Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     nagie sytuacje
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2018   

Myślicie że my tylko patrzymy co wy macie tam pod kołdrą? :D lol
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2018   

Nie no skądże my nic nie sugerujemy
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 29 Wrz, 2018   

No na pewno :D
 
 
penis.com.pl
masturbator
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Wto 02 Paź, 2018   

Hahaha, ja nie wiem gdzie wy patrzycie ;) Po prostu wiedziałem, że jak wcześniej wchodziła do pokoju to patrzyła na łóżko... A mając przymrużone oczy i udając że się śpi ciężko jest dokładnie wypatrzeć gdzie podąża jej wzrok :P
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 03 Paź, 2018   

Te przymrużone oczy widać :D my kobiety to zauważamy :D
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 23 Paź, 2018   

jak ktoś udaje że śpi to łatwo to rozpoznać
 
 
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Czw 27 Gru, 2018   

Dzisiaj zrobiłem coś chyba najbardziej szalonego jak do tej pory. Wczoraj świętowaliśmy trochę z rodziną mojej dziewczyny. Jakoś około północy się położyliśmy spać, rano dziewczyna pojechała do pracy a ja zostałem w łóżku. Trochę się masowałem a wiedziałem że w domu poza mną i teściową nikogo nie ma, więc jakoś tak mocno się nie kryłem. Nagle usłyszałem że ktoś chodzi po kuchni, teściowa pewnie zbiera się do pracy... I w momencie słyszę że drzwi się otworzyły, nawet nie próbowałam się zakrywać, po prostu położyłem ręce i udałem że śpię odkryty... Serce mi tak waliło że szok, penis sterczy a teściowa weszła po ubrania. Zawsze jak wchodziła to zerkała czy śpię i jak nie spałem to mówiła dzień dobry i zapraszała na herbatę... Dzisiaj też spojrzała, na zewnątrz była szarówka więc już na pewno było wszystko widać. Dość szybko odwróciła wzrok, nie odezwała się, uznała chyba że śpię... Najlepsze jest to, że jeszcze trzy razy się po coś wracała do pokoju 😊😊😊 chyba spodobał jej się mój sterczący penis, bo widziałem że za każdym razem zerknęła żeby sprawdzić czy śpię 😁
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 28 Gru, 2018   

Jak ciebie przyłapie że ściemniasz to jeszcze pogoni :D
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 28 Gru, 2018   

Czuly91, ostro nie powiem :D
 
 
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Wto 01 Sty, 2019   

Ostroooo, ale jak podniecająco 😊 kilka dni temu udało mi się coś takiego kolejny raz, tylko tak jak wcześniej wchodziła i tylko brała coś z szafki i wychodziła tak wtedy weszła, przeszła przez cały pokój i szukała kurtki. Gdy znalazła ją w szafie nie uciekła z pokoju tylko spokojnie ją na siebie ubierała odwrócona w moją stronę... Zauważyłem też ostatnio taką ciekawą rzecz, gdy moja dziewczyna miała wolne to teściowa nie wchodziła rano do pokoju tylko wzięła rzeczy jeszcze wieczorkiem, czyżby lubiła wejść gdy jestem sam?
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 01 Sty, 2019   

Czuly91, widzę, że teściowa lubi poogladać to i owo :lol: i zna się na sztuce :wink: Tylko uważaj, żeby się nie wydało i twoja dziewczyna żeby się nie dowiedziała bo da Ci popalić.
A czy teściowej to się podoba dowiesz się jak zauważysz, że będzie to częściej robić. Jeśli tak to oznacza, że pani się zauroczyła twoim okazem ;) Tylko żeby się nie zaczeła się dobierać ;p
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 06 Sty, 2019   

jak już robisz to specjalnie to nie zdziw się że potem dostaniesz od dziewczyny OPR
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 17 Sty, 2019   

Czuly91, stąpasz po kruchym lodzie kolego :D
 
 
penis.com.pl
masturbator
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Pią 18 Sty, 2019   

Nie no, wszystko spokojnie i z umiarem... Samo pokazywanie się komuś, jest dla mnie takim bardzo podniecającym bodźcem ale mimo to, w głowie cały czas mam myśl by nie narobić bałaganu, dlatego nawet jeśli jest taka możliwość, to nie robię tego teraz, bo ktoś mógłby się zorientować, że robię to celowo, gdyby zdarzało się to bardzo często, nagminnie... Ostatnio próbowałem coś podobnego zrobić szwagierce, ale nie dałem rady, zabrakło mi odwagi :D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Sty, 2019   

Czuly91, jeszcze szwagierkę ? lepiej przystopuj
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group