Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Do jakiego lekarza się udać?
Autor Wiadomość
mampytanie 

Wiek: 30
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Wawa
Wysłany: Wto 31 Lip, 2012   Do jakiego lekarza się udać?

Cześć, chodzi o to, że mam to lekkie spodziectwo, znaczy to, że w żadnym wypadku mi to nie przeszkadza np. w oddawaniu moczu. Rzecz rozchodzi się o wygląd, chciałbym coś z tym zrobić, do jakiego lekarza się z tym najlepiej udać? Kiedyś jak byłem u urologa to powiedział, że on tego nie zrobi. Wiek 18 lat.
 
 
stefffffcio 

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 74
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 31 Lip, 2012   

Do urologa, ale do kliniki. W miastach w których mieszczą się uniwersytety medyczne, są też kliniki, tam pracują specjaliści którzy operują przeróżne przypadki i napewno tam się Tobą zajmą. Napewno są do nich kolejki, ewentualnie możesz próbować namierzyć lekarza pracującego w klinice, tylko prywatnie, oni czesto pracują też w prywatnych placówkach. Jesli chodzi o konsultacje w ramach NFZ (bezpłatnie) potrzebne Ci skierowanie do urologa od lekarza rodzinnego :) lepiej to zoperować jak najszybciej i pozbyć się poroblemu :)
_________________
gg: 15545620
 
 
 
yyylll 

Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 26
Skąd: PO
Wysłany: Wto 31 Lip, 2012   

stefffffcio napisał/a:
Do urologa, ale do kliniki. W miastach w których mieszczą się uniwersytety medyczne, są też kliniki, tam pracują specjaliści którzy operują przeróżne przypadki i napewno tam się Tobą zajmą. Napewno są do nich kolejki, ewentualnie możesz próbować namierzyć lekarza pracującego w klinice, tylko prywatnie, oni czesto pracują też w prywatnych placówkach. Jesli chodzi o konsultacje w ramach NFZ (bezpłatnie) potrzebne Ci skierowanie do urologa od lekarza rodzinnego :) lepiej to zoperować jak najszybciej i pozbyć się poroblemu :)

Nie wiem jak w warszawie, ale u mnie jeśli chcesz aby przyjęli Cię do poradni przyklinicznej musisz okazać skierowanie od lekarza konkretnej specjalności, na którą chcesz być leczony w tej klinice a nie od lekarza POZ.
 
 
penis.com.pl
viamax
stefffffcio 

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 74
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 31 Lip, 2012   

Pierwsze słysze o takiej praktyce, zapewne to wewnętrzne zarządzenie kliniki, bo wedle finansowania przez NFZ nie ma rozróżnienia na poradnie specjalistyczne "zwykłe" i znajdujące się przy klinice. Tak czy siak, niech się chłopak orientuje w tym kierunku :P w W-wa nie trzeba mieć takiego skierowania, tak powiem :P
_________________
gg: 15545620
 
 
 
Adamnut 

Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 2
Skąd: ankara
Wysłany: Czw 26 Kwi, 2018   

Chciałbym też wiedzieć. Jestem taki, jaki jesteś. Nie wiem, co powinienem pójść do lekarza.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Kwi, 2018   

zamykam temat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group