Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zwiększenie ukrwienia i erekcji za pomocą jelq
Autor Wiadomość
MyNewDick 

Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 11
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pią 16 Mar, 2018   

Witaj tom-sta664

wracając do tematu l-argininy chciałbym dodać, że sama suplementacja tym aminokwasem nie zwiększa masy mięśniowej. Ja stosuję argininę z kreatyną przed treningiem - podobno "krea" lepiej się wchłania (pół dawki kreatyny przed i pół dawki kreatyny po treningu). Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu masy to poczytaj trochę o specyfiku zwanym "sarsaparilla" - podobno wielu kulturystów i sportowców stosuje to zioło jako zamiennik syntetycznych środków dopingujących. Nie natknąłem się jednak na żadne naukowe badania potwierdzające tę tezę. Więcej możesz znaleźć np tutaj

http://www.naturalneoczys...i-oczyszczenie/

Jeśli chodzi o moją skromna osobę to nie wiem co byś chciał wiedzieć. Jestem prawie 40 letnim mężczyzną, singlem, z racji pracy zawodowej sporo czasu spędzam przy komputerze (jak większość współcześnie pracujących), aktywność fizyczna to moje hobby a nie konieczność, dbam o swoje ciało jak i intelekt :lol:

P.S. lubię powieści Roberta Ludluma

pozdrawiam Cię
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 19 Mar, 2018   

Ja też cenię Roberta Ludluma.
Ale również Toma Clancy'ego i Alistaira Macleana.
Wychowałem się na literaturze klasycznej (Sienkiewicz, Prus, Zofia Kossak) i poezji romantycznej ( Mickiewicz, Norwid, Lechoń).
Ostatnio zgłębiam tajemnice fizyki kwantowej ( Zbigniew Jacyna Onyszkiewicz) i dla odmiany słucham wykładów Kenta Hovinda, który dowodzi bezsensu teorii ewolucji. Interesuję się historią i filozofią. Zresztą, prawie wszystkim.

Piszesz, że jesteś singlem. Czy to znaczy, że nie masz żadnej dziewczyny, bliskiej twojemu sercu? Może, masz jakieś kompleksy?
Ćwiczysz PP? Bo, zdaje się, że dysponujesz niezłym sprzętem. Jeśli osiągnąłeś to pracą rąk własnych, podziel się z kolegami tajemnicą sukcesu.

Spróbuję tej Sarparilli, którą mi polecasz na przyrost masy.

Kadeon zaczął nowy wątek na temat osiągania wymarzonych celów. Spróbuj włączyć się do dyskusji.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 19 Mar, 2018   

Witam ja o L arganinie sie nie wypowiem nie bralem moje suple na silce to kreatyna bialko serwadkowe i witaminy z tluszczami a i mineraly to mi w zupelnosci wysrarczylo reszta z diety czerpalem a wlasnie i jak sie nie wyspalem to przed treningowka.

Tak jak Tom wspomnial zapraszam do nowego tematu: http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=18062

Mysle ze calkiem fajny temat zalozylem go bo widze na przykladzie tego forum ze wiele osob cos robi i rezygnuje a to blond, wiec wbijac i dzielic sie swoim doswiadczeniem i marzeniami.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 19 Mar, 2018   

kadeon, tom-sta664, już wystarczy reklamowania tego nowego tematu
 
 
MyNewDick 

Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 11
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Wto 20 Mar, 2018   

tom-sta664,

widzę, że masz również bardzo podobne zainteresowania naukowe do moich. Polecam Ci książkę: "Ostateczne wyjaśnienia wszechświata" Michał Heller. Książka porusza zagadnienia powstawania wszechświata z perspektywy filozofii i fizyki. Bardzo fajnie się nią czyta - mimo, że nie jestem naukowcem.

Jeśli chodzi o budowanie masy mięśniowej to nie wiem jak wygląda Twoja dieta. Z tego co kiedyś pisałeś to pierwszy posiłek jadasz ok południa. Moim zdaniem to trochę późno. Jaki masz bilans kaloryczny? Ja po 8 rano jestem już po omleciku z twarogiem (ok 40g białka, 40g węgli i 20 tłuszczy) bilans kaloryczny ok 800-1000 kcal.

Na chwilę obecną jestem singlem i tak to chyba pozostanie przez jakiś czas - co nie oznacza, że nie spotykałem się z dziewczynami. Oczywiście jestem otwarty na jakąś fajną błękitnooką blondyneczkę :mrgreen:

Jeśli chodzi o moje PP to postaram się kiedyś opisać jak to wygląda, gdy uporządkuję tę wiedzę

Natomiast jeśli chodzi o kwestię zwiększenia i wzmocnienia erekcji to przy ćwiczeniach pomaga również kombinacja l-argininy, Tribulus terrestris, cynku, magnezu i witaminy B6. Najlepiej jak to wszystko jest skomponowane w jednej tabletce. Warto poszukać takich suplementów
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group