Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Określenie orientacji seksualnej.
Autor Wiadomość
cardin 


Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 197
Skąd: łdz/wwa
Wysłany: Czw 19 Paź, 2017   

Nie jest to idealna metoda, ale jest mały odsetek ludzi czysto-hetero/bi/homoseksualnych. https://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Kinseya
 
 
dd163040 


Dołączył: 14 Lip 2016
Posty: 28
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Gru, 2017   

onesa, właśnie nadszedł ten moment w którym się określiłem :D I'm GAY! :twisted:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 06 Gru, 2017   

dd163040, ale możesz to ogłosić innym forumowiczom nie tylko mi :D
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 22 Gru, 2017   

dd163040
 
 
Qristo 


Wiek: 41
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 42
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro 27 Gru, 2017   

dd163040 napisał/a:
właśnie nadszedł ten moment w którym się określiłem :D I'm GAY! :twisted:

Witaj w rodzinie ;) :P
_________________
(-) Qristo
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Wto 22 Maj, 2018   

Mi się tak w 3/4 podobają mężczyźni a kobiety w 1/4. Ewentualnie ten stosunek wynosi 2/3 do 1/3. Z kobietami to jest tak, że podobają mi się tylko te naturalne bez kolorowych paznokci, ust, pudru i innych świństw na twarzy. Mam taką koleżankę na studiach i ona mnie kręci. Szkoda, że tak mało dziewczyn pozostaje naturalnych.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Maj, 2018   

Ajay, to w jakim ty towarzystwie się obracasz jak wszystkie takie nienaturalne są..
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 27 Maj, 2018   

Ajay napisał/a:
bez kolorowych paznokci, ust, pudru i innych świństw na twarzy. Mam taką koleżankę na studiach i ona mnie kręci. Szkoda, że tak mało dziewczyn pozostaje naturalnych.


to jeszcze nie jest tak źle, chyba sztucznych dziewczyn nie widziałeś :P
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Nie 03 Cze, 2018   

onesa napisał/a:
Ajay, to w jakim ty towarzystwie się obracasz jak wszystkie takie nienaturalne są..


No niestety, współczesne towarzystwo.



Zbychwawa, a tamte to są już w ogóle straszne.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 14 Cze, 2018   

Ajay, u mnie nie ma tragedii, dlatego jestem zdziwiony
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Lip, 2020   

Ponoć nie ma osob totalnie homo oraz totalnie hetero. Ostatnio wyczytałam w pewnym artykule.
 
 
degu432 

Wiek: 28
Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Polska ;0
Wysłany: Sro 08 Lip, 2020   

onesa, Chyba coś w tym jest, jak zawsze od dzieciaka podobały mi sie tylko kobiety, a kontakty homoseksualne mnie brzydziły, to trzy lata temu gdy zerwałem z pierwszą dziewczyną zacząłem sie zastanawiać jak to jest zrobić komuś loda, nawet zaczęło mnie to fascynować od strony homo. Ba, nawet byłem bardzo bliski spróbowania, jednak poznałem następną dziewczynę i fascynacja zaczęła zanikać(a może jednak trzeba było spróbować :P ) Więc jak zawsze deklarowałem sie jako 100% hetero, to teraz tego nie powiem, bo po tamtym okresie uznaje ze jest we mnie jakiś pierwiastek biseksualizmu, nigdy nie wiadomo co życie przyniesie :evil:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Lip, 2020   

Kobiety również maja takie ciagoty. Wiele kobiet ma ochotę na kontakt intymny z inna kobietą, chociaż pewnie w rzeczywistości by sie na to nie zdecydowały z uwagi na normy społeczne.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 27 Mar, 2021   

dd163040 napisał/a:
zbychwawawa, nie :(



Ja mam odczucie, ze trochę inaczej do tematu należy podejść. Tutaj widzę takie codzienne podejscie. Jestes bi. Stad brak dookreslenia. Jednakze, kreca Cie kutasy - ewidentnie stworzysz zwiazek z facetem. Zakochales sie w dziewczynie, coz zaduzenia w obu płciach niw jest niczym nadzwyczajnym ale na pewno nie wystarczajacym do stworzenia zwiazku. Jezeli nie bedziesz w stanie uprawiac z nia sexu - nie dasz rady utrzymac takiego zwiazku - nie mowiac o tym, ze bedziesz ja oszukiwal.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 09 Kwi, 2021   

Wiele gejów wchodzi w związki z kobieta bo wydaje im się, ze tak będzie lepiej. Ale faktycznie potem związek szczęśliwy nie jest.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group