Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Opuchnięcie i zaczerwienienie napletka i żołędzia
Autor Wiadomość
Luukki990 

Wiek: 33
Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Swarzedz
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2018   Opuchnięcie i zaczerwienienie napletka i żołędzia

Witam, mam następujący problem.
Aktualnie pracuję na dwa etaty, więc nie mam niestety czasu pójść do specjalisty, dopiero w przyszłym tygodniu.
Dwa tygodnie temu zaczerwieniła mi się żołądź, była dość sucha, moczyłem w rumianku, używałem maści z witaminą A, alantanu, wydawało się że żołądź zaczyna żyć na nowo, lecz po ściągnięciu napletka cały rowek zażołędny był strasznie czerwony , wraz z wewnętrzną stroną napletka. Skóra tam była strasznie pomarszczona, przy sciągniętym napletku było widać taki jakby pierścień napuchnięty dookoła, jakiś stan zapalny. Lekarz rodzinny stwierdził, że nie wie co to może być i zalecił tribiotic i w razie co clotrimazol i poczekac pare dni.
Na szybko rumianek, tribiotic, maść z witaminą A, Clotrimazol. Po dwóch dniach po ściągnięciu napletka maść która było wysmarowane( była białego koloru) stała się zielona, przypuszczam że ropa to była. Minał tydzień.
Powiedzmy, że wszystko ustąpiło lecz po ściągnięciu napletka skóra pod rowkiem zazolednym dalej jest pomarszczona, a po prawej i lewej stronie są takie czerwone plamki, jakby ranki.

Dodam że wcześniej kiedy całość była zaogniona to bolało tak że podczas mycia było ciężko, straszne kłucie, a na codzień strasznie swędziało. Teraz nie boli nic, tylko te ranki przy przemywaniu.
Co to może być za problem? Dodam że w miejscu tej największej ranki pół roku temu zauważyłem że coś mi tam jakby odstaje, lecz było niewyczuwalne w ogóle, obstawiam, że to po prostu była związana z dużą eksploatacją sprzętu.
Mam bardzo dużo żył i myśle czy to może jakieś zapalenie żylne czy coś, skąd tylko teraz te ranki? Dzisiaj mam pare godzin wolnego, a nawet prywatnie urolog przyjmie mnie dopiero w poniedziałek.
Proszę o jakąś poradę.

oto foty:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/ff9961ef2e55c75c

https://www.fotosik.pl/zdjecie/db55a97b551d34dd
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2018   

Kolego!
Miałem podobnie w dawnych czasach, kiedy złapałem grzybicę we wczesnych latach małżeństwa. Zlekceważyłem to. Byłem, zresztą, strasznie wyposzczony po dwóch tygodniach szlabanu (żona miała nieregularny okres w tym czasie). Rozwinął się stan zapalny. Clotrimazol pomógł po kliku dniach. Poza tym chyba łykałem paracetamol.
Czasem, kiedy się poobcierałem podczas akcji (a zdarzało się to nagminnie do pierwszego porodu, bo żona jest drobnej budowy) miałem takie same objawy, jak u ciebie na zdjęciu.
Najbardziej pomagała mi woda utleniona. No i musiałem pościć dwa, trzy dni.
Innym razem, w lżejszym przypadku stosowałem zasypkę dla dzieci.
Dzisiaj leczyłbym się kąpielą w siarczanie magnezu (1 kg soli Epsom na pół wanny wody).
Być może, jednak, złapałeś jakąś infekcję, która wymaga antybiotyku.
Urolog nie powinien mieć z tym problemu.
 
 
Luukki990 

Wiek: 33
Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Swarzedz
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2018   

Generalnie to na zdjeciu to juz jest mega wygojone jednak taki stan utrzymuje sie juz pare dni...:(


Woda utleniona na ranke na penisie, to byl chyba z bolu umarl...
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2018   

Jak umrzesz, to pozbędziesz się zmartwień. Prawdziwy facet nie boi się bólu.
Spróbuj, najpierw troszkę, potem więcej.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2018   

Luukki990 napisał/a:
Woda utleniona na ranke na penisie, to byl chyba z bolu umarl...


myślałam że faceci są twardsi
 
 
Luukki990 

Wiek: 33
Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Swarzedz
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2018   

Używałem do przemywania soli fizjologicznej , brak efektów cały czas
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2018   

No i co ? poprawił się stan czy nie ? jak nie ? to byłeś u lekarza ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group