Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Próba wytrwałości - Jano
Autor Wiadomość
Jano94 

Wiek: 29
Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2018   Próba wytrwałości - Jano

Witam na imie mam Janek.

Konto założyłem już wcześniej i dałem może ze dwa wpisy. Powodem przerwania był brak motywacji. Poza tym wcześniejsze założenie konta to była kwestia impulsu. Kolega o podobnych rozmiarach startowych itd. Teraz do sprawy podchodzę poważnie jak nigdy dotąd. A jelq znam od paru lat ale nigdy nie ćwiczyłem na poważnie. Max miesiąc ale w kratkę. W tej chwili ćwiczę już 3 tygodnie i robię to z większym zapałem niż kiedykolwiek (oczywiście staram się nie przesadzić). Efekty wiadomo mizerne, nie mierzyłem nawet, zmierzę dopiero jutro po dwóch dniach przerwy od jelq i to uznamy za rozmiary startowe. Trening wygląda tak na obecną chwile:

Mięśnie pc odpuszczam z tym nie mam problemu. Szczególnie od kiedy zacząłem ćwiczyć jelq nie mam najmniejszych problemów ze wzwodem. W końcu jest mały a takiego łatwiej postawić.

Rozgrzewka - około 15 min endingu. Nauczyłem się ćwiczyć ending myślę prawidłowo bez strzału co wcześniej było dla mnie problemem. Od kiedy zacząłem masturbuje się raz w tygodniu. Próbowałem zadziej ale źle to na mnie zadziałało. Chodziłem zbyt podniecony, majty mokre od smaru, co chwila wyimaginowane kobiety w głowie itd. Stwierdziłem ze raz w tygodniu to nie grzech.

Jelq - 150 powtórzeń 2 serie. Po przerwie zacznę zwiększać ilość powtórzeń. Myślę, że mój przyjaciel jest już w stanie przyjmować delikatnie mocniejsze treningi. Powtórzenie staram się robić powoli, każdy ruch ze skupieniem, dokładnie nie śpiesząc się.

Rozciągnie - Trwa ono około 5 min. Rozciągam we wszystkich kierunkach. Góra 15 sec, Dół 15 sec itd. Do tego kręcę nim dookoła. Rozciągać wolę po jelq, jakoś wydaje mi się to bardziej korzystne.

Zakończenie - ending. Co do czasu to bywa rożnie bo nieraz niecałe 5 min. Bardzo staram się nie spartolić treningu strzałem. Natknąłem się na tym forum jak ktoś pisał, ze bez masturbacji lepsze efekty czy to prawda?


To by było na tyle jeśli chodzi o aktualny trening. Mam kilka pytań:

1. Czy mógł by ktoś napisać jak poprawnie wykonać rozciągnie, do tej pory nie jestem pewny czy robię to dobrze. Mam na myśli za dnia np. jak idę do łazienki. Za każdym razem jak mam chwile staram się rozciągać, stąd pytanie czy bez wzwodu rozciąganie ma sens a jeśli tak to jak je poprawnie wykonać i jak często mogę to robić?

2. O ile polecacie zwiększyć ilość powtórzeń albo serii. Puki co czuje, że penis jest gotowy na większy wysiłek ale nie wiem czy lepiej dodać mu 3cią serię czy może zwiększyć powtórzenia do np. 200.

3. Jak będę miał zamiar wrzucać nowe pomiary to powinienem wrzucać je w kolejnych postach niżej czy może jest jakaś inna możliwość np. przerobić ten aktualny post?

To by było na tyle. Planuje być wytrwały, nie poddawać się, dać przykład innym ludziom o podobnych rozmiarach startowych. Oprócz jelq ćwiczę w domu obwody według planu rozpisanego od kolegi i trzymam dietę, udaje się już 3 tygodnie. Biorę suplementy takie jak BCAA, ZMA, Fat burner (ze śladową ilością l-karnityny). Życzcie mi powodzenia ^^ Pozdrawiam.

Wymiary startowe - długość 14,6cm obwód 11,1 po 3 tygodniach ćwiczeń. Pare miesięcy temu obwód miałem 10,5 a co do długości to dziwnie mniej niż jakiś czas temu ale to pewnie kwestia dnia. Raz dłuższy delikatnie raz krótszy
  
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2018   

powodzenia, :)

w 1 poscie podaj wymiary startowe, porob zdjecia z linijka (obwod, dlugosc, stojka i opad), bez sciemy. po paru miesiacach bedziesz mogl porownac rozmiary.

efekty szybko nie przyjda - nastaw sie na kilka lat trenowania.

po treningu ending bym odpuscil, zbyt duze ryzyko strzalu i zniweczenia treningu. walenie odstawic - spust max raz na 2 tygodnie.

zaordynowalbym jeszcze stopniowe zwiekszanie objetosci treningu.
 
 
Jano94 

Wiek: 29
Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2018   

Ze zdjęciami nie będę się bawił ponieważ mam mocno wygiętego i nie chce mi się z tym bawić jedną ręką. Pomiary są staranne i szczere bez dodawania ani odejmowania.

Mam takie pytanko. Czy myślicie, ze jeśli mam wygiętego to dziewczyna bedzie to odczuwała jakby był grubszy?
 
 
penis.com.pl
masturbator
rafalsb 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2018   

Myślę, że to dobre pytanie do dziewczyn:) Chlopaki moga teoretyzowac.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

Jano94 napisał/a:
eśli mam wygiętego to dziewczyna bedzie to odczuwała jakby był grubszy?


krótka odpowiedź nie
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

To chyba niemożliwe. Ja bym zadał inne pytanie, czy mocno wygięty (pytanie w górę, dół lub na bok) może sprawić większą przyjemność?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

Jano94 napisał/a:
3. Jak będę miał zamiar wrzucać nowe pomiary to powinienem wrzucać je w kolejnych postach niżej czy może jest jakaś inna możliwość np. przerobić ten aktualny post?


wrzucasz kolejny post z pomiarami
 
 
Jano94 

Wiek: 29
Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 20 Maj, 2018   

Mam takie pytanko do kolegow weteranów. Otóż mam teraz taki okres imprez, wyjazdów itd. Przy jelq trzeba być regularnym a od jakiegoś czasu mam z tym problem. Za mało czasu i na każdym kroku jakieś utrudnienie. Do klasycznego jelq planuje wrócić po wakacjach. Na chwilę obecną będę trenował jelq chwytem odwróconym i rozciąganie. Mam pytanko, czy przy treningu na długość trzeba być równiez tak regularnym czy można trochę mniej niż przy klasycznym jelq? Będę ćwiczył i rozciągal ale będę miał problem ze systematycznoscia
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 20 Maj, 2018   

Jano94, wyjazdy tobie przeszkadzają w trenowaniu ?
 
 
Jano94 

Wiek: 29
Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 23 Maj, 2018   

Widzę że nikt się nie interesuje, forum jest na wymarciu. Temat do zamkniecia
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Maj, 2018   

jak chcesz. end
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group