Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Oponka/załupek miesiąc po obrzezaniu [ZDJĘCIA]
Autor Wiadomość
mamtegodosc 

Wiek: 26
Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 31 Mar, 2018   Oponka/załupek miesiąc po obrzezaniu [ZDJĘCIA]

Hej,

dokładnie miesiąc temu zostałem poddany zabiegowi obrzezania częściowego z powodu stulejki całkowitej. Od pierwszych godzin po operacji żołądź pozostawała na wierzchu, a napletek był odciągnięty. Lekarz, który mnie operował nic nie mówił o naciąganiu napletka zarówno dzień po jak i na pierwszej wizycie kontrolnej tydzień po zabiegu. Penisa nosiłem cały czas w górze, do pewnego momentu oponka się zmniejszała, aż w końcu jej zmniejszanie wyhamowało i od około 1,5 tygodnia jest tego samego rozmiaru.

Wczoraj poszedłem do niego po raz 3, tym razem ponad miesiąc po. Oponka nadal się utrzymuje, ale jest ona dosyć mała w porównaniu do tych tutaj na forum. Podczas wizyty usunął mi ostatnie szwy, a właściwie to, co z nich zostało (były rozpuszczalne) i naciągnał napletek na żołądź. Nie było to właściwie w ogóle bolesne, a jedynie nieco problematyczne, bo miał on problem z przepchnięciem napletka przez oponkę oraz z tym, że napletek sam wraca za żołądź. W końcu się udało i wczorajszy dzień od 17:00 do dzisiejszego ranka przechodziłem z nałożonym napletkiem. Był on nieco ciasny, zakrywał 1/3, może 1/4 żołędzi i widać było, że mocno ją uciska.

Obecnie sprawa wygląda tak, że wróciłem do punktu wyjścia, bo napletek w końcu samoczynnie zsunął się z powrotem za żołądź a ja nie mogę go naciągnąć tak, jak zrobił to lekarz, tzn. nawet gdy mi się to udaje, to penis jest w dość nienaturalnej, wepchniętej w ciało pozycji, a jak tylko go puszczę napletek wraca na swoje miejsce.

Co mam zrobić w tej sytuacji? Sam raczej go nie naciągnę na stałe, przykleić/przytrzymać także nie ma za co. Czy mogę chodzić z odciągniętym napletkiem i liczyć na to, że oponka się wchłonie tak czy siak? A może jechać na SOR? To ostatnie rozwiązanie wydaje mi się dosyć optymalne, z tym, że za każdym razem nie będę przecież tam jeździł, aby mi go naciągali jak tylko się zsunie.

ZDJĘCIA:
https://imgur.com/a/BRn57

Jak to oceniacie? Będzie coś z tego jeszcze czy potrzebna poprawka?
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2018   

Witaj

Jak byłeś obrzezany, to nie naciągniesz napletka na całą żołądź. Ja chodzę z całkowicie ściągniętym napletkiem i dostrzegam tylko plusy tego rozwiązania.
Poczekaj jeszcze z tydzień i obserwuj, jak będzie się zmniejszać to dobrze, jak zacznie puchnąć idź do lekarza.
 
 
mamtegodosc 

Wiek: 26
Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2018   

Byłem obrzezany częściowo, więc tego napletka jeszcze tak 1/2 żołędzi jest, ale nie mogę go naciągnąć przez tą oponkę - zrobiła się już dość twarda. Lekarz z dużym trudem dał radę ten napletek nałożyć, ale niestety po kilku godzinach wrócił on na swoje miejsce. :(

Z tego co czytałem na innym forum, to może już nigdy nie zniknąć i będę musiał poddać się zabiegowi jeszcze raz i zostać obrzezany całkowicie. :cry: Nie żal mi napletka, a jedynie nie chcę jeszcze raz przechodzić przez ten ból w trakcie i przez pierwsze tygodnie po zabiegu - to horror. :(
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2018   

Smaruj małego kremami albo jakimiś oliwkami aby skóra miała lżej się zsuwać. Jak opuchlizna nie zejdzie po 3/4 dniach to udaj się do lekarza.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2018   

Kuba85 napisał/a:
Jak opuchlizna nie zejdzie po 3/4 dniach to udaj się do lekarza.

Bardzo dobra rada, posłuchaj kolegi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group