Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wąski pierścień napletka
Autor Wiadomość
mrpawelo 

Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 4
Skąd: WW
Wysłany: Pon 04 Gru, 2017   Wąski pierścień napletka

Witam Panowie. Jestem tu nowy, i chciałem podpytać Was czy mieliście lub macie taki problem z tematem wąskiego pierścienia napletka? Ogólnie wygląda u mnie to tak że podczas spoczynku skóra z penisa schodzi super ale podczas wzwodu jest gorzej. Niedawno byłem u urologa z tym tematem i doradził mi zabieg polejagący na nacięciu tego pierścienia. Troche się boje.
Chciałbym zapytać czy ktoś z Was miał tak lub ma taki problem ?
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Gru, 2017   

mrpawelo napisał/a:
Chciałbym zapytać czy ktoś z Was miał tak lub ma taki problem ?

Miał i to nie jeden. Ma to nazwę stulejka, a tematów jest mnogo.
Wszystko zależy czy stulejka jest duża. Z opisu wynika że nie ma tragedii, więc nie trzeba skalpela używać, wystarczy ćwiczyć, a skóra sama się rozciągnie.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 05 Gru, 2017   

mrpawelo, skorzystaj z opcji szukaj albo poprzeglądaj tematy
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Wto 05 Gru, 2017   

Żeby zaoszczędzić chłopcom tego typu problemów w przyszłości powinno się ich od razu po urodzeniu obrzezać. Ładniej i czyściej i bezpieczniej. Same zalety.
 
 
mrpawelo 

Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 4
Skąd: WW
Wysłany: Wto 05 Gru, 2017   

Panowie lekarz nie stwierdził stulejki tylko ten wąski pierścień.
Rozciąganie chyba już nie pomoże i najprawdopodobniej nacięcie wchodzi w grę. Jutro mam wizyte u urologa
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 06 Gru, 2017   

mrpawelo, to podziel się jutrzejszą diagnozą
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 07 Gru, 2017   

Ajay napisał/a:
Żeby zaoszczędzić chłopcom tego typu problemów w przyszłości powinno się ich od razu po urodzeniu obrzezać. Ładniej i czyściej i bezpieczniej. Same zalety.


Całkowicie sie z tym nie zgadzam i do tego uważam, ze ten pomysł jest szkodliwy.

W ogóle po urodzeniu dzieciaki maja napletki mocno przyklejone do żołędzi i tegobtez nie powinno ściągać, to samo zejdzie do okresu dojrzewania. Teraz nie mogę znaleźć filmiku nanktorymburolog tobtlumaczy ale jest jakiś art opisujacy to http://mamadu.pl/127977,d...-swoim-maluchom

Co do obrzeżania, to uważam, ze nie powinno sie dzieciom nic obcinać (włosy i paznokcie sie nie liczą ;) ), jaki sens ciac wszystkim, jeżeli stulejka przeszkadza tyłki kilku procentom co najwyżej. A jak ktoś chce sie w doroslosci pozbyć napletka to przecież wtedy nikt nikomu nie broni.

Pozdrawiam

Pozdrawiam
 
 
mrpawelo 

Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 4
Skąd: WW
Wysłany: Czw 07 Gru, 2017   

Witam Was ponownie, więc lekarz urolog stwierdził że ten pierścień który jest za główką kwalifikuje się do zabiegu - plastyka napletka polegać ma na nacięciu które wyeliminuje ucisk, oczywiście odbywać się to może w miejscowym znieczuleniu. Jeśli to nacięcie nie pomoże i nadal będę odczuwał ucisk to obrzezanie całkowite. Kurcze obrzezania nie chciałbym wykonywać - jakoś człowiek przyzwyczajony. A Wy Panowie co radzicie ?

[ Dodano: Czw 07 Gru, 2017 ]
https://postimg.org/image/6ivdduqd1/

Dodaję zdjęcie jak to u mnie wygląda.
Czy u Was też występuje taki pierścień ?
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 08 Gru, 2017   

Ale boli Cie to podczas wzwodu? Czy tylko ze podczas wzwodu mnie możesz naciągnąć napletka z powrotem na żołądź? Swoja droga piękna szeroka koronę masz. Na pewno partnerkom bedzie przyjemnosc sprawiać! A jak przed wzwodem masz napletek na żołędziu i tak Ci stanie to możesz odkryć żołądź? Boli wtedy? Na tym zdjęciu nie widzę dokładnie nktorym miejscu jest najciaśniej, czy zaraz pod korona i tego nie widać czy poniżej to co widać, bo to co widać źle nie wygląda.

A i czy krew z zoledzia gdy erekcja ustepuje bez problemu odplywa?

Pozdrawiam
 
 
mrpawelo 

Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 4
Skąd: WW
Wysłany: Pią 08 Gru, 2017   

[quote="DTTPO"]Ale boli Cie to podczas wzwodu?
czasem tak to zależy, raczej to ucisk i dyskomfort


Czy tylko ze podczas wzwodu mnie możesz naciągnąć napletka z powrotem na żołądź?
Podczas wzwodu ciężko z powrotem naciągnąć napletek na żołądź ale jak jest mokra żołądź to jakoś daje rade :)


A jak przed wzwodem masz napletek na żołędziu i tak Ci stanie to możesz odkryć żołądź?
Tak podczas wzwodu naciągnę nie ma problemu tylko póżniej pojawia się ten pierścień który uciska

Boli wtedy? Na tym zdjęciu nie widzę dokładnie nktorym miejscu jest najciaśniej, czy zaraz pod korona i tego nie widać czy poniżej to co widać, bo to co widać źle nie wygląda.

Dodam tu zdjęcie, może na tym zdjęciu będzie wyraźniej to zaznaczone
https://postimg.org/image/oggk0uyp1/


A i czy krew z zoledzia gdy erekcja ustepuje bez problemu odplywa?
tak z tym nie ma problemu. Najgorsze to to że jak żona chce się nim pobawić to ciężko niekiedy odprowadzić napletek na żołądź no i urolog stwierdził że to przez ten pierścień.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 09 Gru, 2017   

Niestety nowe miałem nic skalpelem poprawiane, a najbardziej kogoś takie onopinia by sie tutaj przydała.

Z tego co piszesz, nie jest źle, i bez zabiegu spokojnie dalej możesz funkcjonować, tylko troche brakuje ruchu skóry podczas erekcji.

Nie powiem czy warto spróbować, pewno można i raczej ryzyko, ze będzie gorzej niewielkie. Dokładnie niebwiem jak takie naciecie się robi, bo rozumiem, ze to jeszcze nie chodzi o obrzezanie? To pod skosem chce naciąć, żeby sie poszezylo?

Może jeszcze ktoś z doświadczeniem odpisze, żeby pomoc decyzje podjąć.

Trzymaj sie!
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Pon 11 Gru, 2017   

DTTPO napisał/a:
Ajay napisał/a:
Żeby zaoszczędzić chłopcom tego typu problemów w przyszłości powinno się ich od razu po urodzeniu obrzezać. Ładniej i czyściej i bezpieczniej. Same zalety.


Całkowicie sie z tym nie zgadzam i do tego uważam, ze ten pomysł jest szkodliwy.

W ogóle po urodzeniu dzieciaki maja napletki mocno przyklejone do żołędzi i tegobtez nie powinno ściągać, to samo zejdzie do okresu dojrzewania. Teraz nie mogę znaleźć filmiku nanktorymburolog tobtlumaczy ale jest jakiś art opisujacy to http://mamadu.pl/127977,d...-swoim-maluchom

Co do obrzeżania, to uważam, ze nie powinno sie dzieciom nic obcinać (włosy i paznokcie sie nie liczą ;) ), jaki sens ciac wszystkim, jeżeli stulejka przeszkadza tyłki kilku procentom co najwyżej. A jak ktoś chce sie w doroslosci pozbyć napletka to przecież wtedy nikt nikomu nie broni.

Pozdrawiam

Pozdrawiam


W dorosłości jest już więcej zamieszania z tym. Można za jednym razem to zrobić skoro człowiek rodzi się w szpitalu, do tego im człowiek młodszy tym się lepiej goi rana. W przyszłości można uniknąć wielu problemów ze stulejką, późniejszymi zabiegami, wstydem i cierpieniem psychicznym. Do tego zmniejsza to ryzyko przenoszenia się chorób.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group