Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Lekkie swędznie i zaczerwienienie.
Autor Wiadomość
jackiethejack 

Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 10
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 10 Sie, 2017   Lekkie swędznie i zaczerwienienie.

Witam serdeczine

Od jakiegos czasu borykam sie z problemem:

Czuje lekkie swędzenie penisa, wizualnych objawów w stylu krostek itp nie ma.
Czasami występuje delikatna czerwona plamka na żółędziu, oraz zaczerwienienie pierscienia i napletka. Nie czuje bólu ani nie ma żadnej wydzieliny / specyficznego zapachu.
Zauwazylem tez ze sporadycznie raz na jakis czas pojawia sie lekki obrzek napletka i cięzej mi jest wtedy sciągnac napletek.
Nie zarazilem sie w skutek stosunku seksualnego, gdyz od prawie roku nie mam dziewczyny.
Regularnie korzystam z basenu i sauny i prawdopodobnie w skutek tego doszło do jakiejs infekcji.
Stosowałem clotrimazolum oraz Onish do przemywaina, ale objawy cały czas występują.

Moje pytania:


1. Co może byc przyczyną?
2. Co moge tymczasowo stosowac bez recepty żeby pomoglo?
3. Czy z takim problemem trzeba udać sie do dermatologa czy urologa?

4. Czy to jest coś bardzo poważnego ? Nie ukrywam że bardzo się denerwuje.
5. Czy wizyta u lekarza wiąze sie z koniecznościa pokazywania penisa? I jesli tak to jak to dokładnie wygląda, lekarz tylko ogląda penisa czy tez dotyka itp.?



Dziekuje za udzielenie pomocy i pozdrawiam serdecznie
 
 
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 11 Sie, 2017   

jackiethejack, zastanów się, czy w tym czasie nie zmieniałeś proszku/plynu, w którym robisz pranie. Albo czy nie kupiłeś nowej bielizny.
Nie brzmi to jak coś poważnego, ale nawet jeśli to drobna infekcja, to lepiej zatrzymać ją teraz, niż czekać, aż się rozwinie.
Lekarz będzie chciał zobaczyć z czym ma doczynienia.
Wchodzisz, mówisz o objawach, lekarz prosi o pokazanie, jeśli nie chcesz, żeby Cię dotykał, to w tym momencie możesz wspomnieć, że coś pojawia się na żołędzi i własnoręcznie zsunąć napletek.
Oni mają do czynienia z penisami/waginami codziennie, przez lata. Nie możesz zrobić niczego, czego już wcześniej nie widział, więc wrzuć na luz i ściągaj gacie :-P
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 11 Sie, 2017   

jackiethejack, po co zakładasz nowy temat?

jackiethejack napisał/a:
3. Czy z takim problemem trzeba udać sie do dermatologa czy urologa?

jackiethejack napisał/a:
Dziekuje za udzielenie informacji. Specjalista tez tak stwierdzil ze sa to najprawdopodbniej prosaki.

To w końcu byłeś u specjalisty czy nie ?
 
 
penis.com.pl
andropenis
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group