Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Brak porannej erekcji
Autor Wiadomość
xxx25 

Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 22 Wrz, 2017   Brak porannej erekcji

Witam,
Mam pewien problem. Mam 25 lat. Otóż w nocy (około 3 nad ranem) budzę się żeby się wysikać, nie jest to jakieś duże cisnienie, takie umiarkowane. Wtedy mam erekcję twardą jak skała że trudno mi oddać mocz. Nad ranem natomiast nie mam żadnej erekcji. Nic. Nie powinno być raczej na odwrót? Poranne erekcje powinny być prawie codziennie a ja mam je tylko że 2 razy a tygodniu. Też tak macie? Erekcje w nocy zamiast nad ranem? Poradzcie coś, proszę.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 22 Wrz, 2017   

Wszystko jest w porządku. Wielu facetów tak ma. Bardziej zastanawiający byłby brak erekcji w ciągu nocy, bo tych zdrowy facet ma nawet kilkanaście w trakcie snu. Bywa, że są połączone z polucją, jeśli np. był dłuższy okres abstynencji od seksu lub masturbacji.
Poranne erekcje natomiast mogą wystąpić, ale nie muszą. Ja akurat mam je często, ale i mnie zdarzają się poranki zupełnie bez wzwodu (powiedzmy 1-2 razy na tydzień). Niektórzy faceci rzadko mają wzwody po przebudzeniu, tylko od czasu do czasu. Jeszcze mniej od Ciebie. Widocznie to kwestia osobnicza.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2017   

Mniej wal.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2017   

zbychwawawa napisał/a:
Mniej wal.

Dzięki za cenny i bogaty wkład w dyskusję nad problemem. :-/
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 27 Wrz, 2017   

zbychwawawa, nie rozpędzaj się z tymi złotymi radami.
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Nie 01 Paź, 2017   

Gdy byłem młodszy zawsze musiałem chwilę poleżeć po obudzeniu, aby opadł. Teraz jest to nieregularne. Jednego dnia stoi, drugiego nie. W nocy podczas snu doświadczam erekcji jednak nad ranem bywa różnie :)
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 17 Paź, 2017   

xxx25, haster69, piszecie że macie erekcje w nocy, niby co budzicie się z tego powodu?
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Sob 21 Paź, 2017   

Nocna erekcja nie jest powodem do przebudzenia. Powody są inne i często miałem tak, że jak mnie coś zbudziło w nocy, to mi stał... albo partnerka nad ranem mnie informowała, że w nocy to "coś ją kłuło" :D
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 296
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Nie 22 Paź, 2017   

A ja zwykle po obudzeniu nie mam erekcji, ale gdy trochę poleżę zamiast od razu wstać wtedy mi staje.
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 22 Paź, 2017   

jak bylem mlodszy to poranne erekcje byly tak silne, ze doslownie penis byl jak kamien. nie dalo sie go odgiac w dol, stal tak mocno ze przylegal do brzucha pionowo. wtedy to bylo dla mnie utrapieniem bo zanim moglem sie odlac mijalo kilkanascie minut - teraz o tak mocnej erekcji moge tylko pomarzyc we wspomnieniach:)
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 24 Paź, 2017   

haster69, aha chyba że tak, trzeba zacząć obserwacje :P
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 25 Paź, 2017   

haster69 napisał/a:
coś ją kłuło

może próbowała tobie coś dyskretnie przekazać, że zamiast spać... :D
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 26 Paź, 2017   

tak się chwalicie tymi porannymi wzwodami że sam spróbowałem zaobserwować coś.

z moich spostrzeżeń to chyba macie za dużo wolnego czasu, ja wstaję i się ogarniam nawet jeżeli był jakiś mały czy duży to po obudzeniu skupiam się automatycznie na obowiązkach a nie zaprzątaniu sobie głowy takimi rzeczami.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group