Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Stulejka i wielkość penisa
Autor Wiadomość
blackiex

Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 2
Wysłany: Pią 30 Gru, 2005   Stulejka i wielkość penisa

Witam,

Mam takie pytanie. Mianowicie, czy stulejka może zmniejszać wielkość penisa? W moim wypadku w czasie wzwodu górna część przy żołędziu na schodzi i przez to tracę dużo na podnieceniu i ciekaw jestem czy jeśli pozbędę się problemu ze stulejką to czy zyskam na wielkości (czytaj: długości lub też obwodzie).

Dzięki za odpowiedzi.
 
 
lumfr 

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 65
Skąd: Marek
Wysłany: Pią 08 Wrz, 2006   

mam to samo pytanie dlatego odswiezam : ) moze ktos cos wie o tym? mial stulejke i powiedzmy usunal ?
 
 
grz3gorz

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 1
Wysłany: Nie 10 Wrz, 2006   

rowniez mam ten sam problem, mam 15 lat i nie wiem czy isc do lekarza ze stulejka, czy jeszcze poczekac, a moze bedzie dobrze .
Jesli ktos cos wie o tym czy zalezy od stulejki wielkosc penisa niech napisze, bo jak na swoj wiek mam małego ;]
 
 
penis.com.pl
bathmate
lumfr 

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 65
Skąd: Marek
Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006   

niech ktos sie wypowie kto mial stulejke i jest po zabiegu ...
 
 
przecietny

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 7
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2006   

Witam. jestem po zabiegu okolo 1 miesiac i nie zauwazylem zadnych zmian w wielkosci penisa. Mimo to radze nie zwlekac i udac sie do lekarza. Koniecznie powiedzcie o tym problemie swoim rodzicom jesli nie macie ukonczonych 18 lat. Nie lekcewazcie problemu stulejki bo to samo nie minie.
 
 
lumfr 

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 65
Skąd: Marek
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2006   

a ile masz lat i jaka miales dlugosc penisa z stulejka ? stulejka pelna czy czesciowa ? bo to wazne
 
 
przecietny

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 7
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2006   

mam 20 lat. Dlugosc byla i jest 15 cm :oops: Nie wiem dokladnie jaka to byla stulejka bo moglem zsunac napletek ale bardzo mnie uciskal sprawiajac bol i "zawijal" sietuz za zoladziem
 
 
marcin28

Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 8
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2006   

Witam wiec jestem po zabiegu stulejki prawie 3 lata i niestety nie zauwarzylem zadnych zmian w wielkosci penisa...tez tak myslalem ze jak sie tego pozbede to mi urosnie ale nic takiego sie nie stalo...lekarz mowil mi ze moze urosnac ale nie musi...zabieg mialem w wieku 18 lat...powiem wam szczerze ze teraz jeszcze bardziej odczuwam doznania seksualne:)jesli macie problem z zsunieciem napletka a otworek jest wielkosci conajmniej glowki od zapalki to mozecie sprobowac go rozciagnac no.podczas kapieli w cieplej wodzie ale pamietajcie nic na sile bo mozecie sobie narobic ran a jezeli to nie pomoze to zalecam wizyte u urologa bo nie leczona stulejka moze doprowadzic do zapalenia cewki moczowej jak i rowniez co oczywiste uniemozliwia odbycie stosunkow seksualnych...sam zabieg nie jest bolesny i trwa kilkanascie minut...3majcie sie...
 
 
lumfr 

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 65
Skąd: Marek
Wysłany: Czw 21 Wrz, 2006   

ja mam jutro zabieg : / moze napisze relacje z niego zeby sie pocchwalic zdrowym wackiem =D ja mam niestety pelna stulejke ; ( nie moge sciagnac napleta ani w spczynku ani w zwodzie ... probowalem w wannie goraca woda ale nic nie dalo nic : ( coz mam nadzieje ze nie bedzie bolało =D
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Czw 21 Wrz, 2006   

szkoda ze nie zrobilem zdjecia przed .. i nie wrzuciles ale moze przynajmiej jak jush bedziesz po to zamiesc tu fotke .. co i jak :idea:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group