem?
Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Zdjecie numer 1
Zdjecie numer 2
Zdjecie numer 3
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Sob 13 Paź, 2018   

Cześć :) Nie bardzo widzę związek pomiędzy pompką a oparzeniem... Może napisz coś więcej na ten temat. Na zdjęciach nie wygląda to źle, ale skoro penis Cię boli, powinien to zobaczyć lekarz, raczej z tym nie zwlekaj. Czy problemy z erekcją miałeś po używaniu pompki, czy zaczęły się dopiero po oparzeniu?
_________________
skype: raf.jaw
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 14 Paź, 2018   

Nerenten, byłeś z tym u lekarza ?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Adiizo-la 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 2
Skąd: cambodai patabong
Wysłany: Nie 25 Lis, 2018   

Jest problem z osiągnięciem pełnej erekcji,




จีคลับ
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 26 Lis, 2018   

Adiizo-la, ale co to wnosi do tematu?
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 29 Lis, 2018   

Nerenten, byłeś z tym u lekarza w końcu ?
 
 
Erico 

Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 06 Gru, 2018   

Może to fizjologia, a może po prostu zmieniłeś płyn do higieny intymnej? Tak czy inaczej nie zwlekałbym z wizytą u lekarza.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 07 Gru, 2018   

Jak się zaloguje na forum to może dowiemy się czegoś
 
 
Nerenten 

Wiek: 24
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 20
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 02 Paź, 2019   

onesa napisał/a:
Jak się zaloguje na forum to może dowiemy się czegoś


Hej. Nie było mnie tu prawie rok. Niestety pomimo upływu czasu mam dalej problem z KONTUZJĄ. Penis boli dalej, szczypie. Najczęściej w spoczynku, czasem zostaje wybudzony z bólu podczas snu. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe. Straciłem tylko dużo pieniędzy...Byłem u 4 urologów, którzy zalecali cudowne maści (które nic nie działają) typu tridem itp lub ŚMIALI się ze mnie, że korzystałem z pompki zamiast pomóc - a to naprawdę poważny i przykry dla mnie problem. Jeden mi powiedział nawet, że mam tak od urodzenia, co mnie rozwaliło.... Łykam witaminę D, cynk, multiwitaminę, ashwagandę, która oprócz tego, że działa odprężająco na organizm, to ulepsza czynności seksualne mężczyzny (erekcja itp.) Często pływam, dużo uprawiam sportu, chodzę na siłownię, bo potem czuje się fajnie, wesoły - sport wyzwala jak wszyscy wiemy, endorfiny.
Nie jestem w stanie powiedzieć, czy ból umożliwia stosunek, gdyż nie mam dziewczyny - aczklwiek o ile codziennie odczuwam ból to po okazjonalnej masturbacji, boli jeszcze bardziej... czyli po ejakulacji jest jeszcze gorzej.. a potem za 4 dni wraca z natężenia 100% do 80%..
Penis nieustannie tak jak powiedziałem szczypie (nic nie pomaga, okłady z zimną wodą też nic nie dają) jest napuchnięty taki jak gąbka troche, napletek jakby uszkodzony, naczynia krwionośne na żołędzi podejrzewam, że też - choć urolodzy oczywiście gadają BZDURY wg. mnie że wszystko jest ok..
Popadłem w różne problemy, również (nie ukrywam - mam już teraz chyba depresję) bo powaznie sie boje o zdrowie swojego penisa.. Nie chcę tak do końca życia, a widzę nie przechodzi. Połączyłem ćwiczenia z pompką wodną i teraz mam... Bardzo tego żałuję i jest mi przykro, że nie mogę cofnąć czasu. Obecnie USIŁUJĘ za wszelką cenę nie doprowadzać do ejakulacji (nawet poprzez masturbację), w nadzieji, że np. w miesiąc/dwa penis się zagoi sam, ale szczerze to wątpię.

Aktualne zdjęcia penisa (robione jakieś 2 tyg. temu)

we wzwodzie (wygląda ok - szczypie mniej - na zdjęciach widoczny OLEJ ŻYWOKOSTOWY, który i tak nie pomógł.. a podobno ma działanie zdrowotne i regenerujące)-->
Zdjecie 1
Zdjecie 2


w spoczynku (jak jadę samochodem np. albo teraz jak piszę przed komputerem ból niemiłosierny, szczypanie takie czuć na żołędzi uciążliwe..) -
Zdjecie 1
Zdjecie 2

Nie wiem, jeśli ktoś ma jakieś znajomości wśród urologów specjalistów to proszę o kontakty lub o osobiste rady. Ja tak jak mówię jestem załamany, młody jestem i nie chcę do końca życia mieć do czynienia z tym szczypaniem i bólem.. Zakup pompki wodnej bathmate + te ćwiczenia jelq, stretching było moim bardzo dużym błędem. Dlatego przestrzegam każdego, uważajcie. W sensie ćwiczenia nic nie zrobią zdaje mi się, ale ta pompka (tak tylko piszą, żę jest bezpieczna) a powoduje straszne kontuzje.. Jak myślicie tak szczerze, bo ja juz pis Nie moze ze łzami w oczach prawie, że.. Czy to przejdzie? Da się coś z tym zrobić? Nie mówię o tym nikomu w rodzinie, bo mi głupio, ale myślę, że się domyślają, że coś możę byc nie tak bo często robię grymasy z bólu..
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 04 Paź, 2019   

Nerenten, witamy z powrotem,wpadaj częściej bo widzisz użytkownicy się interesują sytuacja i pytają
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 04 Paź, 2019   

Przy różnych kontuzjach z czasem sytuacja się poprawia, nieraz niestety dopiero po długim czasie. Tak, że jeszcze nie wszystko stracone! Życzę polepszenia sytuacji.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 08 Paź, 2019   

Nerenten, oczywiście możesz częściej pisać tutaj co jak rozwija się sytuacja.
 
 
Nerenten 

Wiek: 24
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 20
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 09 Paź, 2019   

Sytuacja rozwija się nieciekawie.. Penis boli cały czas, codziennie bez żadnej poprawy.
Czasami nawet usnąć nie mogę z powodu bólu.. najgorzej tak jak mówię, boli w spoczynku (piecze).
Postanowiłem, że zrezygnuję z jakichkolwiek czynności seksualnych (typu masturbacja) kobiety narazie nie mam, więc nie mogę sprawdzić, czy boli czy nie.. Do prostytutek nigdy w życiu nie pójdę. Narazie po prostu zero dotykania, czekam i czekam z nadzieją, że będzie lepiej. Minął tydzień od ostatniej ejakulacji narazie zero zmian. Chcę zobaczyć, czy miesiąc lub dwa coś dadzą.. Umówiłem się na wizytę do jakiegoś bardzo drogiego urologa, gdzie wizyta kosztuje 300 PLN i ma mi zrobić USG Penisa Doppler (za kolejne 300 zł)... może to coś pokaże i uwydatni, bo ja wiem, że ewidentnie jest coś nie tak, a przykre jest to, że wydałem już tyle kasy, a inni urolodzy sie smieją, zalecaja mi jakieś maści, które nic nie dają albo mi gadają, że mam tak od urodzenia...
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Czw 10 Paź, 2019   

Nerenten, słaba akcja niegdy się nie spotkałem aby tak mnie potraktował lekarz. Napisz co powie ten nowy lekarz po USG.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 13 Paź, 2019   

Nerenten, ile w sumie już wydałeś na specjalistów ? tak mniej więcej ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group