Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Rozpoczynam ćwiczenia
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 11 Mar, 2018   

Endriu2212 napisał/a:
Spokojnie, nie zapomnialem o temacie tylko co tydzień to nie ma sensu dzielić sie wynikami , będę raz w miesiącu sie dzielił pomiarami, na razie wszytko stoi na miejscu, ponieważ mam problemy jestem młody za dużo testosteronu i latwo sie podniecam , dlatego ćwiczeń jelqu podczas wzwodu i nie widzę efektów + Do tego nie mam nawilzacza dobrego, na tym tygodniu postaram sie zamówić coś specjalnie do jelqu


Co do nawilzacza to zwykla oliwka bambino jest swietna zadne lubrykanty i inne nie zapewnia ci tak dobrego rozgrzania i nawilzenia jest super fo tego tania i latwo dostepna.
Do tego pisales ze ulegles pokusie podczas treningu to blond zrezygnuj ze spustu najwyzej raz na miesiac i nie rob tak dlugich przerw bo nie mogles cwiczyc dla penisa to krok w tyl no jestes poczontkujoncy i penis nie jest tak przyzwyczjony do treningu i nie ma pamieci i po tygodniu znow musisz uwazac by nie przeadzic bo penis szybko sie odzwyczaja poprostu on dopiero zaczyna rosnac i sie uodparniac na negatywne efekty treningu powiedzmy ze jestes na etapie wgrywania windowsa na tym etapie jak przerywasz to czesc danych sie Ci kasuje wracasz to znow musisz go przyzwyczajac do treningu.

[ Dodano: Nie 11 Mar, 2018 ]
Jano94 napisał/a:
Witam
Na imie mam Janek. Chciałbym się przyłączyć do tematu. Nie miałem nawet zamiaru tworzyc konta na tym forum tylko byc biernym obserwatorem ale czytając ten temat zainspirowałem się. Otóż Ćwiczę jelq według wskazówek z tematu kadeona. Zacząłem niecały miesiąc temu 3 listopada z rozmiarami 14,8 długości i 10,5 obwodu. To właśnie mnie zainspirowało bo moje startowe wymiary są prawie takie tame jak twoje. Po miesiącu ćwiczen moje wymiary mierzone dzisiaj przed jelq na pełnym wzwodzie wynoszą 15,2 długości i 11 obwodu. Chętnie wrzucał bym tutaj również swoje wyniki. O ile oczywiscie autor tego tematu sie zgodzi. A tak z innej beczki, robisz ending tak jak w temacie kadeona? Ja z własnych doswiadczen zauważyłem, że nie cwicząc z endingiem nie ma szans na powiekszenie obwodu. Kiedys cwiczylem 3 miesiace i przyrostu w obwodzie 0. Teraz po 1 miesiacu cwiczenia z endingiem widze szanse.


Tak trzymaj ladny przyrost w dlugosci jak na taki poczontek co do obwodu tez ale to opuchlizna cwicz i nabijaj jej wiecej a zamieni sie w rzeczywisty obwod nie rob dlugich przerw bo na tym etapie to cie cofa najwyzej raz na cztery do pieciu dni jeden przerwy pozniej wydlozaj i zadziej przerwe rob penis sie przystosuje i bedzie znosil coraz mocniejsze treningi.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Anonimowy92 

Dołączył: 24 Kwi 2011
Posty: 21
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 21 Maj, 2018   

Endriu, mógłbyś pokazać tą gumę i jak to zakładasz?
 
 
Endriu2212 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 25
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Pon 21 Maj, 2018   

Anonimowy, nie mam jej obecnie , ponieważ to byla bardziej taka bandazowa guma i juz trochę źle wyglądała wiec wyrzucilem , obecnie tu jest cisza bo nie mam warunków do wykonywania ćwiczeń raczej dopiero od Września zaczne cwiczyc
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group