Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zwałka po siłce
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 25 Kwi, 2017   

Viridis, coś w tym guście :P dlatego lepiej założyć kaptur/czapkę na głowę i czym prędzej czmychnąć do domu się ogarnąć :P
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 25 Kwi, 2017   

[edit]
  
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Cze, 2017   

Viridis, to są oczywiście wyjątki :D ale są takie panie idealne które muszą wyglądać zawsze perfekcyjnie
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Nie 30 Lip, 2017   

Viridis napisał/a:
onesa, niezbadane są motywacje kobiet do zabiegów kosmetycznych w miejscach publicznych ;-)

Ja nigdy nie widziałem na siłowni kolesia golącego się czy smarującego się balsamem ;-) Jedyne co widzę, oprócz samego prysznica to mycie zębów...


Sorry, że tak "wskrzeszam trupa", ale muszę powiedzieć że mało widziałeś :P ja na siłowni, gdzie wcześniej chodziłem spotkałem się i z goleniem (zarówno twarzy, jak i innych miejsc) i ze smarowaniem balsamem. Jeszcze trzeba dodać do tego, że to była siłownia starego typu, czyli sauna i prysznice bez przegródek. Ale tam na nikim to nie robiło wrażenia - kto chciał to sobie popatrzył, kto nie - ignorował.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

sikor17, faceci i balsam? :D
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Wto 01 Sie, 2017   

onesa napisał/a:
sikor17, faceci i balsam? :D


To był akurat chyba jakiś chłopak z zagranicy ;-) więc widać tam jest to w miarę normalne XD
Był w saunie, potem prysznic i balsam :-P
 
 
jacquage 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Skąd: Wawa
Wysłany: Sro 02 Sie, 2017   

sikor17 golenie twarzy jeszcze zrozumiem a co masz na myśli mówiąc inne miejsca ?
 
 
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Nie 13 Lut, 2022   

Osobiście nigdy na siłce nie byłem, bo jakoś jakbym miał z kim to bym chodził, ale Jak parę lat temu ćwiczyłem intensywnie w domu, to w połowie ćwiczeń już miałem erekcję i ćwiczenia byyły zwieńczone waleniem, więc hehXD
Z tymże ja ćwiczełem w zasadzie nago, nie wiem dlaczego, może gdzieś usłyszałem że tak lepiej, nie wiem :|
 
 
twstr926 

Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 19 Cze, 2022   

Po silowni zazwyczaj jestem zbyt zmeczony na trzepanie.
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 20 Cze, 2022   

Mam podobnie. Niektórzy są nabuzowani testosteronem. Sam z uwagi na to, ze mam czas na ćwiczenia późnym wieczorem - zwykle chcę do łóżka.
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 23 Cze, 2022   

U mnie dzisiaj po siłowni dwóch panów musiało sobie ulżyć w saunie, ale jakoś im się nie spieszyło. Mnie też zachęcali do wspólnej zabawy 😅
 
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Pią 08 Lip, 2022   

Zwykle po treningu, czy intensywnej jeździe rowerem nie mam ochoty na seks. Mój penis wówczas bardzo "chowa się", oraz moszna jest wielkości, oraz kształtem przypomina piłkę do tenisa ziemnego. W kolejnym dniu po treningu, mam niesamowitą ochotę. :wink:
 
 
ByczekTen 

Dołączył: 18 Kwi 2021
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 09 Lip, 2022   

Ja zazwyczaj po ćwiczeniach mam dużą ochotę na spust. Zauważyłem, że od kiedy ćwiczę , to mam coraz większą chcicę. Jestem nabuzowany testosteronem i to robi swoje. Oczywiście nie walę na siłowni. Jakoś bym nie mógł, ale po powrocie do domu, zdarza się już sobie ulżyć
  
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Lip, 2022   

U mnie podobnie, zresztą na siłowni nie mam dobrych warunków aby sobie zwalić.
 
 
kusy_lysy
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lip, 2022   

Czasem się zdarza. Kilka razy zwałka z kimś kto też walił.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group