Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mam wielki problem jestem załamany

jestem załamany pomocy
ankieta jestem załamany pomocy
66%
 66%  [ 4 ]
Ankietaj estem załamany pomocy
33%
 33%  [ 2 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
grzesiek5005 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 12 Sie, 2006   Mam wielki problem jestem załamany

witam
chciałbym sie dowiedziec czy ja jestem na straconej pozycji. Jestem smiertelnie załamany nie wiem co mam zrobic ze soba gdzie sie podziac. od niedawna zauwazylem ze cos sie niedobrego zemna dzieje. W woreczku na jednym jadrze zauwazyłem zgrubienie dokładniej sie przyjrzałem i sadze ze to jest zylak (zylaki) albo guz czasami strasznie mnie to boli. Czy jest to uleczalne i czy ja bede bezpłodny.prosze pomocy z gory dziekuje i pozdrawiam
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Wrz, 2006   

Myślę, że lekarz odpowie na to pytanie lepiej niż ktokolwiek z użytkowników forum. Polecam lekarza pierwszego kontaktu, który wyda skierowanie dalej.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2006   

pojdziesz do chirurga

on stwierdzi przydatek na jadrze .. kaze usunac i bedziesz mial po problemie .. szrzej opisalem to w temacie ' niepokojace jadro'

ale polecam lekarza pierwszego kontaku ;p
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Czw 05 Paź, 2006   

to jest prawdopodobnie kolejny przypadek skretu przydatka na woreczku mosznowym .. jest to pozostalosc po rozwoju jadra, zupelnie do niczego nie przydatna .. lekrzae usuwaja to ... rob oklady a altacetu i polez ze dwa dni .. nic nie rob powinno byc dobrzze, jesli nie pomoze skontaktuj sie lekarzem i wtedy Ci to usuna bedziesz mial spokoj... aa i UWAGA jesli zacznie zminiac kolor podpadajacy pod czarny NATYCHMIAST do lekarza !!! bo wtedy to moze oznaczac skret jadra .. a to jush nie zarty ;o

pozdrawiam i daj znac co i jak.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group