Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Fantazje erotyczne
Autor Wiadomość
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 27 Sty, 2017   

Per Rectum napisał/a:
A co powiesz o dominacji mężczyzny nad drugim mężczyzną? Może taki dodatkowy wątek też by Cię podniecał. Gdybyś pofantazjował z dominującą kobietą i dominującym mężczyzną? Znajdź dla mnie jakąś robotę.

A teraz zdradź jaka jest Twoja kolejna fantazja. Nie ważne, że mało oryginalna.


Dominacja faceta nad facetem też może być, byle bez zbytniej przemocy, związywanie, posłuszeństwo może być, ale okładanie do czerwonej skóry to już nie.

Prawdę mówiąc, to nie pamiętam teraz jaką tę fantazję miałem opisać, ale taka banalna, że ssę jedną pałę a dwie inne trzymam w rekach też mnie rajcuje bardzo. :)

A już wiem, o czym to post wcześniej myślałem, też jedno imienna, tzn. z glory hole, ale raczej, że to ja kontroluję sytuację, która jest mi podstawiana :)

Fantazje bi też bardzo lubię - w ogóle prawie wszystko mnie nieraz podnieca (oprócz bólu) - znowu jakieś pięterko, żeby od tyłu (ale nie anal, aktywny z mojej strony mało mnie rusza, prędzej sobie coś w moim wyobrażam) posuwać jakaś panienkę, i na raz robić loda komuś. Albo robić loda i miec robionego loda przez inną osobę.

W ogóle kiedyś taka fazę na fantazje z głębokim gardłem miałem, na fantazje i oglądanie tego w necie, że aż z ciekawości próbowałem na jakiś parówkach, czy innych produktach spożywczych jak to jest coś sobie tak głęgoko do gardła wpychać i jeszcze bardziej zacząłem podziwia tych, którzy wyćwizyli taką zdolność, bo mimo, że sam jakiś delikatny nie jestem, bo niesamowicie daleko mi do tego, co niektórzy potrafią. Tak samo jak podziwiam tych, którzy sa penetrowani analnie i jeszcze im stoi a nieraz nawet orgazm mają... dla mnie szok.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 27 Sty, 2017   

DTTPO napisał/a:
Dominacja faceta nad facetem też może być, byle bez zbytniej przemocy, związywanie, posłuszeństwo może być, ale okładanie do czerwonej skóry to już nie.

Prawdę mówiąc, to nie pamiętam teraz jaką tę fantazję miałem opisać, ale taka banalna, że ssę jedną pałę a dwie inne trzymam w rekach też mnie rajcuje bardzo. :)

A już wiem, o czym to post wcześniej myślałem, też jedno imienna, tzn. z glory hole, ale raczej, że to ja kontroluję sytuację, która jest mi podstawiana :)

Fantazje bi też bardzo lubię - w ogóle prawie wszystko mnie nieraz podnieca (oprócz bólu) - znowu jakieś pięterko, żeby od tyłu (ale nie anal, aktywny z mojej strony mało mnie rusza, prędzej sobie coś w moim wyobrażam) posuwać jakaś panienkę, i na raz robić loda komuś. Albo robić loda i miec robionego loda przez inną osobę.

W ogóle kiedyś taka fazę na fantazje z głębokim gardłem miałem, na fantazje i oglądanie tego w necie, że aż z ciekawości próbowałem na jakiś parówkach, czy innych produktach spożywczych jak to jest coś sobie tak głęgoko do gardła wpychać i jeszcze bardziej zacząłem podziwia tych, którzy wyćwizyli taką zdolność, bo mimo, że sam jakiś delikatny nie jestem, bo niesamowicie daleko mi do tego, co niektórzy potrafią. Tak samo jak podziwiam tych, którzy sa penetrowani analnie i jeszcze im stoi a nieraz nawet orgazm mają... dla mnie szok.


Teraz mi się bardzo podoba!
Dominacja oczywiście, że bez przemocy. Bicia, kopania, podduszania itp.

Głębokie gardło ćwiczyłem na naturalnej męskiej parówce. Duża była, ale dałem radę. Mogę chyba powiedzieć, że zdałem na mocną 4. :) Kolega był w każdym razie zadowolony...

Przy analu zawsze mi stoi (może nie na maksa, ale stoi). Ale orgazmów od samej penetracji nie mam. A szkoda! Po prostu nie każdy ma taką zdolność, ja najwyraźniej jej nie mam. Np. jeden z moich kolegów dochodzi od masażera prostaty. Ja niestety nie, choć masaż sprawia mi przyjemność.
 
 
Elmer22 

Wiek: 34
Dołączył: 05 Sie 2017
Posty: 8
Skąd: z nikąd
Wysłany: Nie 06 Sie, 2017   

,..
  
 
 
penis.com.pl
masturbator
Stopek40 

Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017   

Jedna z moich fantazji ostatnio się spełniła, zawsze chciałem,żeby teściowa przyłapała mnie na waleniu konia i stało się. Od jakiegoś czasu ze względu na remont mieszkamy na jednym pietrze w domu. Któregoś dnia wróciłem z pracy, nie było nikogo, postanowiłem wziąć szybki prysznic, po kilku minutach usłyszałem, zę ktoś wszedł do domu. Była to teściowa, lekko wstawiona. Chyba nie zauważyła, że jestem w domu, a dokładnie pod prysznicem bo woda nie leciała i byłem cicho. Weszła do łazienki w samej bieliźnie, od razu kutas stanął mi na baczność i zacząłem się onanizować, a ona nie świadoma sytuacji za plecami zmywała makijaż przed lustrem. Lekko uchyliłem kabinę żeby mieć lepszy widok oczywiście nie przestawałem walić. No i stało się, teściowa odwróciła się po coś do szafki obok prysznica, a ja stałem z nabrzmiałym kutasem. Widziałem zakłopotanie na jej twarzy, ale w tej samej chili spuściłem się, był to jeden z moich obfitszych wytrysków. Uśmiechnęła się i powiedziała "no to ładnie", ale nie wyszła z łazienki, nie wiem czy miała chęć na kutasa, czy po prostu grała, ale tak mnie to podnieciło, że jak wyszedłem z pod prysznica zwaliłem jeszcze raz w pokoju
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017   

Fajnie! Chciałbym to widzieć jak tak obficie spuszczasz się pod prysznicem i zaskakujesz tym teściową. Chyba jej się to podobało i wcale aż tak mocno nie była zakłopotana. Myślę, że gdyby tak było, to natychmiast wyszłaby z łazienki, a nie przyglądała się jak tryskasz spermą z nabrzmiałego na maksa penisa. :)
 
 
Stopek40 

Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017   

Myślę, że dużą role odegrał krążący w jej krwi alkohol ;) , a może i nie, w każdym razie nie raz już onanizowałem się próbując podglądać ją przy różnych okazjach, nie raz widziałem jej nagie ciało jak się przebierała, ale ta sytuacja była dla mnie wymarzona
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017   

Haha, no widzisz Ty miałeś taką fantazję, a niektórzy jak zostaną przyłapani strasznie się mega stresują. :) Choć nie powiem co Ci się przytrafiło to sytuacja z tych bardziej ekstremalnych. :) A co do teściowej, to musi być piękna i zadbana babeczka, że tak często o niej fantazjujesz i się przy niej onanizowałeś. No i moim zdaniem jesli cały czas patrzyła to również nie była zakłopotana a powiem więcej, może coś chciała ;) I tu alkohol nie był niczemu winien :)
 
 
Stopek40 

Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017   

Fakt, kobitka w okolicach 60-tki, ale mocno zadbana, szczupłe opalone ciało, zawsze schludnie i nienagannie ubrana, przeważnie zawsze szpilka, jest na czym oko zawiesić ;)
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 31 Sie, 2017   

Stopek40, jak dla mnie to bajka niż prawda
 
 
Stopek40 

Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: Pon 04 Wrz, 2017   

zbychwawawa napisał/a:
Stopek40, jak dla mnie to bajka niż prawda

jak dla ciebie
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 21 Wrz, 2017   

Stopek40, dowody jakieś masz?
 
 
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018   

Nie powiem, bo od dłuższego czasu jedną z moich głównych fantazji to właśnie może nie tyle być przyłapanym na masturbacji, co pokazać się komuś nago, komuś innemu niż mojej partnerce no i w taki sposób, żeby nie zrobić z tego afery. Dlatego będąc u mojej dziewczyny, czasem specjalnie odkrywam kołdrę, bo niejednokrotnie zdarzało się, że ktoś wchodził do pokoju po coś, bez pukania. Nigdy jednak jeszcze nie udało mi się tego zrealizować, bynajmniej tak mi się wydaje, toteż zawsze w takiej sytuacji zaczynam się stresować, ale w domu mojej dziewczyny mieszka też jej siostra, bardzo ładna dziewczyna oraz jej mama - gdzieś tam w głowie fantazjuję żeby i jedna i druga zobaczyła moje nagie ciało, mam tylko nadzieję, że obejdzie się bez afery... :shock:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018   

Czuly91, już o tym pisałeś?
 
 
penis.com.pl
viamax
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2018   

onesa napisał/a:
Czuly91, już o tym pisałeś?


Ale w innym temacie :P nie marzą mi się trójkąty ani inne ciekawe akcje, no może oprócz gorącej MILF, bo miałem okazję tego spróbować i coś takiego faktycznie zostaje w głowie i do tego faktycznie się wraca fantazjując :oops:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 12 Wrz, 2018   

Czuly91, nie musisz w 2 tematach pisać tego samego. Skup się na jednym następnym razem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group