Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Bear-dziennik treningowy
Autor Wiadomość
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 10 Sie, 2018   

Dla mnie ciśnienie 30- 35 jest już groźne. Myślę że w porę zdałem sobie z tego sprawę i nie będę tak ryzykował. Teraz staram się nie przekraczać 15, zgodnie ze wskazówkami z pegym i tematu nosferatisa. Ostatnio w ciągu 2 godzin wypełniłem prawie cały klosz w szerz, natomiast na długość wogóle i to wszystko na ciśnieniu 10-15.
Nie wiem jak Ty ale ja cały czas nie umiem uwierzyć jakim cudem nosferatis rozciągał penisa w tubie 30cm do końca i to w dodatku na małym podciśnieniu. O ile wypełnienie na boki jest jak najbardziej możliwe to wyciągnięcie go chociażby 1cm więcej ponad naturalny rozmiar jest dla mnie praktycznie nie możliwe.
 
 
Don Vito 

Wiek: 47
Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 05 Wrz, 2018   

Kurcze Bear to z czym tak przeholowałeś??? A pisałem tyle razy, że powyżej 15 minut w pompce to już tkanki odczuwają to tak jakbyś waśnie umarł! Drastyczne ale prawdziwe, najgorzej mają z powrotem "do życia" zakończenia nerwowe a z kolei naczynka włosowate i te większe, kapilarne najłatwiej załatwić zbyt dużym ciśnieniem, nawet krótkotrwałym. Kto oglądał "Pamięć absolutną" ten wie co różnica ciśnień potrafi zrobić z wystawionymi na ekspozycję organami. Do tego dochodzi jeszcze coś takiego jak zmienność naszych organizmów na bodźce zewnętrzne i raz podciśnienie na 35 cm/Hg przez 25 minut nie zrobi ci nic a za którymś razem może cie po prostu dosłownie rozerwać już po kilku minutach! Miejmy nadziej, że to chwilowe problemy i niedługo twój penis się jednak odrodzi niczym Feniks z popiołów! Zdrowiej i wracaj do nas Bear! I nie przesadzaj już więcej z pompowaniem!
_________________
Natura nie dała wiele, ja naturalnie wiele dam by to odmienić ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2018   

bear834, dawaj znać czy stan się poprawił
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Mar, 2022   

Czy ktoś moze walczył z ginekomastią? Jakie są skuteczne sposoby na pozbycie się jej?
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 10 Mar, 2022   

Zależy jaka jest to ginekomastia. W przypadku ginekomastii tłuszczowej (oraz tłuszczowej, w niewielkim stopniu włóknistej) najskuteczniejszym sposobem leczenia jest liposukcja, czyli odessanie tkanki tłuszczowej.

W teorii mozna wybrać sie na narodowy fundusz zdrowia.W praktyce bardzo trudno bedzie Ci się dostac na zabieg, tak wiec większość osób zmagających się z tym problemem wykonuje zabieg prywatnie. Mogę dać namiary do dobrego chirurga plastycznego, który zajmuje się takimi zabiegami:
https://www.raczkowska.pl/ginekomastia/

Jest to doktor Raczkowska, ma bardzo duże doświadczenie w takich zabiegach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group