Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zdarta skóra na wędzidełku
Autor Wiadomość
Boskizigolo 

Wiek: 22
Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 12
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią 13 Lip, 2018   Zdarta skóra na wędzidełku

Cześć mam problem. Mam 16 lat i zaczelem chodzić ze ściągniętym napletkiem. Chodziłem tak już dawno ale zawsze w nocy wracał na swoje miejsce i się poddałem. Ale ostatnio przeczytałem ze ludzie chodzili z chusteczka i gumka do włosów zawiązanym pod żołędziem. I tak chodzę. Mina tydzień i na wedzodelku zdarła się skóra. Wędzidełko zrobiło się twarde czerwone i na strupa. Krwawić chyba nie krwawi bo na papieże nie ma jej. Boli mnie jak dotykam. Nie wiem co robić smaruje to nivea. Pomocy!!!!
_________________
Hejooooo
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Pią 13 Lip, 2018   

Moim zdaniem wiązanie na cały dzień czegokolwiek na penisie nie jest dobrym pomysłem. Ograniczasz w ten sposób swobodny przepływ krwi w żołędzi. Wędzidełko otarło się pewnie wskutek ciągłego tarcia o chusteczkę. Zamiast Nivea kup w aptece Sudocrem lub Alantan i stosuj zgodnie z zaleceniami na ulotce. Przynajmniej na kilka dni przerwij ściąganie napletka i noś go normalnie na żołędzi, żeby wędzidełko mogło się zregenerować.
_________________
skype: raf.jaw
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Boskizigolo, popraw wiek w profilu bo wpisujesz tam 19 a tutaj w poście 16..
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group