Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przyłapany na masturbacji
Autor Wiadomość
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sro 16 Sie, 2017   

Przerabiałem to już nie raz. Nic nie robić. Przemilczeć, nie wracać do sprawy.
Jestem też prawie pewien, że Ciocia zrobi to samo. I od teraz będzie już ostrożniej wchodzić do pokoju młodego mężczyzny. Zapewne bardzo głośno pukając. :-)
Pozdrawiam

PS. Nie przejmuj się tym tak. Robiłeś naturalną rzecz, szczególnie dla swojego wieku. Nie ma powodów do wstydu i zażenowania.
 
 
Nunak 

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 16 Sie, 2017   

Może już po sprawie, ale jeśli nie, to ewentualnie przeproś za brak ostrożności :-) A pokój, w którym nocujesz jest zwykle pusty czy któregoś z domowników?
Swoja drogą, dlaczego myślisz, że długo Cię oglądała i dlaczego miałaby to robić?

Masturbacja ludzka (w sumie nie tylko) rzecz. Pocieszę Cię, że to jeszcze nie najgorszy błąd w Twoim życiu :-P
 
 
Fajfusek99 

Wiek: 25
Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 20
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 16 Sie, 2017   

Dzięki, za wszystkie rady. Postanowiłem dziś rano, że porozmawiam z ciocią ,a nawet jak nie będzie chciała rozmawiać, to przeproszę chociaż. Już mam to za sobą, wszystko sobie wyjaśniliśmy i jest w porządku. Mam taką nadzieję, pogadaliśmy chwile i wydaje mi się, że z dwóch stron sprawa jest już załatwiona. Straszna ulga mi spadła, ale trochę kwas pozostał i przez jakiś czas będę musiał dźwigać ten ciężar na barkach.
Ja wiem, że nie którym się wydaje taka błaha sprawa, ale dla mnie to było bardzo ciężkie i to co wczoraj zrobiłem to do tej pory najgorsza rzecz jaka mi się przytrafiła. Pewnie popełnie w życiu jeszcze trochę błędów, ale takich jak najmniej. Dobra tym co poradzili serdecznie dziękuje :)
 
 
penis.com.pl
viamax
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 16 Sie, 2017   

Miło słyszeć, że rozwiazałeś swój problem. Głowa do góry bo to może takie wstydliwe dla Ciebie było. Jednak jak tu koledzy wyżej pisali. Jesteś w takim wieku, że masturbacja to jest coś normalnego w twoim przypadku i będziesz się jeszcze kiedyś z tego śmiał. Każdy młody normalny facet to robi i pewnie twoja ciocia też o tym wiedziała :)
 
 
Kaloryfer1995 

Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 94
Skąd: z forum
Wysłany: Sro 16 Sie, 2017   

Trzeba było się bardziej pilnować i nie zakładać słuchawek na uszy
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 17 Sie, 2017   

https://www.youtube.com/watch?v=mNbzJJXMPW0
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 17 Sie, 2017   

problem wydaje sie byc banalny ale u mlodego czlowieka moze sporo namieszac w psychice - nawet moze dojsc do trwalego zablokowania centralnego ukladu spustowego. leki przed nakryciem, sklonnosci do jak najszybszego spustu - w rezultacie przedwczesny wytrysk i sflaczenie palki na problemach ze stosunkami konczac.
wazne ze wszystko skonczylo sie dobrze ale tez zastanawia fakt ze ciocia sobie dluzsza chwile patrzyla :)
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 17 Sie, 2017   

Ja też bym się z tego nie naśmiewał. Zgadzam się zbear834, dla jednych jest to problem, dla drugich w ogóle go nie ma. To wszystko, zależy od tego jak kto został wychowywany, czy w rodzinie to był temat tabu czy nie. A po drugie każdy ma inny charakter. Jeden to oleje, a drugi będzie się martwić. Spoko, ze temat zażegnany i się wszystko dobrze skończyło.
A co do cioci to też człowiek i może było na czym oko zawiesić to z chęcią skorzystała :P :wink:
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 17 Sie, 2017   

dobrze ze nie skonczylo sie jak w pewnym filmie ;)
https://www.youtube.com/watch?v=sKrSSw3nE5Q
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

problem rozwiązany

happy end
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group