Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     BRAK MOTYWACJI?? , WIEC SKONCZ PIER.... I ZROB TO.
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 18 Mar, 2018   BRAK MOTYWACJI?? , WIEC SKONCZ PIER.... I ZROB TO.

Zakladam nowy temat na temat motywacji i zyciowego sukcesu jak osiagnac wyznaczony cel w zyciu?.
Czy to bedzie zdobycie wymarzonej pracy lub trening na silowni i wymarzona sylwedka, powiekszenie naszego lobuza czy podejscie do dziewczyny i zaproszenie jej na randke ale nie mamy odwagi nie mamy motywacji lub nie chce sie czyli mamy lenia, wiec zapraszam do dyskusji☺. Ok zaczynamy.


Ok nie chce mi sie, nie mam czasu po co mam sie starac??.
A teraz z grobej rury przestan do choler tak myslec i rusz dup....
bo im dlozej bedziesz zwlekac tym dlozej pozostaniesz w punkcie wyjscia bez wyjscia i do niczego nie dojdziesz tracisz czas a nim sie obrucisz to np dziewczyna ktora tak Ci sie podoba bedzie miedz innego chlopaka i co wtedy?, bedziesz sobie pluc w brode i zalowac nie sprobowalem, wiec zadaj sobie pytanie czy naprawde chcesz osiagnac dany cel w zyciu czy nie jak tak to od jutra zacznij to robic npn chce miedz umiesniona atletyczna sylwetke wiec od jutra zaczynam chidzic na silowanie przeznaczam trzy do czterech dni w ciagu tygodnia na trening po godzinie czasu i to robie!!!. Podoba mi sie dziewczyna to na co czekasz??, masz jej nr napisz sms przedstaw sie zapros ja z kultura na kawe tylko ma byc to z kultura by wiedziala ze jestes solidnym i powaznym chlopakiem a nie pierwszym lepszym wiesz o co mi chodzi? Sms typu Witam Cie serdecznie mam twoj numer od kolegi postanowilem go zdobyc i napisac do Ciebie bo nie ukrywam ze bardzl mi sie podobasz mam na imie Darek chodzimy do tej samej szkoly i bedzie mi bardzo milo jak dasz sie zaprosic na kawe. Takim smsem zaintrygujesz ja i dasz do zrozumienia ze masz powazne zamiary wobec niej i pokazasz jej ze jestes pewnym siebie facetem a kobiety to lubia one szukaja kogos kto zapewni im wsparcie i bezpieczenstwo kogos kto ma glowe na karku nawet kobiety ktore lubia dominowac w zwiazku czy lozku potrzebuja kogos kto je poprowadzi wiec jej pokaz ze jestes pewnym mezczyzna jak bedzie zainteresowana zgodzi sie jak nie to trudno ale juz sobie w brode nie naplujesz bo zrobiles co mogles i nabrales pewnosci siebie i bedzie o wiele latwiej przy nastepnrj probie. Lub po prostu podejdz do niej i zapros ja na to spodkanie pamientaj ona jest takim samym czlowiekiem jak Ty nie ma czego sie bac po prostu to zrob skoncz siedziec i wmawiac sobie nie chce mi sie to za trudne nie wiem czy dam rade a z kond masz wiedziec jak nie sprubujesz.
Kolejna sprawa jest taka ze dazenie do sukcesu to male porazki na nich sie uczymy i male sukcesy, czy myslisz ze np taki sportowiec jak Adam Malysz zawsze wygrywal?, oczywiscie ze nie a co sprawilo ze np pilkarz Ronaldo jest teraz tak swietnym w tym co robi myslisz ze to tylko talent?? jasne ze nie talent to tylko maly procent pojdzie na zmarnowanie jesli go nie wykorzystasz a by to zrobic czeka Cie ciezka i dluga praca i nawet nie majonc talentu w danej dziedzinie
jestes w stanie zostac swietnym pamiętnym pilkarzem czy tancerzem ale musisz zaczac robic to co chcesz i kochasz i sie poswiencic zainwestowac czas w to nic nie ma za darmo a czas jest bezcenny wiec NAPISZE JESZCZE RAZ RUSZ DUP.... I ZACZNIJ TO ROBIC.
Teraz moj wlasny przyklad. Czesc z Was wie ze cwiczylem na silowni mialem dojsc dobre wyniki ale musialem to przerwac, przerwac cos co pokochalem dla Kogos KOGO KOCHAM NIE POROWNYWALNIE MOCNIEJ TO MOJ NOWY CEL ZYCIOWY UAROWAC MOJA UKOCHANA NAWET ZA CENE SWOJEGO ZYCIA I SWOJEGO BYTU, NIE BEDE TU DOKLADNIE OPISYWAL W JAKIEJ SYTULACJI SIE ZNALEZLISMY BO MAM SZACUNEK DLA NIEJ I MILOSCI KTORA JA DARZE I TYLKO ZA JEJ POZWOLENIEM TO BYM ZROBIL ALE CHODZI MI O SENS MOJEGO PRZEKAZU ZE SKUPIAM SIE NA TYM BY OSIAGNAC SWOJ CEL I JA TO ZROBIE PUKI NA JEJ TWARZY NIE ZOBACZE USMIECHU I SZCZESCIA JAK TO BYLO WCZESNIEJ I NIC MNIE ZATRZYMA BO NAPEDZA MNIE MILOSC W TYM WYPADKU. A do treningu powroce z moja Ukochana jak bedziemy szczesliwi i spokojni o nastepny dzien bo w tej chwili jest to walka o przetrwanie ale tak powiem.
Kolejna sprawa na temat cwiczen penisa tutaj na tym forum a mainowicie denerwuje mnie jedna rzecz wiele osob zaklada tematy ze powieksza od dzis cwiczy i co i co???, wytrzymuja gora trzy miesionce i na tym koncza sie plany i obietnice bo nie ma efektu, czy WY myslicie ze ja swoj efekt wypracowem w trzy miesionce??? NIE NIE NIE I NIE, POSWIENCILEM NA TO LATA TRENINGU, mase czasu wysilku i wkladu dopracowalem swoja technike i poznalem wlasne mozliwosci i organizm, penisa. Wiec puscic mozesz miedzy bajki ze zrobisz to w kilka tygodni czy miesiecy fakt faktem sa osoby podatne na trening przykladem jest Nosferatis ktory to pompka w okolo pol roku zrobil cos okolo 3,5cm ponprostu trafil w dziesiatke z metoda treningu pod siebie i ma penisa podatnego na powiekszenie, ale zdradze pewien sekret Ty tez tak mozesz bo bardzo dozo zalezy od tego czy trafisz w odpowiednia metode treningowa ja swoja znalazlem po kilku latach treningu i nie chce zapeszac ale powinna mi dac nawet do 8mm wzrostu na miesionc tyle mi dala cwiczac dwa miesionce temu po 30dniach treningu bylem w szoku ze ryle uzuskalem mierzylem chyba przez tydzien codzien wiec pomylki nie moze byc ale musialem przerwac teraz powrocilem. Dojscie do perfekcji kosztowalo to sporo czasu ale teraz mam nadzieje zebrac
owoce swojej pracy.

Motywacja czym ona jest?, wiele osob mysli sobie ze to branie przykladu z ludzi ktorzy cos osiagneli i tak to pomaga ale co jak nasz idol, idolka przestanie odnosic sukcesy skonczy z tym co robi itd i co wtedy gdy Kadeon przestanie juz powiekszac i pisac bo kiedys tak moze sie stac?, odpowiedz jest jedna to WY SAMI MUSICIE BYC DLA SIEBIE MOTYWACJA I CZERPAC JA Z WLASNYCH SUKCESOW TYLKO TAK OSIAGNIECIE WYMARZONE CELE W ZYCIU OBOJETNIE CO TO BEDZIE PO PROSTU RUB TO CO KOCHASZ TO CO CIE INSPIRUJE A GWARANTUJE CI ZE JAK BEDZIESZ ZDYSCYPLINOWANY I NIE ULEGNIESZ NIE ZLAMIESZ SIE PO DRODZE OSIAGNIESZ SUKCES.

Wiec sami widzicie ile czasu zajmuje dojscie do sukcesu czy solidnych wynikow i to tylko czesc moich uwag, teraz WAS ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I WLASNYCH SPOSTRZEZEN I DZIELENIA SIE SWOIM DOSWIADCZENIEM.
[
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
rafalsb 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 19 Mar, 2018   

Kadeon jeśli masz autyrytet wewnetrzny i zdolnosc samomotywacji to zakładaj swój bzines. Z tego co piszesz nie masz teraz łatwej sytuacji, więc zrob sobie solidny plan i realizuj.

Mój ostatni wyjazd za granice był ok 6 lat temu. Pracowałem przez agencje pracy w byle jakich robótkach jak każdy inny. Tylko, że coś nas różniło. Inni po pracy piwko, laptop, pizza, w weekend chlanie.

Ja po pracy trening, i rozwijanie biznesu online w Polsce, a weekendy mimo słabego języka sam na miasto wyjść do ludzi. Każdy inny gadał jakie ma plany jak wróci do Polski i skończyło się tak, ze są tam nadal. Co najwyżej zmienili pracę na trochę lepszą.

Ja, gdy wróciłem do Polski w pierwszy weekend zarobiłem więcej, niż przez miesiąc pracy w UK, a dziś żyje wygodnie ze swojego biznesu. Błędy młodości kosztowały mnie dziesiątki tysięcy długów, które spłaciłem już swoim biznesem w międzyczasie żyjąc na wysokim poziomie.

Dziwię się, ze chłop z wigorem jak Ty nie robi wszystkiego, żeby stworzyć sam swoje imperium finansowe będąc jego szefem. Są ludzie stworzeni do etatu, ale nie wydajesz się takim.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 20 Mar, 2018   

Witaj Rafal, moja sytulacja jest naprawde trudna i nie jeden by sie poddal na moim miejscu, plan mam opracowany i przygotowany a tym planem jest zrobic wszystko by uaratowac moja Ukochana i wszystko robie dla Nas bysmy mogli byc szczesliwi Razem w przyszlosci dopiero jak sie uporamy z tym co teraz bede myslal nad wlasnym biznesem inaczej nie ma szans. I nie jestem stworzony do robienia na etacie czuje ze stac mnie na cos wiencej bez obrazy dla innych z tym nasz racje Rafal.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
bathmate
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 24 Mar, 2018   

dawaj z tematem! fajnie się czyta
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 24 Mar, 2018   

Tak ale bez Was Nie Ma DYSKUSJI!!!, a prawie nikt sie nie wypowiedzial w tym temacie lub nie zadal konkretnego pyt wiec z kim mam prowadzic dyskusje??.

[ Dodano: Sob 24 Mar, 2018 ]
Aha Rafal masz racje bo wiekszosc woli usiasc z du.... i wypic piwo i nic nie robic bo sie na robilo nie mowie bo sam nie kiedy jestem tak zmeczony ze zasne ale prawda jest jedna ze jak sie nie poswiencisz to nie masz nic wiec ruszyc cztery litery i brac sie za siebie.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 24 Mar, 2018   

Spróbujmy doprecyzować intencje Kadeona przy zakładaniu tego tematu.
Jeśli dobrze rozumiem, problem sprowadza się do prostego pytania: Jak osiągnąć sukces?
Odpowiedź jest zazwyczaj trywialna.
Sukces osiągamy poprzez cierpliwy i mozolny wysiłek.
Ale czy tylko?
Bywa tak, że przy realizacji wymarzonego celu pomogą nam przyjaciele, rodzina. Czasem pomoże przypadek (zbieg okoliczności).
(Napoleon, przebierając wśród kandydatów na dowódców wojskowych, pytał gościa, czy dopisuje mu szczęście).
Dobry chrześcijanin ma prawo liczyć na pomoc z nieba.
A zdarza się też tak, że wszystko zawodzi i nasze marzenia trzeba odłożyć do lamusa.
A jeszcze, może się okazać po latach, że ten osiągnięty sukces przyniósł nam gorycz i rozczarowanie.
Dobrze byłoby, jednak, usłyszeć (przeczytać) tu na forum historie poszczególnych osób, które zrealizowały (choćby częściowo) swoje zamierzenia.

Zdaję sobie sprawę, że wielu rozmówców nie dorosło do takich tematów. Największym problemem jest dla nich zagadnienie "Czy można się masturbować szczoteczką do zębów".
Mimo to, zachęcam wszystkich, aby opowiedzieli o swoich marzeniach i próbach ich realizacji.

Ja sam, mógłbym napisać wypracowanie na kilka stron w tej kwestii, ale powstrzymam się tym razem od komentarzy (przynajmniej na jakiś czas), aby nie zdominować dyskusji.

Nie krępujmy się trudnością z wysławianiem, czy formułowaniem myśli.
Kadeon ma problemy z gramatyką i ortografią, pisze nieporadnie, ale za to z pasją i uczuciem.
Pokażmy, że nie jesteśmy gorsi.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 24 Mar, 2018   

Tom ty zawsze potrafisz mnie zainspirowac do pisania i wyrazania swoich mysli, napisales o pasji i uczuciu z ktorym pisze zauwazyles to juz dawno chodz robie blendy to bledna przy tresci przekazu bo staram sie zainspirowac czytelnik i dac mu do myslenia i wyciagania wnioskow moja pasja do pisania to cos wiencej niz sie moze wydawac to pewien dar zawsze slowem pisanym umialem wiecej wyrazic niz mowionym. Pisze z uczuciem bo zdradze kolejny sekret jestem romantykiem umie pisac wiersze ktorych moja moza i natchnieniem jest moja Ukochana. Chce tez pokazac w tym temacie jak wielka sile ma Milosc wielu mowi mysli co on pier..... realia sa inne itd a ja odpowiem ze realia i swiat wykreowany przez innych to nie Nasz swiat bo jesli sie ma swoja tozsamosc i wlasne zdanie wartosci takie jak honor, Milosc do swojej ukochanej, niezlomna wole jesli sie nie poddamy presji otoczenia to dostrzezemy cos wiencej ze jestesmy soba i mamy swoje zasady i wartosci. Staram sie pokazac wszystkim co to znaczy byc prawdziwym Mezczyzna, mam swoja wewnetrzna dume tak jestem dumny z tego jakim jestem czlowiekiem. Sporo sie przed Wami otworzylem Kochani teraz wasza kolej to co napisalem te cechy haraktetu prowadza do sukcesu i wewnetrznej motywacji i realizacji wlasnych celow w zyciu.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 27 Mar, 2018   

Kadeon, piekne slowa napisales. byles i jestes inspiracja dla wielu chlopakow ktorzy borykaja sie z malym przyrodzeniem ze mozna osiagnac wymarzone cele jesli sie bardzo chce. tak jak w zyciu - nic nie przychodzi latwo, z doswiadczenia wiem ze to co osiagniemy ciezka praca jest duzo wiecej warte. w sytuacji w ktorej sie znalazles nic dziwnego ze przerzucasz wszystkie sily na pomoc ukochanej, moze jakos spolecznosc tego forum moglibysmy ci jakos pomoc? chocby niewielka pomoc ale w sile setki czy tysiaca uzytkownikow dalaby namacalny efekt.
jesli masz dziewczyne ktora kochasz, jest ona tobie wierna, kochacie sie prawdziwa miloscia - trzymaj sie tego jak tylko mozesz. w dzisiejszych czasach trudno trafic na osobe ktora mozna obdarzyc 100% zaufaniem, taka ktora nigdy nie zdradzi, nie potraktuje twojego serca jak zuzyty smiec ktory mozna wrzucic do kosza i o nim zapomniec. badz dla niej wszystkim, zycze ci aby wszystko sie poukladalo.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 27 Mar, 2018   

Dziekuje bear834 wzruszyly mnie twoje slowa, powiem jedno nigdy tak nie kochalem i nie bylem kochany moja Ukochana zrobila cos bardzo waznego pokazala mi swiat a raczej to w jakim otoczeniu zyje zdejmujonc lukrowa polewe i pokazujonc mi prawde z miloscia i sercem to zrobila a gdy nadzedl czas w ktorym wszyscy we mnie zwatpili ona nie byla przy mnie jedna jedyna sprawila ze po wypadku i zlamanym ktegoslupie zaczolem cwiczyc i wyszedlem z tego ona jedna we mnie wierzyla wyzdrowialem dla Niej stanolem na nogi przejzalem na oczy ale zycie to nie bajka i jej blendy przeszlosci ja teraz dopadly myslala ze ja zostawie jak zabawke i pozuce bala sie myslala ze jeszcze nie do konca moze mi zaufac po swoich wczesniejszych przejsciach ale mi to przez mysl nie przeslo wogolw tylko by ja uaratowac i zrobic WSZYSTKO NAWET ZA CENE POSWIENCENIA WLASNEGO LOSU CZY ZYCIA TAK MOCNO JA KOCHAM.

I dzieki za pomoc nie ukrywam przydala by sie ale nie chce by zle to zostalo odebrane tutaj.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 28 Mar, 2018   

Wracamy do tematu "Zbiórka dla Kadeona".
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2018   

No ja mam plan trochę zrzucić kg, dawaj z tematem bo czekam na kolejny wpis.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group