Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pistolet do pompki
Autor Wiadomość
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 22 Cze, 2017   Pistolet do pompki

szukam dobrego i mocnego pistoletu do pompek a wlasciwie kloszy. przerobilem juz wiekszosc latwo dostepnych i niestety dosc szybko sie psuja dzialam na wysokich podcisnieniach ale problemem jest glownie uszczelka/mechanizm zapobiegajacy cofaniu powietrza. poleccie cos sensownego. najlepiej sprawowal sie metalowy pistolet - chyba identyczne sa w zestawach do odpowietrzania ukl. hamulcowych, koszt ok 80zl. gruszki to pomijam bo lipa. idealnie gdyby pozwalal tez na pomping z woda. macie jakies fajne patenty?
 
 
Don Vito 

Wiek: 47
Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Cze, 2017   

Zależy co uważasz za wysokie podciśnienie. Ja mam zwykły plastikowy, który po kilku drobnych modyfikacjach spokojnie dojeżdża do 55 mm Hg a to potrafi już wyssać oko z oczodołu. Wprawdzie cylinder pistoletu jest z tworzywa sztucznego ale jest on bardzo wytrzymały. Zmodyfikowałem nieco uszczelkę dodając jeszcze jeden pierścień silikonowy i zmieniłem rączkę oraz sposób jej mocowania. Ta oryginalna nie wytrzymała naprężenia i po prostu pękła na pół.dodatkowo pod manometrem dałem uszczelkę gumową a całość wysmarowałem smarem silikonowym do uszczelek. Testy syntetyczne wskazują na 5,5 przez ponad godzinę - dłużej już nie trzeba było sprawdzać bo system po prostu jest szczelny i wydajny aż nadto. Kilka razy bawiłem się z wodą tworząc coś w rodzaju bathpompki i nic się z nią nie działo bo poza stalową sprężyną nie ma innych elementów metalowych. Mnie to wystarcza w zupełności.
_________________
Natura nie dała wiele, ja naturalnie wiele dam by to odmienić ;)
 
 
Micał 

Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 29 Lip, 2017   

mam nieużywany plastikowy bardzo solidny mogę odsprzedać za 50zł, kupiłem całą pompkę bo potłukłem klosz w poprzedniej ale pistolet zostawiłem sobie stary bo jest nie do zabicia, nowy chętnie odsprzedam
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group