Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Dziwne skutki uboczne zaprzestania masturbacji. Zapraszam
Autor Wiadomość
zlotyklient 

Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd: Małopolska
Wysłany: Sob 16 Cze, 2018   Dziwne skutki uboczne zaprzestania masturbacji. Zapraszam

Masturbuję się regularnie od 10 lat. Miałem zawsze wysoki popęd seksualny. Ostatnie miesiące to regularne 1-2 razy dziennie. Nie miałem nigdy związanych z tym problemów. Parę miesięcy temu postanowiłem dać sobie na wstrzymanie, ok. 25 dni. W tym czasie dochodziło do kontaktów seksualnych, kilka razy prawie miałem wytrysk. Po każdym razie bolały mnie jądra przez kilka godzin. Ogólnie po ok. 7 dniach tego procesu libido spadło do takiego poziomu, że "dało się z tym żyć". .

Po 25 dniach(w tym czasie nie wystąpiła żadna polucja) ulżyłem sobie. Wylało się ze mnie dosyć sporo, o dziwo nie miałem z tego żadnej przyjemności, pomijając czynniki fizjologiczne, był to brak orgazmu.

Od tamtej pory zauważyłem u siebie wiele problemów związanych z tym:

-brak ciśnienia przy wytrysku, sperma wylewa się, wcześniej był to mocny wystrzał(najbardziej charakterystyczna zmiana)

-mniejsza ilość nasienia przy wytrysku(też ważne)

-przez pierwsze 2 tygodnie brak orgazmu(pomijając czynniki fizjologiczne), później słabszy orgazm

-trudność w osiągnięciu pełnej erekcji(zazwyczaj jest to ok. 80%)

-krótszy stan erekcji

-rzadko występujące poranne erekcje

-spadek libido

Inne:

-wcześniej w czasie masturbacji, napinając mięśnie kegla czułem w prąciu takie mrowienie na ok. 2 sekundy, teraz tego nie ma

-na skutek jakiegoś bodźca pobudzającego(zdjęcie czy jakaś myśl), miałem gdzieś w okolicach intymnych takie charakterystyczne lekkie ukłucie, teraz ono nie występuje

-pod prawym jądrem wyczułem kulkę o średnicy prawie 1 cm(nie w mosznie), uwydatnia się ona podczas orgazmu kiedy jądra kurczą się i wędrują do góry(czy była ona wcześniej to nie mam pojęcia)

-nie obserwowałem nigdy jąder, ale teraz widzę, że praktycznie zawsze są w w rożnych pozycjach względem siebie,

Moje problemy towarzyszą mi już 3 miesiące. Ogólnie przed każdym wytryskiem wiem jak to wyglądało wcześniej, a jak jest teraz. Pewnie pomyślicie, że ma to podłoże psychologiczne, lub mam za duże oczekiwania. Zaraz gdy to się zaczęło odwiedziłem urologa, opowiedziałem mu o swoich problemach(pomijając to co napisałem w "Inne", bo to się pojawiło w czasie obserwacji). On uspokajał mnie i mówił, że wszystko wróci do normy. Posłuchałem go, zapomniałem o dolegliwościach. Niestety nic nie wróciło do normy. Proszę o pomoc
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Nie 17 Cze, 2018   

W obecnej sytuacji najlepszym wyjściem byłaby ponowna wizyta u urologa i omówienie obecnego stanu rzeczy. Z Twojego opisu najbardziej zaniepokoiła mnie ta kulka pod jądrem. Jest miękka czy twarda? Czy boli przy nacisku? To że jądra są w rożnych pozycjach względem siebie jest całkiem normalne, u większości facetów jedno wisi niżej.
_________________
skype: raf.jaw
 
 
zlotyklient 

Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd: Małopolska
Wysłany: Nie 17 Cze, 2018   

Dzięki za odpowiedź. Kulka była dosyć twarda, ale nie czułem bólu przy nacisku. Mam już umówioną wizytę u innego urologa i szukam jakiegoś tropu, tak żebym mógł go nakierować. Nie chce żeby się skończyło jak przy pierwszej wizycie.
 
 
penis.com.pl
viamax
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 21 Cze, 2018   

Mi po zaprzestaniu to się potem bardziej chce i ot co kółko się zamyka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group