Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Za krotkie?
Autor Wiadomość
erikson23 

Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 16 Gru, 2017   Za krotkie?

Witam, mam 20 lat i mam pytanie czy to jest normalne wedzidelko czy jest za krotkie? Uniemozliwia to naprzyklad dziewczynie zrobienia mi reka... bo ciagnie i boli,a przez to automatycznie mi opada, czekac jeszcze czy myslec o chirurgu.Strasznie wplywa mi to na psyche,dlatego unikam stosunkow. Tez mam wrazenie ze przez to wedzidelko penis zakrzywia sie w lewo.

https://zapodaj.net/ce89ff93f830c.jpg.html
https://zapodaj.net/97bcd80be54fe.jpg.html
https://zapodaj.net/9b3de0a090d23.jpg.html

Czy wogole rozmiarowo jest ok? mam troche kompleksy,lecz tez wiem ze pozniej dojrzewam i moze jeszcze podrosnac,dlatego pytam czy ew operacja zakonczy moj rozwoj czlonka? Ma on 13/14 dl , 11-12 obw . Na tel otwierajcie zdj bo na kompie strasznie duze sa zdjecia i slabo widac.Czy wydluzenie wedzidalka moze jakos powiekszyc penisa, wizualnie lub fizycznie?
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 16 Gru, 2017   

Napisałem Ci w poczcie kilka słów.
Tom
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 17 Gru, 2017   

erikson23 napisał/a:
wiem ze pozniej dojrzewam

ile masz lat?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
erikson23 

Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 17 Gru, 2017   

20
 
 
MMalta 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 16
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 17 Gru, 2017   

Jeśli to powoduje jakiś dyskomfort to wybierz się do lekarza - na pewno nie zaszkodzi.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 18 Gru, 2017   

Wydłużenie wędzidełka moim zdaniem nie powoduje wydłużenia penisa.

Na tych zdjęciach nie widzę by było za krótkie. Dziwne ze boli. Ja mam takie, ze jak sie skore mocno naciagnie do ciała to pociaga za soba zoladz tez, ale to nie boli orzy recznej robocie.

Trochee brak zdjęcia z naciągniętym wędzidełkiem, chwile przed tym jak boli.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 19 Gru, 2017   

Jak masz z tym problem to dobrym rozwiązaniem byłoby udać się do lekarza
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 22 Gru, 2017   

erikson23, i co lekarz powiedział ?
 
 
erikson23 

Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 23 Gru, 2017   

Narazie sie do niego nie wybieram, slyszalem ze operacje czasami sie nie udaja lub sie traci przyjemnosc z sexu, bo wedzidelko jest mocno unerwione. A z tym moim rozmiarem,wplyw mial dotychczasowy styl zycia, bylem poprostu zapalonym bywalcem silowni + strasznie slabe krazenie przez papierosy,brak ruchu oraz mialem znikomy poziom testosteronu, polecam cynk i wit D w tydzien znaczaca poprawa tez boks boostoje tescia. Praktycznie w kilka dni moj czlonek odzyl, choc wiem ze to jeszcze nie to. W spoczynku ma juz kolo 8-9cm gdzie wczesniej przez majtki nic nie bylo widac tylko jadra. Pisze to poniewaz duzo na tym forum naaprawde duzo sie dowiedzialem moze komus to pomoze. Aha i to zagiecie jest bardzo znikome na realu, zawsze penis byl w lewo w majtkach i przy masturbacji, teraz sprobuje to jakos z czasem naprostowac. Mysle ze jeszcze zrobie z niego poteznego bydlaka i nie bedzie wstydu przed kobietkami :d Sylwetka przez 3 lata zbudowana i tylko z tym malym mialem zaleglosci ;p, naszczescie znalazlem to forum. Pozdro ! Jeszcze dodam ze mialem problemy z erekcja, wszystko powoli wraca do normy wystarczy zdrowy styl zycia, reszta niestety gen
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 24 Gru, 2017   

erikson23 napisał/a:
naszczescie znalazlem to forum

A dziękujemy za miłe słowa. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group