Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak zakończyć z tymi "nałogiem"?
Autor Wiadomość
kornel22 

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   Jak zakończyć z tymi "nałogiem"?

Witam
Mam pytanie, znacie może jakieś dobre rady na to jak zakończyć z tym nałogiem ? Masturbuje się już od nie wiem nawet ilu lat, praktycznie codziennie, ale mam już dosyć bo przez to moje życie seksualne z towarzyszkami robi się tragiczne sformuję to inaczej - miałem wiele okazji z nie jedną kobietą współżyć ale tego nie zrobiłem ze względu na obawy przed panem Flaczastym. Chociażby ostatnio miałem taką sytuację będąc w połowie stosunku nagle poczułem, że moje mięso przerodziło się w flaki z olejem :( i ten pieprzony wstyd i niezręczna dla mnie cisza/sytuacja...wrr!!
Domyślam się, że to w 95% jest wina "wiecznego" masturbowania się.
Chciałbym zaprzestać tego nałogu ale nie umiem ! Staram się nie masturbować uda mi się z jakieś 2 dni max potem głupio się tłumaczę, że od jutra już na pewno koniec.
Na dodatek jestem bezrobotny, nie mam jako takiego czasochłonnego hobby które by mi nie pozwalało myśleć o tym, całymi dniami siedzę w domu więc to też pewnie wynik - nudy.
Macie jakieś pomysły, może ktoś był w podobnej sytuacji ?
Proszę o pomoc, bo już mam dosyć "bzykania się" z samym sobą :/
Może ktoś z was przechodził przez coś podobnego i ma jakąś dobrą radę, chciałbym w końcu móc pójść do łóżka z dziewczyną bez obawy, że znowu będą falki z olejem.
Może jakieś porady psychola powinienem zasięgnąć?
Już jestem bezradny i palę się non stop ze wstydu, jeszcze raz proszę o jakieś odpowiedzi i porady.
Dobra kończę bo się za bardzo rozpisałem :)
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

odejsćie od kompo, internetu, sport, spacery i inne atrakcje, możesz zajrzeć na www.onanizm.pl
 
 
ooki27
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Sie, 2015   

skoncz pieprzyć z tym onanizm.pl

jądra, tak jak serce, mózg, żołądek, cały czas pracują wytwarzając testosteron i spermę. albo znajdziesz sobie koos z kim będziesz sie seksić albo będziesz walił konia. tyle w temacie
 
 
penis.com.pl
viamax
Pinoki0 

Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 75
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Pon 10 Sie, 2015   

Chyba mu nie pomożesz, post sprzed 5 lat... miejmy nadzieję, że już sobie użył ;D hahaha
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 10 Sie, 2015   

ooki27 chyba lubi sobie grzebać w starych tematach...
 
 
ooki27
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Gru, 2017   

niestety wszystkie tematy są stare
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 31 Gru, 2017   

ooki27, pomaganie a spamowanie w tematach żeby sobie licznik postów zwiększyć to są dwie różne sprawy.
Odgrzałeś już kilka starych tematów nic nie wniosły twoje posty - za całokształt leci ostrzeżenie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group