Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     rozpoczynam ćwiczenia
Autor Wiadomość
Adaggio 

Wiek: 39
Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 14 Lip, 2017   rozpoczynam ćwiczenia

Witam,

Po przeczytaniu wielu postów na tym forum postanowiłem rozpocząć ćwiczyć, mój trening dzienny trwa około 50min w tym rozciąganie oraz jeql, czasem jak nie mam czasu to postanowiłem robić dziennie 200 jeql, używałem też pompki ale po pompce efekt utrzymuje się bardzo krótko i nie jest długotrwały, używam też expandera i zauważyłem poprawę penisa w zwisie oraz zrobił się bardziej sztywny i taki umocniony, niestety wzrostu w długości w czasie erekcji nie zauważyłem chyba, że jest wzrost 2-3mm który ciężko mi zmierzyć linijką.

Chcę się zasięgnąć porady czy dobrze wykonuje jeql tzn. robię to w ten sposób ściskam mocno u dołu i przesuwam do góry aż główka robi się napięta i czerwona czy tak to ma wyglądać? wykonuje to ćwiczenie też chwytem odwrotnym, robię też ćwiczenie na obwód ale to ćwiczenie trochę ciężko mi się wykonuje ściskam u dołu mocno i u góry zsuwając w dół i w górę.

Będę wdzięczny za jakieś porady i sugestie
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 15 Lip, 2017   

to dziennik ?
 
 
Adaggio 

Wiek: 39
Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Lip, 2017   

plan dzienny
- rozgrzewka
- rozciąganie
- jeql 200razy
- jeql chwyt odwrócony 100razy
- ćwiczenie na obwód 100razy
- jeql 100razy

czasem po ćwiczeniach pompka 30min, i co piąty dzień przerwa,a i jeszcze w ciągu dnia mięśnie PC minimum 200razy. Jak to jest z tymi mięśniami PC? gdy dochodzę to je zaciskam i to nic nie daje i nie jestem w stanie powstrzymać wytrysku. Jest tu ktoś kto by wyjaśnił ? może coś źle robię?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 18 Lip, 2017   

spytałam zero odpowiedzi.

masz odpowiedni temat na tego typu pytania:
http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=17879

zamykam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group