Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wieszanie ciężarków na penisie.
Autor Wiadomość
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2018   

Można coś kupić... Ale po co! można coś samemu zrobić :) . Addagio obejma też pewnie może być nie wiem jak przy większym obciążeniu będzie się spisywać. Ja sobie zrobiłem w dwie godziny tak jak pisałem wyżej, tylko dwie płytki metalowe pod nie skóra i wszystko skręcane śrubami. Wieszałem 1kg i było spoko myślę, że na tym urządzeniu spokojnie mogę dojść do 3kg. Zobaczymy po 2 miesiącach treningu 3 serie dziennie po 20 minut i zwiększać stopniowo obciążenie czy będą jakieś wyniki :) .
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2018   

Kamil_tak widzę że masz żyłkę majsterkowicza i dobrze po co kupywać jak można coś samemu zrobić:) a pewnie sprawdzi się równie dobrze, wiec ciesze się ze temat budzi zainteresowanie bo nikt nie próbował tego sposobu u Nas na forum.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

To jest dobre, bo się zawiesza i nic więcej nie trzeba robić. Temat super, wczoraj zrobiłem 4 serie po 20 minut z 0,8 kg. Dopiero czuć jak wyciąga ciężarek w pozycji leżącej, nogi na podłodze a plecy na łóżku robi się spory kąt pomiędzy ciężarkiem a wieszadełkiem :) . Urządzenie zaczepia sie może w 3 minuty. Taki ciężarek jak 0,8kg to mogę przyczepiać na samej tej skórze co jest pod płytką metalową. To obciążenie jest jeszcze małe słyszałem, ze w stanach mieli dopiero dobry wzrost od 3kg ale trzeba do tego penisa przygotować :) .
 
 
penis.com.pl
bathmate
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

Kamill_tak, moglbys wrzucic foto swojej konstrukcji? ciekawe jak to rozwiazales z plytkami.
 
 
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2018   

Wyślę coś tylko jak będę miał więcej czasu. Wczoraj zrobiłem tylko 2 serie i co takie moje obserwacje, ze z obciążeniem trzeba powoli iść do przodu. Wszystkie tkanki penisa muszą się przyzwyczajać do obciążenia i do tego trzeba czasu. Ćwiczenie jest nawet niebezpieczne, bo jak ktoś np. wiesza 2kg i czuje się pewnie przy tym obciążenie i chce sobie podwoić wagę to może się to dla niego źle skończyć. Ja wczoraj zrobiłem przeskok z 0,8 na 1,6kg bo innego mniejszego obciążenia nie miałem i co mała kontuzja jest. Takie siły działają na pena :) , też trzeba się nauczyć dobrze wieszać, aby technika była dobra i wszystko szło w linii prostej i to trzeba zrobić na małych obciążeniach.
 
 
Endriu2212 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 25
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2018   

Jak wy wieszacie ciężary na penisie? Normalnie przywiazujecie czy macie cos gumowego co zaciska sie na calego penisa czy jakies inne sposoby?
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2018   

Powinno się zwiększać ciężar co 0,3kg. Osobiście robiłem co 0,5kg.
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2018   

Gdy zaczynamy od dobrego obciążenia to kolejne powinno być większe o 10-15%. Zazwyczaj dodaje się je co tydzień-dwa. Dla początkujących dobrym rozwiązaniem jest tzw: sock hanger. Potrafi wytrzymać do jakichś 10-12lbs czyli 5-6kg. Najlepiej związywać sznurkiem który nie wżyna się zbyt mocno i nie rozciąga się. Związywać z kilku stron (4) by ścisk był rozprowadzony na całej powierzchni, a nie tylko w jednym miejscu.
 
 
dick18 

Dołączył: 03 Kwi 2018
Posty: 13
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2018   

Można kupić jakiś taki zestaw do wieszania ciezarkow w Polsce nie przez aliexpres? Pokażcie jak coś zdjęcia swoich zestawów bo wszyscy gadają ile wieszaja a żadnych fotek nie ma ;)
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2018   

dick18 napisał/a:
Można kupić jakiś taki zestaw do wieszania ciezarkow w Polsce nie przez aliexpres? Pokażcie jak coś zdjęcia swoich zestawów bo wszyscy gadają ile wieszaja a żadnych fotek nie ma ;)


W Polsce ciężko je dostać, czasami jakieś okazje się trafiają na stronach z gadżetami erotycznymi. Zawsze można zrobić samemu, nawet z kagańca dla psa. Podobno niezłą wytrzymałość ma. Ja używam tego ze skarpety i na spokojnie przez 20min, 3kg daje radę bez większego bólu. Byle dobrze zamocować na penisie, po kilku dniach człowiek nabiera wprawy w tym. Mogę zrobić wieczorem zdjęcie jak to wygląda podczas treningu ale wątpię że kogoś interesuje taka "prowizorka".
 
 
dick18 

Dołączył: 03 Kwi 2018
Posty: 13
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2018   

Mnie interesuje :)
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2018   

Próbowałem sock hanger, to minusem jest to, że nie widzisz co się z główką penisa. Czy dopływa krew itd.
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2018   

_kammillo napisał/a:
Próbowałem sock hanger, to minusem jest to, że nie widzisz co się z główką penisa. Czy dopływa krew itd.

Po 4 dniach doszedłem do wprawy i nawet da radę godzinę bez przerwy w tym siedzieć. Tylko trzeba odpowiedni uścisk zrobić. Ja sprawdzam to dotykając grzybka, jak jest miękki to znak że krew normalnie w nim płynie.
 
 
penis.com.pl
bathmate
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2018   

Pavalt napisał/a:
godzinę bez przerwy


a to nie lepiej z przerwami? niż tak intensywnie przez godzinę działać ?
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2018   

onesa napisał/a:
Pavalt napisał/a:
godzinę bez przerwy


a to nie lepiej z przerwami? niż tak intensywnie przez godzinę działać ?


To był tylko test by sprawdzić czy czegoś zmienić nie muszę. Normalnie robię 2-3x po 30min + rozgrzewka z mniejszym ciężarem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group