Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penis po wysiłku fizycznym.
Autor Wiadomość
kraszer 

Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   Penis po wysiłku fizycznym.

Witam,

Czy to normalne że podczas wysiłku fizycznego penis się kurczy? Osobiście wstydzę się wziąć prysznic przy innych np. po WFie ponieważ penis się kurczy i jest bardzo małych rozmiarów (tak jakby się chowa), na basenie również występuje ten problem, ale to raczej przez temeprature wody.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Tak to jest normalne mam to samo ogólnie wiosna latem większy jest bo i temp wyższa teraz wystarczy spacer czy jazda na rowerze w jesienny dzień i sie skurczy i to samo jak jestem nad jeziorkiem w lato.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
michal76 

Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Świdnica
Wysłany: Sob 12 Wrz, 2015   

Tak może się zdarzać nie u wszystkich ale jest to normalne, nie stresuj się.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
kibicsportowy 

Dołączył: 14 Sie 2015
Posty: 46
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 13 Sie, 2016   

Mój penis po basenie lub treningu jest strasznie cofnięty, ma może 2cm dlugości, masakra. I żeby iść się wykapać muszę go rozbudzić. Pod wodą szybko wraca do rozmiarów ale wstyd troche wejs gdzie penis jest tak mały. Czasem po prostu zdejmuje gacie, przykrywam recznikiem, siadam i ręką go masuje (albo moszne) i tez wraca do rozmiarów.
 
 
bigay2016 

Wiek: 27
Dołączył: 20 Lut 2016
Posty: 64
Skąd: Płock
Wysłany: Sro 28 Wrz, 2016   

E tam, nie ma się czym przejmować. :) Znaczy rozumiem, że taka sytuacja może krępować. Ja sam mam niewielkiego członka, a na basenie, jak się wyjdzie z zimnej wody to już w ogóle, ale zazwyczaj staram się myć pod prysznicem nago. Jakoś nie specjalnie mnie to krępuje. Oczywiście pod warunkiem, że nie widzę, ani na basenie, ani w szatni nikogo znajomego. ;) "Samobójcą" nie jestem. :P
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 07 Paź, 2016   

bigay2016, dlaczego samobójcą? znajomi są według ciebie bardziej krytyczni? czy boisz się że to co zobaczą przekażą kolejnym osobom?
 
 
bigay2016 

Wiek: 27
Dołączył: 20 Lut 2016
Posty: 64
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 08 Paź, 2016   

onesa napisał/a:
bigay2016, dlaczego samobójcą? znajomi są według ciebie bardziej krytyczni? czy boisz się że to co zobaczą przekażą kolejnym osobom?


Raczej to drugie. ;) życia nie znasz? ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 08 Paź, 2016   

bigay2016, no dziewczyny to większe plotkary ale takich tematów w moim towarzystwie się nie poruszało :P
 
 
myopic 


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 100
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 16 Gru, 2016   

Niestety tez tak mam, ale co zrobic :roll:
 
 
 
men78 

Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 55
Skąd: szcze
Wysłany: Czw 05 Sty, 2017   

Mam podobnie jest ciepło penis dynda swobodnie jest zimno biedny sie kurczy
 
 
zbycho6868 

Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66
Skąd: lubelskie
Wysłany: Czw 05 Sty, 2017   

bigay2016 napisał/a:
E tam, nie ma się czym przejmować. :) Znaczy rozumiem, że taka sytuacja może krępować. Ja sam mam niewielkiego członka, a na basenie, jak się wyjdzie z zimnej wody to już w ogóle, ale zazwyczaj staram się myć pod prysznicem nago. Jakoś nie specjalnie mnie to krępuje. Oczywiście pod warunkiem, że nie widzę, ani na basenie, ani w szatni nikogo znajomego. ;) "Samobójcą" nie jestem. :P


Fakt jest tak ale zdarza sie ze poleci do gory na widok innych pod natryskiem
 
 
men78 

Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 55
Skąd: szcze
Wysłany: Wto 17 Sty, 2017   

http://www.fotosik.pl/zdjecie/b75e0566fc2d9d30
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Sty, 2017   

men78, popraw link Strona nie znaleziona - Błąd 404
 
 
penis.com.pl
masturbator
Comenius 

Wiek: 37
Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 51
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Pią 21 Kwi, 2017   

Moim zdaniem nie ma co się przejmować. U mnie zawsze kiedy jestem po treningu na siłownik wydaje się mniejszy i nic sobie z tego nie robię. Rozbieram się do rosołu idę pod prysznic i nie zwaracam uwagi na inne osoby, bo ja po prostu nie zwracam też na innych, a nawet jak kogoś zobaczę to nie uważam, aby był to temat do oceny czy gadania, bo miarę swojego małego poznaje się po iluś tam latach współżycia, a nie tego kiedy wisi pod prysznicem po wyjściu z basenu czy siłowni...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group