Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przyklejony napletek
Autor Wiadomość
jarosinski97 

Dołączył: 22 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 05 Paź, 2017   Przyklejony napletek

Cześć, ogólnie mam problem, który w niczym nie przeszkadza. Bardziej chodzi mi o estetykę.

Mam przyklejony napletek tylko na górze penisa. Jest on przyklejony do podstawy żołędzia i nie mogę go oderwać. Podczas seksu nie przeszkadza, nic się tamtędy nie przedostaje, nie przeszkadza itp ale denerwuje mnie sam wygląd :d Są może jakieś ćwiczenia na to? Coś da radę zdziałać?
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 06 Paź, 2017   

Jeśli sam nie możesz napletka oderwać, to idź do chirurga, on sobie poradzi.
Nie widzę innej opcji. Żadnych ćwiczeń, poza codziennym naprężaniem skóry w tym miejscu, nie da rady zaproponować. Ale to pewnie już próbowałeś, więc pozostaje interwencja specjalisty.
Pozdrawiam.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 06 Paź, 2017   

jarosinski97, idź do specjalisty zobaczy i zaproponuje tobie jakieś rozwiązanie.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 10 Paź, 2017   

Spytać specjalisty można, ale jak to nie przeszkadza, to ja wolabym nie mieć nic od żołędzi odcinanego skalpelem, jeszcze zostanie blizna i będzie przeszkadzać bardziej niż tylko estetycznie.
 
 
eek 


Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 10
Skąd: stamtąd
Wysłany: Sro 11 Paź, 2017   

A w jakim jesteś wieku? Ja miałem przyklejony napletek dość długo, może mi się zaczął odklejać jak miał 17 lat, a może nawet chwilę później. Ten cały proces odklejania zajmował w sumie tygodnie, ale jaką ja miałem frajdę kiedy sprawdzałem penisa i widziałem że znowu odkleił się trochę z tej strony, i trochę z tamtej, i znowu z tej itd. 8)
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sro 22 Lis, 2017   

A ja nie pamiętam kiedy u mnie się odkleił. Musiało to być gdzieś w podstawówce, bo odkąd pamiętam, a jest to początek gimnazjum, zawsze luźno się ściągał z całej żołędzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group