Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Rewelacyjna metoda Angiona
Autor Wiadomość
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 26 Wrz, 2018   

tom-sta664 napisał/a:

Nie jest to łatwe. Zakładając, że naciskamy (tłoczymy krew) palcem środkowym lub wskazującym, to jednocześnie musimy pilnować, aby kciuk (blokujący penisa) wywierał jak najmniejszą presję w górnym obszarze.

Inny pomysł polegałby na tym, aby przyciskać penisa do brzucha w pozycji leżącej.

Najlepiej chyba użyć drugiej ręki do stabilizacji naszego członka.

Niestety, nie ma dobrego filmu, ani odpowiednich szkiców w tym temacie. Janus upiera się aby demonstrować swoje ćwiczenia na ogórku, co automatycznie rodzi mnóstwo wątpliwości.
Poczekajmy cierpliwie. Na forum Thundersplace toczy się ożywiona dyskusja. Próbuję ją śledzić.
Wydaje się, że ta metoda może stanowić kopernikański przełom w dziedzinie PP. Ale trzeba poczekać na rezultaty.
Oczywiście, można podjąć samemu te ćwiczenia i obserwować co się dzieje.

Pytanie, czy nadal można wykoywać tradycyjne rozciąganie. Chyba nie ma tutaj przeszkód. Ale nie mam pewności. Myślę, że za chwilę to się wyjaśni.

PS. Janus (między wierszami) stwierdza, że stary, dobry Jelq jest generalnie nieskuteczny. Jeśli czasem jednak działa, to dlatego, że nieświadomie bardziej naciskamy dół niż górę w trakcie dojenia.
Szczerze mówiąc, według filmiku nie ma nic o kciuku i jakimś uchwycie (nie nazywajmy masażu jednym palcem, uchwytem), jeżeli oglądaliśmy faktycznie ten sam film na yt. Sam próbuje w leżeniu (bez erekcji) i w siedzeniu (z erekcją) to robić. Przykładam penisa do brzucha i staram się w miarę wolno (bardzo ważne) i pewnie naciskać na Corpus spongiosum. Staram się tak wykonywać ruch, żeby poczuć przyjemność. Z każdym poprawieniem erekcji jest penis coraz grubszy (mniej więcej wychodzi mi 30min lub 1h jeśli mam czas).

AM 1.0 słabo na mnie działał, albo coś źle robiłem.
AM 2.0 tutaj już znacznie lepiej, penis gorący, trochę nabity w zwisie, ale w erekcji brak efektów.
AM 3.0 (Vascion) jest zarówno efekt w zwisie i erekcji, ale nie jest już taki gorący.

Ps. Gdybym za każdym razem czekał, to bym jeszcze żadnych ćwiczeń nie wykonał.
Ps2. Może Ci się myli am 2.0 z am 3.0, w am2.0 było użycie kciuka.
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 26 Wrz, 2018   

Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest uchwyt odwrócony wg wskazówek z Thundersplace.

...Doing it with my right hand, my palm is on top (dorsal), the middle or index finger wraps around the left side reaching to the under side (CS, ventral) and the right side is open or can have thumb around it. Then tilt your wrist slightly (supinate) and search for a way to get the blood rush feeling of AM 2.0 while jelqing like that…

Dokładny opis:

I use an overhand form in a seated position. I curl my hand and middle finger over the shaft so my middle finger is now performing the same Vascion movement on the CS but from the opposite orientation. This also doesn’t do much on its own because there’s not much to press against.
Now, staying with that some hand position and motion, supinate the wrist by 30 to 45 degrees so that the middle finger can dig into the CS more, it can get some purchase on it. In doing so, the edge of your palm (part used in a karate chop) will also be levering onto the dorsal side of the shaft. Because of the supination, this dorsal pressure will already be on the glans by the time the middle finger and ventral CS blood wave arrives at the glans. The glans gets pressurized from both sides, and the dorsal shaft has no pressure on it, and the middle finger is still blocking any return flow down the CS - so all the blood rushes out down the dorsal veins as it does in 2.0


Czyli uchwyt odwrócony, prawa dłoń ułożona skośnie w płaszczyźnie poziomej i pionowej (nadgarstek do przodu) lekko nakrywa penisa. Najlepiej wykorzystać środkowy palec do masażu. Wiadomo o co chodzi. Uciskamy dolną strefę, oszczędzając górę i boki.

Kombinujcie, panowie! Wygląda na to, że gra warta świeczki.

Uwaga! To ćwiczenie zastępuje tradycyjny Jelq. Nadal nie wiemy czy można je łączyć z rozciąganiem i czy wskazana rozgrzewka.


Kamillo!
Jeśli opanowałeś tę technikę AM 3.0, to może przygotujesz jakiś instruktażowy filmik z tych ćwiczeń.
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 26 Wrz, 2018   

1. Uważam, że ćwiczenia powinni pokazywać ludzie, którzy coś osiągnęli dzięki nim. Nie uważam, żebym opanował technikę.
2. Nigdy nie pokazałem zdjęcia członka na forum, a co dopiero wideo. Może kiedyś jak będzie większy, brak pewności siebie w seksie odejdzie, a ego wzrośnie.
3. Wykonuję dokładnie tak samo to ćwiczenie, jak Janus pokazuje na ogórku.
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2018   

_kammillo, szkice to nie zdjęcia, jak ktoś umie to może nawet zrobić narysowany schemat, spokojnie :)
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 12 Paź, 2018   

Witam,

Na swojej osobie zobaczyłem pewne rzeczy przy robieniu AM3

1. Na początku ruchu, powinno się przytrzymać palec na CS w jednym miejscu, aż zacznie pulsować.
2. Ważny jest bardzo wolny ruch w kierunku czubka, u mnie trwa on 30s-60s. Przez cały czas czuję pulsowanie CS.
3. W momencie kiedy palec u jednej ręki jest przy czubku penisa, odrywam go dopiero w momencie przyciśnięcia palcem u drugiej ręki, kiedy zaczynam nowy ruch.
 
 
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 13 Paź, 2018   

Mam do Was pytanie Panowie:
Czy komuś z was przeglądając zagraniczne fora udało się natrafić na wypowiedzi stwierdzające że ta metoda faktycznie dodaje cm?

Ja osobiście jedyne co znalazłem to wypowiedzi potwierdzające że ta metoda jest świetna na poprawę erekcji, ale nikt nie pisze że przybyło mu po tym cm.

Mam mentlik w głowie, nie wiem co robić.... Kontynuowac jelq po którym mam namacalne i widoczne na linijce efekty czy eksperymentować z czymś nie potwierdzonym?

Próbowałem wszystkich 3 metod:

AM1: po kilku ruchach żyła grzbietowa znika, erekcja opada i jest po zawodach. Poza tym przeszkadza mi duża ilość skóry. Palec zamiast przesuwać krew, rusza całą skórą i niweczy to moje starania.

AM2: fajnie działa, erekcja się trzyma. Po ściśnięciu żołędzia czuję strumień krwi, który po ciśnieniem uchodzi spowrotem. Bardzo dobrze rozgrzewa penisa, stosuję to czasem przed jelq.

AM3: nie wiem czy robię to dobrze ale na mnie nie działa. Nie czuję żadnego pulsowania CS, równie dobrze mógłbym sobie tymi palcami masować uda, efekt byłby taki sam- żadnej reakcji, erekcji, nic.

_kammillo w jakiej pozycji robisz to ćwiczenie? Stoisz, siedzisz, leżysz? Z jakiego poziomu erekcji startujesz i jaki utrzymujesz podczas ćwiczeń? Ciągnie Ci skórę moszny razem z ruchem palca?
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 14 Paź, 2018   

Leżę. Ponieważ staram się odłożyć masturbacje, więc wykonuje bez erekcji, mam czasami erekcje w trakcie i czuje jak rozrywa penisa :P i bardzo mnie to cieszy. Jak jest niewystarczająco nawilżone to ciągnę mosznę, stosuje jakiś w miarę tłusty balsam kokosowy do ciała.
Nie mierzyłem, ale na oko, mogę powiedzieć, że mój penis jest szerszy (od czasu do czasu coś tam przymasturbie, ale bez dojścia), od razu moje ego trochę wzrasta.

[ Dodano: Nie 14 Paź, 2018 ]
Gdybym miał efekty tak jak mówisz po jelq to bym połączył, najpierw am3, a potem jelq.

[ Dodano: Sro 31 Paź, 2018 ]
Dzisiaj postanowiłem odświeżyć Mantak Chia - "Miłosny potencjał mężczyzny", jest ćwiczenie opisane: Jak mieć mocniejszą erekcje. Tam jest opisany AM2, tylko ćwiczenie polegające na wolniejszym ruchu i wstrzymaniu powietrza.
 
 
Pattaxoxo 

Dołączyła: 28 Lis 2018
Posty: 2
Skąd: BKK
Wysłany: Sro 28 Lis, 2018   

reklama
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 28 Lis, 2018   

Pattaxoxo, bajo
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 04 Gru, 2018   

Dawno nie zabierałem głosu w temacie PP. Niektórzy pewnie domyślają się, dlaczego.
Tak, macie rację. To wina mojego kota, który usiadł mi na klawiaturze.
Myślę, że to mnie usprawiedliwia.

Janus wreszcie opublikował porządną wersję demonstracyjną swoich ćwiczeń.
https://www.youtube.com/watch?v=2HJObCtwIPE
Można włączyć sobie angielskie napisy, a nawet polskie, te jednak fatalnie zniekształcają wypowiedzi autora.

Zwróćmy uwagą na dwie zasadnicze metody, przypomniane w tym filmiku.
AM2 polega na naprzemiennym uciskaniu podstawy i główki penisa celem poprawy krążenia i rozbudowy sieci naczyń krwionośnych. Nie jest wymagana pełna erekcja (raczej 70-80%). W wyniku tych ćwiczeń, powinniśmy zauważyć uwydatnienie i pogrubienie żył na naszym obiekcie.
Tak wyeksponowane naczynia krwionośne, mogą być poddane odpowiedniemu masażowi pokazanemu w metodzie AM3. Tutaj, w pozycji leżącej, trzeba uzyskać pełny (prawie pełny) wzwód i przesuwać krew od podstawy do żołędzi. Trzeba wyczuć siłę nacisku. Zbyt silny - blokuje żyłę CS, zbyt słaby - nie daje efektu.
Zamiast palców do masażu, można użyć odpowiednich przyrządów, np: rolka odsierściająca, miniaturowy wałek malarski (niekapek). Nie jest wtedy wymagane smarowanie CS.
W wyniku, powinniśmy odczuwać wzrost temperatury i ciśnienia w członku i całej strefie genitalnej.
Idealnie, jeśli pojawi się silne pulsowanie krwi w tych okolicach (tzw. bicie serca). Ten efekt, jednak, daje się zwykle zauważyć dopiero u osób zaawansowanych.
Czas trwania : 20-30 min, najlepiej co drugi dzień.
Rozgrzany penis warto poddać rozciąganiu (10-15 min), z zachowaniem należytej ostrożności. Dla pełnego bezpieczeństwa można przedtem zafundować sobie bardzo ciepły prysznic.

Głównym celem rozciągania (wg Janusa) jest poprawa elastyczności tuniki.

Raz (dwa razy) w tygodniu - oscylator.( https://www.youtube.com/watch?v=qUeAFFKbdzs).

Jakie są zauważalne problemy podczas tego treningu.
Jeśli nasz penis jest zbyt sforsowany (z powodu masturbacji, przetrenowania, słabej kondycji fizycznej, braku wypoczynku), to erekcja szybko się kończy i trzeba przerwać masaż.
Zasadniczy jednak problem, to na ogół silne podniecenie, które tylko z największym trudem daje się opanować. Dla chłopaków „fapujących”, wydaje się to barierą nie do pokonania.
Trzeci, to wzrost napięcia w mięśniach Kegla, co skutkuje napięciem nerwowym i pogorszonym samopoczuciem (również bezsennością).

Z moich doświadczeń wynika, że AM3 jest świetną metodą dla starszych panów (po czterdziestce). Przywraca bowiem pełną erekcję, poprawia doznania i cofa proces kurczenia ciał jamistych.
Można uzyskać tak potężny wzwód, że nasz członek osiąga imponujące rozmiary (przynajmniej plus 1 cm na długości).

Jest to metoda bezpieczna, w tym sensie, że nie powoduje urazów mechanicznych.

Czy rzeczywiście trwale powiększa ?

Pod tym linkiem znajdziemy listę tych, którzy osiągnęli sukces dzięki Angion Method.
https://www.thundersplace...iners-list.html
Chyba więc, warto się tym zainteresować.
Ale, jeśli chcemy rosnąć, to musimy zrezygnować z naszych ulubionych rozrywek.
Wiecie co mam na myśli.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 11 Gru, 2018   

tom-sta664, próbowałem przeglądać tą stronę co podałeś, jakoś dziwnie długo się ładuje
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 12 Gru, 2018   

Zbychwawawa!
Komputer podejrzewa, że nie ukończyłeś 18 lat i dlatego nie chce cię wpuścić na tę stronę.

Janus ma kolejną propozycję dla zaawansowanych. To znaczy tylko dla tych, którzy dzięki ćwiczeniom AM1-3 rozwinęli dostatecznie naczynia krwionośne w swoim oprzyrządowaniu.
Najpierw teoria:
https://www.youtube.com/watch?v=CmAbk_Ob-ro
a potem ćwiczenia demonstracyjne:
https://www.youtube.com/watch?v=dBiiMQ_8D6g
Moja uwaga!
Wszystkie metody AM (a szczególnie AM3) wymagają umiaru, a wręcz delikatności. To najnowsze ćwiczenie - tym bardziej.
Nie można ćwiczyć codziennie. Układ krwionośny musi mieć czas na regenerację i rozwój.

Poniżej link do pobrania krótkiego filmiku (plik o nazwie AM3Vascion) demonstrującego AM3:

https://megawrzuta.pl/download/d03482684664fe648cb1874de19347a9.html


(Trzeba na zielonym polu kliknąć: Pobierz plik)
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 12 Gru, 2018   

tom-sta664, ha ha ha bardzo śmieszne. Link zamula cały czas
 
 
penis.com.pl
bathmate
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2019   

Obiecałem wrzucić filmik, obrazujący tzw. Jelq obustronny, który oszczędza naczynia krwionośne.

https://megawrzuta.pl/download/44dfbe343c91a12fc3f018e30264c59a.html

Trzeba zaakceptować i na zielonym pasku kliknąć: Pobierz plik

[ Dodano: Czw 04 Lip, 2019 ]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group