Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Coś niedobrego dzieje się z penisem i okolicami
Autor Wiadomość
Zebra63 

Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Gru, 2017   Coś niedobrego dzieje się z penisem i okolicami

Cześć Wam.

Na wstępie chciałbym oznajmić, iż w tym forum pokładam wszelkie nadzieje na rozwiązanie mojego problemu. Postaram się opisać całą historię od początku do końca, jednocześnie nie przedłużając obszerności posta.

Wszystko zaczęło się jakieś dwa miesiące temu. Pewnego dnia, podczas kąpieli zauważyłem coś w rodzaju czerwonej plamki na środku żołędzi, bliżej korony niż ujścia. Sprawą zainteresowałem się od razu - odstawiłem żel do higieny intymnej Ziaja Yego w celu wykluczenia alergii, choć wcześniej nie było z nim jakichkolwiek problemów. Po jakimś czasie, owa plamka zniknęła i zaraz po niej pojawiły się dwie kolejne, po prawej stronie żołędzi (patrząc z góry) - one też zniknęły.
W międzyczasie skóra żołędzi zaczęła wydawać się lekko przesuszona, najczęściej po wzwodzie bądź osuszeniu z wody.
Nie czekając dalej, wybrałem się do lekarza pierwszego kontaktu, który bez oglądania przepisał w ciemno Triderm w kremie oraz kurację 8 tabletkami przeciwbakteryjne (nazwę mogę podać potem) i jednocześnie wypisał skierowanie do dermatologa. Z racji, że Triderm to steryd, nie używałem go dłużej niż 3-4 dni, bo i tak poprawy nie widziałem, a nie chcę w ciemno stosować takiego składu na tak wrażliwy organ.
Krótko po wizycie u lekarza, podczas ejakulacji zauważyłem czerwone ślady w spermie - przy drugiej próbie potwierdziły się moje obawy, to była krew. Przez dwa tygodnie nie doprowadzałem do wytrysku, z nadzieją, że to tylko jakieś naczynko w środku dało o sobie znać - uff, co za ulga, poza obfitym wytryskiem, nie było śladu krwi, nawet do dzisiaj.
Problem plamek niestety pozostawał i pozostaje ciągle, z tym, że teraz jest to jakby delikatna wysypka, coś w rodzaju wypukłości na coraz większej powierzchni żołędzi, mająca swój "start" z prawej strony.
Ponadto, na górnej wardze ust wywaliło mi białawy nalot, który nie ma ochoty zejść.
Wczorajsza wizyta u dermatologa nie zmieniła nic, kobieta nie zauważyła kompletnie nic - wygląd penisa ponoć normalny i z pewnością tego wcześniej nie zauważyłem (ta, jasne), a ślad na wardze to przerośnięte gruczoły (być może, jednak pojawiło się to w tym samym okresie co inne problemy).
To, że czeka mnie seria wizyt u lekarzy wiem, że pewnie seria badań także. Jednak czy komuś powyższy opis coś mówi? Dorozdze, grzybica, zapalenie?

Daję jeszcze krótkie podsumowanie sytuacji:
-żołądź posiada delikatną wysypkę, widoczną najlepiej podczas wzwodu; skóra wydaje się być jakby lśniąca momentami, w innych przypadkach przesuszona
-krew wystąpiła tylko raz
-mierzę temperaturę co jakiś czas i często wynosi ona 37.2 stopnia
-zdarza się odczuwać pieczenie podczas oddawania moczu
-dwa razy zdarzyło się mieć opóźniony wytrysk (najpierw orgazm, potem uczucie przechodzenia spermy, jakby zatkania i dopiero ejakulacja; konsystencja jest wtedy jakby wodnista) po czym występuje uczucie dyskomfortu, zatoru
-Biały nalot na wardze (wiem, że to nie na temat, ale intryguje mnie zbieg okoliczności)
-Może to przypadek, ale zdarzają się odbarwienia na skórze żołędzi (może zmiana temperatur)

Zdjęcia wysypki mogę wrzucić jutro, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Pozdrawiam i liczę na jakąkolwiek odpowiedź.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 07 Gru, 2017   

Hmm. No ja nie wiem co to jest i czy to jest w ogóle coś do leczenia. Udałbym sie do urologa, bo powinien mieć większe doświadczenie z tym układem.

Opóźnionymi dwa razy wytryskami bym się nie przejmował, bo to mi sie wydaje normalne, ze nieraz ejakulacja sie nie zgrywa z orgazmem, w te albo druga stronę, szczególnie, ze tylko dwa razy.

Pieczenie przy oddawaniu moczu może sugerować jakieś grzyby, ale jak tylko nieraz, to ciężko to pewno zdiagnozować będzie.

Krew w spermie, nie mam pojęcia, czy tylko infekcja tobjakas, czy cos poważniejszego.

Reasumując ja bym sie wybrał do urologa.

Pozdrawiam
 
 
ooki27
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Gru, 2017   

od razu do lekarza!
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Fisdeetnut 

Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 2
Skąd: Fisdeetnut
Wysłany: Wto 23 Sty, 2018   

Co to jest? Chcę dużo wiedzieć. Lubię to powiedzieć. Jak mogę to leczyć?
_________________
แทงหวยออนไลน์
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 24 Sty, 2018   

Fisdeetnut napisał/a:
Co to jest? Chcę dużo wiedzieć. Lubię to powiedzieć. Jak mogę to leczyć?

następnym razem przemyśl i ogarnij posta..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group