Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z erekcją
Autor Wiadomość
markotropo

Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 19 Gru, 2016   

Witam

przede wszystkim musisz zmienic styl życia. Odstawic wszelekie uzywki i zadbac o diete.
 
 
markopolo9900

Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 1
Skąd: kutno
Wysłany: Pon 19 Gru, 2016   

trzeba dbac o dobra kondycje, musisz zaczac uprawiac jakis sport.
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 19 Gru, 2016   

1) Więcej owoców, mniej tłustego mięcha
2) Rzuć fajki
3) Przestań walić gruche
4) Pobiegaj trochę, jedź na rowerze, siłownia, itp.
5) Zmień kobietę na bardziej podniecającą :)
 
 
 
penis.com.pl
bathmate
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 20 Gru, 2016   

redman32, 5 punkt najlepszy :) a tak poważnie to najważniejsze są te cztery pierwsze wymienione:)
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 05 Maj, 2017   

Kilka ziól na erekcję, które mogę polecić:
Lubczyk (Levisticum officinale) – Wiadomo, stary dobry lubczyk jest znany wszystkim, a jego działanie i wpływ na potencję ukonstytuowała nawet literatura piękna, znajdziesz w sklepach spożywczych i … niektórych aptekach.
Liść pokrzywy (Urticae folium) – Tak bardzo narzekamy na chwasty. Jak widać niektóre z nich mogą nam przynieść pożytek znajdziesz w herbatkach i tabletkach np. w aptekach.
Pestki z dyni (Cururbitae peponis) – Można je jeść bezpośrednio lub w postaci oleju. Znakomicie podwyższają poziom testosteronu, szukaj w aptekach.
Owoc palmy sabalowej (Serenoae repens fructus) – To już bardziej egzotyczna roślina, której nie znajdziemy na naszych polach, szukaj jej w suplementach.
Liść milorzębu dwuklapowego (Ginko bilobae folium) – egzotyczny składnik, w połączeniu z l-argininą i żeń szeniem może zdziałać cuda.
Owoce cytryńca chińskiego (Schisandrae fructus) – jak wyżej, rzadki dodatek do suplementów, w czystej postaci (kapsułki).
Kora i korzenie Muira puama (Ptychopealii lignum) – ciekawe zioło, które działa i na kobiety i na mężczyzn.
Kora śliwy afrykańskiej (Pruni africanae cortex) – składnik środków na prostatę.
Korzeń żeń-szeń (Eleutherococoi radix) – jedno z ziół, co do działania których nie ma praktycznie żadnych wątpliwości.
Guarana (Guaranae paulini cupana) – popularny środek odchudzający (pobudzający) świetnie wpływający też na męską potencję.


Na tej stronie jest zresztą większy opis:
https://www.doz.pl/ziola
 
 
arma118 

Wiek: 29
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 14 Sie, 2017   

Cześć! Nie chciałem zakładać nowego
Tematu, bo mam tylko jedne pytanie. Mam 23 lata i od pewnego czesumam problem z utrzymaniem wzwodu, penis niby twardnieje i robi się większy, ale niekiedy jest niewystarczająco twardy, aby uprawiać sex, w dodatku bez jakiejkolwiek stymulacji opada dosłownie po chwili. Byłem u lekarza przepisał mi tabletki (sildenafil) pod jakaś inna nazwa oczywiście, ale substancja czynna ta sama. Moje pytanie, czy jeżeli lekarz bez zbytniego zainteresowania zapisał mi te tabletki to mogę brać je bez obaw tak jak on powiedział godzine przed? Mam nadzieje, ze dorzuciłem swoj wątek do w miarę odpowiedniego tematu, jeżeli nie z góry przepraszam. Pozdrawiam.
 
 
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 16 Sie, 2017   

arma118, odpowiedz sobie na pytanie, czy już zawsze chcesz brać te tabletki. Jeśli nie, to poszukaj przyczyny problemów z erekcją i je wyeliminuj. Idź do innego lekarza.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 17 Sie, 2017   

Nunak napisał/a:
poszukaj przyczyny problemów z erekcją i je wyeliminuj. Idź do innego lekarza

posłuchaj rady kolegi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group