Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pompka i co dalej?!
Autor Wiadomość
majkelos 

Dołączył: 29 Mar 2015
Posty: 28
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 29 Mar, 2015   Pompka i co dalej?!

Witam jestem tu nowy i zastanawiam sie nad zakupem tej pompki http://www.allegro.pl/sho...item=5141981247
i mam pytanie czy po napompowaniu i opuchnieciu mam zostawic ta silikonowa uszczelke by krew tak szybko nie odplynela ? czy musze dokupic jakis pierscien uciskowy ? prosze o szybka odpowiedz i wgl czy ktos uzywal juz tej pompki :?:



czy nikt nie odpowie mi na moje pytanie ?

[ Dodano: Pon 30 Mar, 2015 ]
Widzę ze forum nie spisuje się
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 01 Kwi, 2015   

Ja nie uzywalem tej nakladki, mozna uzywac ale moim zdaniem nie ma to wiekszej roznicy. Mi było poprostu wygodniej bez, za duzo pier,dolenia z nakladka bylo ;) . Jedynie wada bez nakladki ze moze Cie troche z poczatu bolec kosc lonowac przy wiekszym podcisnieniu i moze uciekac szybko powietrze jesli masz maly obwod penisa. Pierscien uciskowy wskazany po treningu jak najbardziej
 
 
majkelos 

Dołączył: 29 Mar 2015
Posty: 28
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

Przyszła do mnie ta pompka i chyba coś robię nie tak nie wiem może zaduza nie widzialem jest uszczelka ale po trzymaniu próżni ani wzwod nie zostaje ani nie wydaje się być większy może macie jakieś podobne przygody z pompkami? Proszę pomocy! !!!

[ Dodano: Nie 05 Kwi, 2015 ]
Dodam że przy pompowaniu mój wywód wcale się nie trzyma i nie mam erekcji nie wiem czy to pompka do dupy czy tak naprawdę one nie działają czy ktoś mi to wyjaśni
 
 
penis.com.pl
andropenis
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 27 Cze, 2015   

Witam,

Nie wiem czy temat aktualny, ale podpowiem co nie co.

Kupiłem tą pompkę co Ty, niestety dla mnie jej średnica 6,5 cm! jest stanowczo za duża.

Wszystko zależy od Twoich wymiarów aktualnych. Zmierz swoje wymiary przy pełnej erekcji u podstawy i długość.

Tutaj taka mała tabelka :) Niestety jest w calach, wygląda to tak, że jeśli masz 15cm (w podstawie penisa) w obwodzie to powinieneś mieć pompkę o średnicy 5cm.

3.50" - 4.74"----------------------1.50"
4.75" - 5.24" ---------------------1.75"
5.25" - 5.99" ---------------------2.00"
6.00" - 6.74" ---------------------2.25"
6.75" - 7.50" ---------------------2.50"
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2018   

koniec tematu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group