Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem podczas erekcji
Autor Wiadomość
gubernator 

Wiek: 24
Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 22 Sie, 2018   Problem podczas erekcji

Witam! Niedługo wybije mi 19 lat i mam pewien problem z moim "sprzętem". Otóż podczas pełnej erekcji tworzy mi się mała fałdka skóry pod żołędziem, której nie mogę zsunąć do końca. Nie jest to jakieś bardzo uciążliwe, no ale jednak trochę przeszkadza podczas stosunku (np. zawija się tam prezerwatywa). Pytałem się kilku osób i zdania są podzielone. Część mówi, że jest to stulejka, inna część - że to całkowicie normalne. Nie ukrywam, że trochę boję się obrzezania, ale przed znalezieniem "wybranka mojego serca", chciałbym się doprowadzić do stanu idealnego hah. Doradzicie co robić? Jeśli konieczne jest obrzezanie, to jakie metody polecacie? Zależy mi, żeby nie było widać żadnych blizn i żeby mój, już i tak niezbyt dużych rozmiarów członek, nie stracił na długości :P

Dla zobrazowania nagrałem krótki film. Link: https://vimeo.com/286217244 (hasło: gubernator)
 
 
sneakers84 

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 15
Skąd: WAWA
Wysłany: Sro 22 Sie, 2018   

Takie rzeczy z urologiem, powiedz mu, że utrudnia współżycie i naraża nawet na nieplanową ciążę. Jak będzie coś marudził, to być może skonsultuj się z innym dla pewności. Obrzezania robią całościowe i częściowe, dlatego lekarz ocenia.
Nie panikuj, obrzezanie, o ile lekarz zaleci, to wycięcie skórki i odsłonięcie żołędzi, a nie wycięcie fragmentu żołędzi (tzn. penisa;)) Nic Ci się nie zmniejszy;)
Po zabiegu jakiś krótki czas nie będziesz mógł współżyć, uprawiać bierny oral czy bawić się fredem, blizn też nie powinno być. Raczej możesz brać prysznic. W necie są rysunki, czy zdjęcia z obrzezania medycznego, szukaj pod słowami polskimi i angielskimi (łacińskimi).
 
 
gubernator 

Wiek: 24
Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 23 Sie, 2018   

sneakers84, dzięki wielkie za rady! Jednak zdecyduje się na to obrzezanie, ale chyba wolę to zrobić w prywatnej klinice niż państwowo. Jakoś się sparzyłem do polskiej służby zdrowia i wolę się nie oddawać dobrowolnie w ich ręce :D
 
 
penis.com.pl
masturbator
hiubi 

Wiek: 54
Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 45
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 23 Sie, 2018   Re: Problem podczas erekcji

gubernator napisał/a:
Witam! Niedługo wybije mi 19 lat i mam pewien problem z moim "sprzętem". Otóż podczas pełnej erekcji tworzy mi się mała fałdka skóry pod żołędziem, której nie mogę zsunąć do końca. Nie jest to jakieś bardzo uciążliwe, no ale jednak trochę przeszkadza podczas stosunku (np. zawija się tam prezerwatywa). Pytałem się kilku osób i zdania są podzielone. Część mówi, że jest to stulejka, inna część - że to całkowicie normalne. Nie ukrywam, że trochę boję się obrzezania, ale przed znalezieniem "wybranka mojego serca", chciałbym się doprowadzić do stanu idealnego hah. Doradzicie co robić? Jeśli konieczne jest obrzezanie, to jakie metody polecacie? Zależy mi, żeby nie było widać żadnych blizn i żeby mój, już i tak niezbyt dużych rozmiarów członek, nie stracił na długości :P

Dla zobrazowania nagrałem krótki film. Link: https://vimeo.com/286217244 (hasło: gubernator)


raczej bym nie twierdził że to jest stulejka. Przy stulejce większość żołędzia była by zasłonięta - u ciebie jest nieco inaczej. Więc uważam że nie ma sensu obrzezania...
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Czw 23 Sie, 2018   

gubernator, moim zdaniem wszystko jest w porządku. Bardzo ładny penis. Na pewno nie jest to stulejka, bo napletek wchodzi i schodzi z żołędzi bez problemu. Jeśli zdecydujesz się na obrzezanie, to Twój wybór, ale moim zdaniem nie jest ono konieczne.
_________________
skype: raf.jaw
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018   

gubernator, a byłeś na konsultacji u lekarza ?
 
 
gubernator 

Wiek: 24
Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018   

zbychwawawa, nie. Wiem, że to głupie, ale się wstydzę :|
 
 
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018   

Stulejka to nie jest absolutnie. Napletek nie jest ciasny. Obstawiam krótkie wędzidełko - ale żeby to stwierdzić musiałbyś nam pokazać penisa "od dołu". Jeśli mam rację to obrzezanie nie będzie potrzebne, a wystarczy wydłużyć wędzidełko przez jego podcięcie. Zabieg banalny - sam go przeszedłem ;)
Jak masz pytania to napisz, bo widzę, że jesteś z Poznania :)
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 25 Sie, 2018   

gubernator, po to są lekarze żeby pomóc
 
 
piotr.99 

Wiek: 24
Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 34
Skąd: jelenia góra
Wysłany: Sob 25 Sie, 2018   

wedlug mnie wszystko ok, lekko ciasny napletek albo wlasnie krotkie wedzidełko (btw- mi sie podoba np jak tylko tak glowka wystaje). sam chicialbym miec krotsze wedzidelko bo moje jest dlugie i skora schodzi do koncaaaaa na maksa
tylko pozazroscic :D
co do lekarza to rozumiem, bo tez np mam jakies krostki male kolo penisa a sie wstydze powiedziec bo to chyba i tak nic takiego. niby nie powinienem ale no jakos tak....
 
 
gubernator 

Wiek: 24
Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 25 Sie, 2018   

tcq, tak to wygląda od spodu: https://vimeo.com/286702070 (hasło: gubernator). Chyba masz rację co do tego zbyt krótkiego wędzidełka. Dzięki za pomoc!

onesa, niby tak, ale ja od zawsze czuję się nieswojo w kontaktach z nieznajomymi. Rozbieranie się u lekarza to jeden z moich największych koszmarów, bo mam ogromne kompleksy. Może się to wydawać głupie, ale każdy jest inny. Jeden boi się pająków, drugi lekarzy :lol:

piotr.99, ktoś mnie rozumie!! haha
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Nie 26 Sie, 2018   

gubernator, z tego co widzę, wędzidełko nie jest szczególnie napięte przy maksymalnym ściągnięciu napletka, więc moim zdaniem długość jest w porządku :)
_________________
skype: raf.jaw
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 27 Sie, 2018   

gubernator, tak dziwne że lekarza się wstydzisz a publicznie tutaj pokazujesz...
 
 
penis.com.pl
viamax
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Wto 28 Sie, 2018   

Wędzidełko faktycznie bardzo krótkie nie jest, choć na filmiku widać, że "zatrzymuje" napletek. Co więcej widać też na nim drobne przewężenie napletka, ale dużo mu do stulejki. Moim okiem to jeśli wędzidełko nie napina się nadmiernie grożąc zerwaniem to wszystko z Tobą w porządku. Chyba, że odczuwasz dyskomfort - to zmienia postać rzeczy.
 
 
 
gubernator 

Wiek: 24
Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Sie, 2018   

zbychwawawa, tu jestem w jakimś sensie anonimowy i nie mam bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group