Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przewlekły problem
Autor Wiadomość
marczo 

Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 02 Sie, 2018   Przewlekły problem

Cześć. Jakoś 3 lata temu lekarz stwierdził, że mam za krótkie wędzidełko i miałem w związku z tym zabieg. Nie odczułem jednak po nim znacznej poprawy, nie wiem czy był źle wykonany czy może był jakiś inny powód. Obecnie nadal gdy we wzwodzie napletek zejdzie z żołędzi tworzy się lekki pierścien, a gdy próbuję skórę pociągnąć w dół odczuwam ciągnięcie od dołu (od strony wędzidełka) i jakby skóra była za ciasna w tym miejscu. Czy myślicie że może być konieczny niestety kolejny tego typu zabieg?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Sie, 2018   

marczo, a rozmawiałeś/konsultowałeś to z innym lekarzem?
 
 
marczo 

Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 03 Sie, 2018   

Nie byłem, właściwie nie wiem dlaczego. Trochę myślałem że z czasem się to poprawi a może i trochę uraz do tego pierwszego zabiegu, który nie był najlepiej przeprowadzony jeśli chodzi o podejście do pacjenta, no ale chyba będę musiał się udać do innego i to skonsultować. Wcześnie jednak chciałem tu się poradzić ;)
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 04 Sie, 2018   

Myślę że wizyta u innego specjalisty pozwoli tobie uzyskać odpowiedzi na pytania.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group